X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tam u Was? :)
    Rozkręćmy trochę ten nasz rocznik :)

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 14 września 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie właśnie się zakończył 3 cykl i już wiem dlaczego znów nie udany. Powód: wysokie tsh. Jutro idę na wizytę do endokrynologa.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 14 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    a my zaczynamy jutro kolejny etap leczenia, mąż dostał czopki na dwa tygodnie (nad czym bardzo ubolewa, ale czego się nie zrobi dla dziecka) i za dwa tygodnie ma badanie hormonów

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja czekam na pierwszą miesiączkę pp :) narazie starania nadal zawieszone co najmniej do listopada. Czyli jednym słowem nuda :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie do Was dołączę :) Jestem w trakcie pierwszego cyklu starań, już po dniach płodnych i już mam ochotę zrobić test!

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 14 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dość nudno cały week w domu nigdzie sie nie ruszaliśmy
    no i 14 dzień cyklu czyli lada dzień ovulka :) zobaczymy co to będzie

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie kolejny dzien w szpitalu przy malym...czekam na ten jutrzejszy dzien zeby dopytac sie lekarzy co tam z malym i jakie sa dalsze plany...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey test najlepiej kilka dni po spodziewanej @. Ja tydzień po spodziewanej @ miałam bladziutka kreskę. Gruba pojawiła się dopiero ok 2 tygodnie po spodziewanej @ czyli w ok 5 - 6tc. Lepiej poczekać niż się rozczarować :) trzymam kciuki za dwie krechy :)

    Anka co ty tu jeszcze robisz? Niedziela wieczór uciekaj serduszkowac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a u mnie kolejny dzien w szpitalu przy malym...czekam na ten jutrzejszy dzien zeby dopytac sie lekarzy co tam z malym i jakie sa dalsze plany...

    Karola śledzę twój pamiętnik młody jest śliczny i widać jak się zmienia! Teraz już tylko będzie lepiej :) a ty wyglądasz pięknie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey - to tak, jak ja! :)
    Pierwszy cykl, już po spóźnionej owulce, teraz tylko czekanie na testowanie :) Termin @ miałam mieć w okolicach 20.09, ale owulacja się przesunęła i była w okolicach piątku-soboty, więc i termin @ się przesunie i wypadnie za niecałe 2 tyg. Ale ja już się nastawiam, że pójdę po prostu na betę po 10 dniach od terminu owu, żeby wiedzieć co i jak ;)

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 15 września 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też starania będą zawieszone aż wyrównam tsh. Szkoda, ale nie dam się !!

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 15 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piątek idę zrobić sobie badania na tsh. Wcześniej nie dam rady niestety, ale mam nadzieję, że to nie jest przyczyna tego że jeszcze fasolki nie ma. Zwykle tsh miałam w normie, więc mam nadzieję, że teraz też tak jest. A przede mną kolejny cykl starań. 6 miesiąc, wierzę że to już ten ostatni, szczęśliwy.

    Jak Wam minął weekendzik? :)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 września 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Mój mężuś od dziś zaczyna przyjmować czopki a za dwa tygodnie badanie krwi na hormony, mam nadzieje, że znajdziemy przyczynę słabej jakości żołnierzyków i szybko je wyleczymy :)
    Karola kochana widziałam zdjęcia małego, zmienia się i rośnie :) Jak porozmawiasz z lekarzem to daj nam znać

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Trzymam kciuki za Wasze badania TSH :)
    Ja też robiłam w tym mcu, na szczęście wynik w normie. Wprawdzie zawsze miałam w normie, ale moja mama chorowała na tarczycę i to poważnie, więc obciążenie dziedziczne jest i lepiej dmuchać na zimne.

    Weekend u nas bardzo spokojny - w sobotę odwołana wizyta u lekarza i zamiast tego USG w prywatnej przychodni, potem jakieś zakupy i wieczorem lody i film :) A wczoraj siedzieliśmy w domku, trochę posprzątaliśmy, jedynie na spacer z psem poszliśmy :)

  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 15 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na to, że TSH będzie po mojej myśli ;)

    Mój weekend minął rowerowo na Poznań Bike Challenge. Ciekawa impreza :) Rok temu jeszcze się ścigałam, teraz to już tylko rekreacyjnie się przejechałam. Niestety rowerek trzeba było odłożyć na rzecz studiów. A za tydzień kolejny rok akademicki.

    Karola byłam w Twoim pamiętniczku. Mały śliczny :) Rośnie jak na drożdżach. Mocno trzymam kciuki za niego i za całą Waszą rodzinkę. Poradzi sobie, jest silny.

    Prawdę mówiąc, nie myślałam że ciąża, a dokładniej zajście w ciąże to taka trudna sprawa. Nie myślałam, że prócz mnie aż tak wiele kobietek ma problem. Dobrze, że jesteście i możemy w jakiś sposób liczyć na siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cichutko? Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test... (-) Wiem, że za wcześnie, ale jak tu wytrzymać??

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 17 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey, a za ile dni ma przyjść planowana @? Lepiej test zrobić w dniu @ aby w razie czego zobaczyć czy wszystko ok, czy nie będzie trzeba przyjmować leków itp.

    U mnie jednak znaleziono Hashimoto, więc znam już swojego wroga.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Haana, że za szybko. Nie wytrzymałam, liczyłam chyba na cud.

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 18 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane można się dołączyć??? :) rocznik 90 się kłania :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 18 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi1990 oczywiście, że można :) będzie nas więcej to może ten nasz wątek coś się rozkręci :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ