X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Radomia
Odpowiedz

Staraczki z Radomia

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 10 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woźniaka poleciła mi jedna dziewczyna jak spotkałyśmy się w szpitalu. Powiem wam że tak zraziłam się do lekarzy że już sama nie wiem do kogo mam teraz pójść...

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 26 października 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja rowniez z Radomia. Czy ten watek jeszcze zyje?
    Ja mam bardzo niedobre zdanie na temat naszych radomskich ginow. Walczylam o pierwsze dziecko dlugie lata i dzieki temu mialam z wiekszoscia z nich cos wspolnego. Lezalam w obydwu szpitalach i jednym slowem same konowaly. To co ja z tymi "specjalistami" przezylam to szok. A najgorsze jest to, ze nawet im nic powiedziec nie mozna, bo przeciez oni sa najmadrzejsi. Ja przez te lata co sie staralam o malenstwo, tak wiedze z zakresu ginekologii i nieplodnosci poznalam, ze sama moglabym zostac lekarzem. Moge Wam tylko dziewczyny doradzic, ze jesli ktoras z Was ma jakis powazniejszy problem, to trzymajcie sie od naszych specjalistow z daleka. Szkoda czasu...

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 31 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    ja również jestem z Radomia :)
    Chodzę do dr Grzegorza Nyca i jestem jak na razie zadowolona .

    lv8pusw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 1 listopada 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a gdzie do niego chodzisz? On mnie przyjmował do szpitala jak bylam w ciazy, ale zaraz sie zwolnil. To byl najkonkretniejszy lekarz tam pracujacy.

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 1 listopada 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja tez pochodzę z Radomia choć teraz mieszkam w Belgii. Ale chyba mogę do Was dołączyć?

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 1 listopada 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) pewnie że możesz tylko jak sama widzisz raczej sporadycznie się zagląda :/

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 1 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie. Pewnie dziewczyny na innych wątkach sa bardziej aktywne:-)

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wątek cały czas istnieje więc możemy dyskutować wymieniać się poglądami :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to prawda :-)

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 1 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 - przyjmuje na Klonowica - prywatnie .
    Ale ja chodzę do Niego na NFZ, ale to już dłuższa historia :)

    lv8pusw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 1 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze tam przyjmuje. Zastanawialam sie wlasnie czy tam przyjmuje na nfz czy prywatnie.
    Ja mam swojego lekarza, z ktorego nie zamierzam zrezygnowac, ale kolezanka zastanawia sie wlasnie nad wyborem jego.
    Pan dr ma bardzo chrzesciajnskie podejscie do kwesti zajscia w ciaze, ja zachodze z in vitro. Moja historia jest bardzo dluga. Tak jak pisalam wczesniej mialam okazje poznac tego pana w szpitalu i zauwazylam, ze bardzo konkretnie rozmawia z pacjentka. Ja przeszlam z nim taka rozmowe, ze majac spory bagaz doswiadczen, moge jasno powiedziec, ze jak malo ktory lekarz z Radomia, potrafi prawidlowo postawic diagnoze.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 1 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż za dużo wynajduje - tylko się człowiek załamuje - ale wiem, że czym prędzej, tym szybciej będzie można zaradzić i być może On pomoże Nam w spełnieniu Naszego Największego Marzenia :) Mam nadzieję :)

    lv8pusw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie zycze szybkiego zafasolkowania.
    My w styczniu bedziemy walczyc o rodzenstwo. I jak tylko pomysle, ze moge trafic do ktoregos radomskiego szpitala to juz mam mdlosci i slabo sie czuje. Ah miejmy nadzieje, ze tym razem nie bede musiala lezec w szpitalu.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 1 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie szpital zawsze kojarzy się źle ...
    Wy staracie się o rodzeństwo :) a my wg - masakra jakaś :/
    a mówili, że w życiu niektóre sprawy łatwo przychodzą ...
    mam nadzieję, że styczeń okaże się Waszym szczęśliwym miesiącem :)
    będę kibicować :D

    lv8pusw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o rodzenstwo, ale o pierwszego malucha walczylismy 9 lat, po czym radomscy "specjalisci" zabili nam tak wyczekiwane malenstwo. I oczywiscie nie maja nic sobie do zarzucenia. Drugie dziecko urodzilam nie w Radomiu. Po prostu balam sie koszmarnie.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 2 listopada 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 - masakra jakaś ... ile musiałaś przejść, to głowa mała ... mam nadzieję, że gdyby nam się tu udało, to ten lekarz, który się teraz mną zajmuje, poprowadzi całą ciążę i nie da maleństwu zrobić krzywdy .... no ale to jeszcze chyba długa droga ... ale to, co napisałaś - bardzo mnie zaniepokoiło ... czy jemu zaufać ?

    lv8pusw.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 11 listopada 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny - wątek Nam znowu umarł ....

    lv8pusw.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 19 listopada 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umarł umarł :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzeba ożywić ;)

    czekolada lubi tę wiadomość

    lv8pusw.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) :) :)
    dziewczyny - jeszcze raz chciałam się zapytać o dr Nyca - piszcie tu swoje opinie, bo jestem ciekawa, bo nie chciałabym, żeby się okazało, że wybrałam złego lekarza :) Wasze opinie są bezcenne, bo nie wyssane z palca, tylko oparte na faktach :)

    lv8pusw.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ