X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 1 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za wszystkie testujące... :)
    Ja zaczynam od nowa, to będzie 3 cs...

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 6 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tu tak cicho? Co u Was? :)

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 6 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś to forum nam się nie klei. Ja czekam czy @ nadejdzie, w czwartek się okaże ;)

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 6 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co czekam na ovulke... mam nadzieję, że już niedługo nadejdzie... :) A Tobie samurose życzę, zeby @ nie nadeszła przez najbliższe 9 mies :)

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 6 października 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, że nie nadejdzie :) a dzisiaj w Lidlu takie słodkie bluzy dla niemowlaczków są :)

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 6 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie te ciuszki dla niemowlaków :) ja mam 2 tyg. jeszcze do @ także jest trochę czekania i życia w niepewności :)

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 6 października 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dawno nie odzywałam... Ale to dlatego, że po HSG dowiedziałam się o wodniakach jajowodów. Załamałam się i całkowicie olałam ovufriend:( Trzy tygodnie temu miałam laparoskopie, która tylko potwierdziła diagnozę. Nie wiem na tą chwilę czy mamy jakiekolwiek szanse na naturalną ciążę, ale nie tracimy nadziei. Chociaż, na początku kompletnie się załamałam...

    Myślałam, że problemy z niepłodnością mnie nie dotyczą, że to na pewno mnie nie spotka. U mojego męża jest wszystko w porządku i to ze mną jest problem. Najciężej jest właśnie z tym pogodzić:(

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 6 października 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko się ułożyło. Nie poddawaj się! Jeszcze nic straconego. Wierzę, że zajdziesz w ciąże naturalnie i urodzisz śliczne, kochane maleństwo. Z całego serduszka Ci tego życzę :*

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 6 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też obecnie czekam na owulację ;)
    Mam nadzieję, że będzie po drożnej stronie bo już dostaję depresji :(
    Aniesiack ja też tak myślałam, że jest to problem daleki ode mnie a tu się okazuje że i ja i mąż :(
    Wczoraj liczyłam i za 12 cs dowiedziałam się o 12 ciążach... i z tego 8 w najbliższym otoczeniu :((
    własnie 4 dni temu przyszedł syn kuzynki na świat, oczywiście z wpadki ...

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 7 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam na @
    powoli zaczynam sie martwić że moje PCO ma nademną władze i nie pozwala mi na to zeby miec upragnione dziecko.... mimo ze biore leki to i tak nie wychodzi... eh zobaczymy co to bedzie....

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kochane :)

    u mnie w miare dobrze, mały rosnie, dzisiaj wazy 830 gram...jutro konczy juz 5 tygodni...

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 7 października 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też co chwilę się dowiaduję, że ktoś jest w ciąży... Chciałabym i ja się kiedyś pochwalić tą wspaniałą wiadomością. Szczególnie mężowi, bo wiem, że na to zasługuje. Bardzo chcielibyśmy utworzyć pełną rodzinę.

    Ja z całych sił trzymam za Was kciuki, żeby się udało, bo kto jak nie takie wspaniałe kobietki, które bezinteresownie wspierają?:)

    kaarolaa, anka17189 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 8 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa super wiadomość :) Maleństwo na pewno będzie zdrowe, niech tak dalej rośnie :)

    Ja się dzisiaj lekko poddołowałam, tempka zaczyna spadać. Ale poczekamy, zobaczymy. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 8 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie mierzę temperatury, bo jednak zaczynam świrować:P Co ma być to będzie. My możemy tylko <3 jak najczęściej- reszta w rękach Tego na Górze:)

    Miłego dnia! :)

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 9 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła wstrętna @ ehh...

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 9 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa niech maluszek rośnie i będzie zdrowy :) trzymam bardzo mocno kciuki za was:) pozdrawiam :):)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 9 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam ten sam problem co chwilę ktoś z otoczenia w ciąży, a najbardziej boli, że ktoś z wpadki no jeden raz i już, a inni się starają i nic z tego.... :( A jeszcze te ciuszki, też dziś widziałam takie śliiczne, że nie mogłam przejść obok... :(

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • samurose Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 9 października 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj z siostrą spacerowałam po galerii i poszłyśmy do Smyka. Wózki oglądać, ubranka.. ahh...

    Też tego nie rozumiem, inni nie chcą a bach i już jest. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiak kochana dopiero dokladniej przeczytalam twoj post i problem...ja tez mam wodniaki jajowodow...niestety w moim wypadku w gre wchodzilo tylko in vitro, bo i maz mial za malo plemniczkow i za slabej jakosci...inseminacja odpadala bo to za duze ryzyko ciazy pozamacicznej, naturalnie tez sie nie udawalo...dlatego nie wiem co zrobie jak znow nie bede mogla miec dzieci...Marceli jak troche podrosnie napewno bedzie sie pytal o rodzenstwo a i my chcemy drugie dziecko...

    a tak wogole to moj maluch dzisiaj wazy juz 850 gram :)

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 10 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa ja się zastanawiam, czy wogóle są jakieś szanse na naturalną ciążę... Mój mąż ma na szczęście bardzo dobre nasienie. Lekarka powiedziała,że po laparoskopii mamy 50% szans na ciążę naturalną a 50% na pozamaciczną. Nie chcę tracić czasu, bo moje owulacje rzadko występują. Nie chcę się też sama oszukiwać i nakręcać, że może jakimś cudem się uda.
    Bardzo się cieszę, że Wam się udało:) To musi być niesamowite szczęście. A Ty zaszłaś w ciążę przez in vitro? W której klinice? I za którym razem się udało?

    Przepraszam za tą lawinę pytań, ale tonący brzytwy się chwyta, a mnie rozpiera ciekawość odkąd się dowiedzialam, że Ty też masz te cholerne wodniaki:(

    f2w3rjjg9i651cla.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ