X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Radomia
Odpowiedz

Staraczki z Radomia

Oceń ten wątek:
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 6 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha strategia..... zabrzmiało jakbym na wojnę szła:-) cykl bez wspomagaczy, 21dc pojdę zbadać progesteron, prolaktynę i być być może ft3 ft4. Jeśli ten cykl będzie szczęśliwy to pójdę do endo, jeśli nie to też pojdę do endo podpytać o moje tsh. rozumiem, że w tym cyklu Wy też się będziecie starać?

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 6 października 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to taka trochę mała wojna:)rzecz jasna,że się będziemy starać, z nowymi lekami.Zobaczymy jak na nie zareaguje:)jestem dobrej myśli ale jakoś spokojnie do tego podchodzę, chyba ta jesień tak na mnie wpływa:)wiosną miałam chyba zbyt duże parcie...

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 6 października 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo też jestem spokojna. Mimo że dwie kuzynki które zaszły w ciąże wtedy co ja już urodziły. Ja niestety straciłam, bardzo bałam się tego momentu. Myślałam, że gorzej zniosę myśl, że one już tulą w ramionach swoje dzieci a ja nie, i nawet nie jestem jeszcze w ciąży.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • paulinekm Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 8 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja już jestem po pierwszej wizycie u dr Wożniaka Człowiek w pierwszym kontakcie sympatyczny. Dostałam spis badań, które mam wykonać i w jakim czasie trwania cyklu. Zobaczymy co pokażą wyniki. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, chociaz jak patrze na nasze bezowocne starania to już tego nie jestem pewna. Od dwóch lat staramy się o dziecko. Rok temu w grudniu musiałam usunąć ciąże gdyż okazało się, że jajo płodowe jest puste. Od tamtego czasu nic.... Zobaczymy

    pełna nadziei....
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 8 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinekm wrote:
    Witam ja już jestem po pierwszej wizycie u dr Wożniaka Człowiek w pierwszym kontakcie sympatyczny. Dostałam spis badań, które mam wykonać i w jakim czasie trwania cyklu. Zobaczymy co pokażą wyniki. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, chociaz jak patrze na nasze bezowocne starania to już tego nie jestem pewna. Od dwóch lat staramy się o dziecko. Rok temu w grudniu musiałam usunąć ciąże gdyż okazało się, że jajo płodowe jest puste. Od tamtego czasu nic.... Zobaczymy
    A można wiedzieć jakie badania kazał Ci zrobić? Ja na razie na własną rękę robiłam tsh, lh, fsh i estradiol. Wszystko w normie, tsh podwyższone. Zastanawiam się co jeszcze zbadać.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 12 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam do Woźniaka z plikiem badań i nic mi nie kazał badać dodatkowo.Najlepiej jak Cie lekarz pokieruje na badania bo niektóre robi się w określonych dniach cyklu. Wielu lekarzy chce badanie nasienia jak mówisz że się starasz już dłuższy czas.

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 18 października 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Was? Jakieś postępy? U mnie chyba juz po owu, teraz czekamy na efekty:-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 19 października 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam u gina, mam pęcherzyk 1,83cm, jutro mam mieć podany pregnyl 10 000 no i w pt kolejna wizyta żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł.Dosyć ładne endometrium bo ponad 8mm a nie jak wcześniej 5mm.Także coś tam się ruszyło:)Jedyne co mnie niepokoi to strasznie wypadające włosy:(

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 26 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do dzieła:-) włosami się nie przejmuj mi też wypadają garściami od dłuższego czasu i zupełnie nie wiem dlaczego. U mnie ten miesiąc chyba też nie będzie udany. Temperatury skaczą góra dół, myślałam, że przeziębienie mnie bierze bo raz miałam nawet 36,0 stopni ale jednak nie. Of nawet mi nie wyznaczył owulacji ale to dlatego, że przez kilka dni nie mierzyłam temp. Więc nic nie wiem:-) ale może to i lepiej.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak tu się nie przejmować jak tych włosów coraz mniej?:( w pt byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł. Teraz czekanie...Tym razem sie jakoś na nic nie nastawiam...

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 29 października 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być tym razem bez większych oczekiwań. Ale wyszło jak zwykle, nowy cykl, nowa depresja. :-( mam nadzieję, że u Was lepiej

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • paulinekm Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Pisałam, że byłam u Pana dr Woźniaka bo dłuższy czas nie mogę zajść w ciążę. Kazał zrobić mi badania tarczycy i wyszły w normie. Progesteron też dobry tylko prolaktyna za wysoka bo 35 a norma do 23. Lekarz przepisał mi na tej pierwszej wizycie CLO, który miałam wziąć jak przyjdzie okres a później umówić się na podanie zastrzyku by pęcherzyk pękł. No i jakie było moje zdziwienie bo okres nie przyszedł. Mójn organizm chyba się wystraszył, że będę sie leczyć i pomimo wysokiej prolaktyny zaszłam w ciążę bez żadnych leków. Dzisiaj mam 8 t1d ciązy. Bardzo się ciesze i mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie dobrze. Na ostatnim usg serduszko biło. Następne mam 4 grudnia. Wszystko jest możliwe

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    pełna nadziei....
  • paulinekm Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby któraś chciała odkupic taniej clo albo duphaston to posiadam nowe, nieużywane

    pełna nadziei....
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinekm wrote:
    Witam Pisałam, że byłam u Pana dr Woźniaka bo dłuższy czas nie mogę zajść w ciążę. Kazał zrobić mi badania tarczycy i wyszły w normie. Progesteron też dobry tylko prolaktyna za wysoka bo 35 a norma do 23. Lekarz przepisał mi na tej pierwszej wizycie CLO, który miałam wziąć jak przyjdzie okres a później umówić się na podanie zastrzyku by pęcherzyk pękł. No i jakie było moje zdziwienie bo okres nie przyszedł. Mójn organizm chyba się wystraszył, że będę sie leczyć i pomimo wysokiej prolaktyny zaszłam w ciążę bez żadnych leków. Dzisiaj mam 8 t1d ciązy. Bardzo się ciesze i mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie dobrze. Na ostatnim usg serduszko biło. Następne mam 4 grudnia. Wszystko jest możliwe
    Moje gratulacje!!! Bardzo miło słyszeć, że Wam się udało. :-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinekm wrote:
    Witam Pisałam, że byłam u Pana dr Woźniaka bo dłuższy czas nie mogę zajść w ciążę. Kazał zrobić mi badania tarczycy i wyszły w normie. Progesteron też dobry tylko prolaktyna za wysoka bo 35 a norma do 23. Lekarz przepisał mi na tej pierwszej wizycie CLO, który miałam wziąć jak przyjdzie okres a później umówić się na podanie zastrzyku by pęcherzyk pękł. No i jakie było moje zdziwienie bo okres nie przyszedł. Mójn organizm chyba się wystraszył, że będę sie leczyć i pomimo wysokiej prolaktyny zaszłam w ciążę bez żadnych leków. Dzisiaj mam 8 t1d ciązy. Bardzo się ciesze i mam nadzieje, że tym razem wszystko będzie dobrze. Na ostatnim usg serduszko biło. Następne mam 4 grudnia. Wszystko jest możliwe
    Hehhe, z Tobą poszło jeszcze szybciej niż ze Smile, której wystarczył jeden cykl u Doktorka :)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy bym nie przypuszczała, że ciąża to choroba zakaźna, przenoszona łączem internetowym. Smile zaciążona, Paulinekm też, zrobiłam więc dzisiaj test ponieważ powinnam już dostać @. I akuku:D

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Dr WOźniak ma coś ostatnio dobrą passe jak widzę :P COnowa pacjentka to zaraz zaciąży :P Jaka skuteczność :P

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :)
    nie spodziewałam się, że tu znajdę taki wątek, a tu proszę :)
    Jestem mamą prawie dwuletniego brzdąca i właśnie staramy się dla niego o rodzeństwo :)
    Może rozkręcimy ten wątek, co? Bo chyba już mało Was tu zagląda :)
    Gratuluję wszystkim zaciążonym :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watek często umiera ale to chyba dobrze:-) w Radomiu widocznie często panują wiruski:-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej dziewuszki :)
    nie spodziewałam się, że tu znajdę taki wątek, a tu proszę :)
    Jestem mamą prawie dwuletniego brzdąca i właśnie staramy się dla niego o rodzeństwo :)
    Może rozkręcimy ten wątek, co? Bo chyba już mało Was tu zagląda :)
    Gratuluję wszystkim zaciążonym :)
    powodzenia!!!

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ