X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Radomia
Odpowiedz

Staraczki z Radomia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję posłusznie iż po dalszym leczeniu z dr Woźniakiem udało się :D jutro zaczynamy z Dzidzią 11 tydzień :D

  • Ana_08 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Jestem też z Radomia;-) . Niedawno zmieniłam lekarza na dr Woźniaka. Spośród ginekologów do których chodziłam (a było ich kilku) dr Woźniak jest najbardziej konktetny i podejmuje stanowcze działania. Jednak zdaje sobie sprawę, że cudotwórcą nie jest, a na efekt leczenia w postaci ciąży, czasem trzeba poczekać.

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 14 października 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest tu jeszcze ktoś?
    Jestem właśnie po IUI u doktora Wróblewskiego. Jest jakaś koleżanka od Niego?

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zagląda tu ktoś jeszcze?? Ja kilka miesięcy temu przeniosłam się do dr Woźniaka i jest to na prawdę konkretny lekarz. od razu robi duuużo badań i przechodzi do działania. Zobaczymy jakie będą efekty. Testuję w Wigilię <3

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylajego pacjentka! Polecam; corcia ma rok a lezyk mnie 3 miesiące

  • ISIUNIA Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, odświeżam wątek ! tez jestem z okolic Radomia. Slyszałyście coś o dr Grzegorzu Winterze? lub Piotrze Kielskim? którego poleciłybyście do prowadzenia ciąży ?

    Starania od 11.2016, duphaston, bromergon, Ovarin

    ckaidqk3lxgslc1o.png

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja tez jestem z okolic Radomia. Macie jakieś informacje o iui u dr. Bator?


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Radomianki.
    Jest tutaj jeszcze ktoś? ODZYWAĆ SIĘ:)

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST KTOŚ MOŻE ?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1436 1000

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jestem! Nie wiedziałam nawet, że jest taki wątek :)

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Embo Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 2 maja 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jest tu ktoś aktualnie z Radomia bądź okolic? Jakich lekarzy polecacie? 😃

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ