Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1614

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika w takim razie niech pęka i się ładnie zapładnia, coby na święta cudne wieści były ;)

    My sobie z okazji mikołaja nie robimy prezentów. Z racji tego , że oboje urodziny mamy w grudniu, do tego święta , to i jakichś wielkich i drogich niespodzianek też nie.

    Joasia jak się czujesz? Nadal krwawisz?

    monika_85 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna no takiego planu się trzymajmy ;)

    My z moim K też sobie na Mikołaja prezentów nie robimy , tylko na święta.
    A wy macie bogaty grudzień ;) tak jak mój Szymon :)

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to nie bierzesz gonalu o stalej porze? Ze dzis bierzesz i jutro rano?

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa biorę, zawsze o 11 .
    Tak mi się tylko napisało, to chyba z podekscytowania ;)

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave a co u ciebie??

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 1 marca 2017, 20:20

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia może ci się przesunąć @ skoro teraz tyle czasu krwawisz i plamisz.

    Co do kanapy to kochana reklamuj to! Nie spróbujesz to się nie przekonasz i obojętnie czy by kosztowała 200, 300 czy 1000 to jakieś normy obowiązują i nie ma prawa po 3 miesiącach się takie coś dziać.
    Ja mam tutaj ciocia która reklamuje wszystko ! Ona nic nie odpuści i mówi mi że mam robić tak samo bo wszyscy Niemcy tak robią ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika aaa no wiesz w koncu spore emocje u ciebie ;)

    Joasia co do endometrium to ja mialam zazwyczaj na monitoringu na 2-3 dni przed zastrzykiem na pekniecie 10-12mm a pęcherzyki ok 18mm a w dzien owulki lub dzien przed ok23mm

    Joasia nie szczyp sie tylko reklamuj!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium prawidłowe jest ok8-12 mm. Znajoma w ciąży miała 7mm i bez problemu donosiła, ja miałam 27-32 ( ale może przez moje pcos i przynajmniej 2-3 podejścia w cyklu do owulacji)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Akilegna jak podgląd?
    Monika kciukam,żeby wszystko poszło zgodnie z planem :)
    Joasiu przyznaję dziewczyną rację,@ może Ci się opóźnić.Mi się opóźniła około tydzień.A kanapę reklamuj bez zastanowienia.500 euro na ulicy nie leży.

    Ja już po podglądzie. Endo 12 mm,prawy jajnik 4 komórki,jedna 20 mm,pozostałe 19-17 mm.Za to lewy oszalał,7 komórek jedna 19 mm,reszta 18-17 mm.Żeby było śmieszniej tylko prawa strona mnie boli :D
    Punkcja w piątek o 9:30,transfer w poniedziałek.
    Oczywiście u mnie nic nie może być idealnie,ze względu na przerwę świąteczną test z krwi będę mogła zrobić dopiero 4.01.Pani doktor kazała zakupić zapas sikańców i testować w domu,co będę robić od 23.12 :P Marzy mi się pozytyw w wigilię :D
    Faktycznie kazała mi zwiększyć dawkę L-thyroxinu do 50.Zresztą sama dzisiaj 2 tabletki wzięłam.Mam już list do mojego rodzinnego,może jutro podejdę do niego i zobaczymy co będzie działał,i takmuszę zapas tabletek na święta wykupić,więc potrzebuję receptę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i dzięki Bogu dzisiaj biorę 2 ostatnie zastrzyki,o 18 oraglutran i o 21.30 Predalon(Pregnyl).Jestem tak szczęśliwa,że koniec kłucia,że chyba zaraz tańczyć będę :D

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave cudowne wiesci! Pieknie ci porosly niech sie od piatku pieknie zapladniaja! A transfer tobisz dwoch?
    Dobrze ze ci zwiekszyli dawke! SAma mialam wynik podobny do twojego i biore od prawie 3 lat 50 caly czas...
    YO teraz pozostaje mega trzymac za ciebie kciuki!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave cudowne wiesci!!! Czy dobrze rozumiem: pobiora Ci 11 jajeczek? :)
    Czyli super zadzialala stymulacja i dobrze Ci leki ustawili. Piekny bys miala prezent na wigilie i tego Ci z calego serca zycze!
    Endo z tego co Kinga napisala tez super! :)

    Fajnie by bylo jakby @ sie przesunela, bo bym nie mogla monitoringu w swieta i po swietach robic, bo ja i klinika mamy urlop. No ale pozostaje czekac ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave cudowne wiadomości!!!!! Ale wyhodowalas! Szacun kobieto ;)
    No to teraz zaciskam kciuki za ciebie i za twoje piękne zarodki!!!! Żeby się najpierw pieknie zaplodnily i na 9 miesięcy rozgoscily :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mozna w ogole zrobic transfer tylko jednego zarodka?
    Jakie sa szanse na ciaze mnoga przy dwoch?
    Wiecej jak dwa sie nie robi tak?

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1614

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja niestety nic nie wyhodowalam. 9dc, 7 dni kłucia i sama drobnica. Doktorek zwiększył mi dawkę z 50 na 75 i w poniedziałek / wtorek znów monitoring.
    Smutno mi :(

    Doczytam was później bo mam ogromne opóźnienie przez poranne korki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 12:06

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna, ojej :(
    Moze ta zwiekszona dawka jeszcze pomoze? Moze jeszcze podrosna do ovu...
    Kurcze przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    Tak,będziemy dwójeczkę transferować i mamy nadzieję,że zostaną oba.
    Joasiu nie mam pojęcia,czy 11 pobiorą,pewnie coś się jeszcze może zmienić,zobaczymy w piątek,ile jest dojrzałych komórek.Standardowo robi się transfer 2 zarodków,u kobiet powyżej 38 r.ż trzech.Możesz sobie zażyczyć podanie jednego,nie mogą Ci odmówić.Szanse na bliźniaki-20%
    Akilegna,nie ma już szans,że coś się trochę później wyhoduje?9 dc to wcześnie. Kciukam,żeby jakaś komóreczka wystrzeliła

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1614

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse zawsze są, może będzie pozna owulacja. Czyli szykuje mi się Sylwester na sucho ;)

    Brave ty za to nadrabiasz z pecherzykami. Trzymam kciuki za wszystkie 11 :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna ja myślę że jeszcze nic nie jest przesadzone i pęcherzyki jeszcze podrosną
    Gdyby był cykl spisany na straty to by cie doktorek nie faszerowal większą dawką :*

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ