X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi 1990 w takim razie trzymam kciuki, żeby @ nie zawitała :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 października 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:22

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 24 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, no ja też czekam na @, choć moja bawi sie ze mną w kotka i myszkę. Raz jest plamienie, raz go nie ma, a ja czekam i czekam bo chcę już nowy cykl :/

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 października 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:22

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 24 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta !

    Oby szlora nie przyszla :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    Kiedyś przez przypadek sobie tak głupio pomyślałam: kurczę, za dobrze nam się w życiu układa- mieszkanie, samochód, wspaniały związek, praca na pełen etat i to w zawodzie- rzadkość... I wtedy przyszło mi do głowy coś idiotycznego, taka myśl: a może stanie się kiedyś coś, co sprawi, że przestanie być tak idealnie, może choroba, albo nie będę mogła mieć dzieci... I bach! Pare miesięcy później okazuje się, że mam niedrożne obydwa jajowody- i załamka na całej linii. I wtedy przypomniało mi się to co sobie kiedyś pomyślałam. SZOK!

    Przepraszam, że Wam tak ględzę, ale nikomu innemu bym tego nie powiedziała, nawet mężowi.

    Też miałam taki moment, że przeszło mi to przez myśl. Fajne studia, fajne dobrze płatne prace, super mieszkanie, super pierwsze dziecko. Naprawdę nie mamy na co narzekać i nigdy nie narzekaliśmy a tu takie problemy.
    Ktoś może pomyśleć, że mamy łatwiej bo już jedno dziecko jest, ale zawsze marzyliśmy o dużej rodzinie. Przynajmniej o 4 dzieci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a moj mały juz dzisiaj wazy 1100 gram :) idzie kochany jak burza...

    Super! Oby tak dalej :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 25 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A kiedy miałaś termin może jest nadzieja jeszcze? Ja to znowu na owu czekam . My to już tak mamy najpierw czekamy aż @ się skończy potem na owu , następnie na testowanie aby potem czekać znowu na @ i tak w kółko:p


    Niee, to już raczej niemożliwe, troszkę się rozkręciło minimalnie, więc zaznaczyłam lekkie krwawienie, i tak znowu czekam dalej tyle, że na ovu. Więc jest tak jak mówisz, ciągle musimy na coś czekać... :(

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak tu wrzucić zdjęcia więc linki:
    http://s6848.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=FxCnAwiTNSzVXWx5yN40gb7aQzB8fsN6703d0zegVqlCamkTIuF8N-TA2ddOthIIEQvHA0-F9m4PM8J0k_ZldZTa4B8D3-39-CpFwy80l1M&pv=2

    http://s7701.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=IeITOtOZj_bAh08Ss8q-Zy_kVvejAG6xEhcxMA7GRi2JkZeJR7yXgpw2dIFBaqxn3MDXwt6IeBEpccxbq6XZ7WQ4tsmbR8M4z9gg-CHETfU&pv=2

    Też widzicie II kreskę czy sobie wkręcam ? 2 dni do @, test sprzed chwili (więc nie poranny).

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tym drugim zdjeciu lepiej widac, ale II kreski sa :)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 25 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać II kreseczki :) Potwierdź betą w poniedziałek

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 25 października 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oOOOjjaaaa widac druga kreske!!! Super :) Gratulacje :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:22

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 26 października 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) mam 2 kreseczki, w końcu udało się w 6 cyklu od poronienia..
    Olka gratulację!

    agus3004, Morwa lubią tę wiadomość

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 27 października 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jesteśmy po kolejnej wizycie, mąż dostał na 3 tygodnie kolejne tabletki i po tym czasie mamy powtórzyć badanie hormonów aby zobaczyć jak tabletki na nie działają i wtedy lekarz dobierze odpowiednią dawkę. Jednym słowem przywrócił mi nadzieję :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    jak tu cicho!?
    zagląda tu ktoś jeszcze????

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • 8malina Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) muszę się pochwalić bo inaczej mnie rozniesie :D po 14 nieudanych cyklach udało nam się z mężem i jestem w ciąży :D dzis rano zrobiłam test i niemalże od razu wyskoczyły dwie baaaardzo wyraźne czerwone krechy :D jestem w siódmym niebie a mąż to z radości nie wie co ze sobą zrobić :D dziś przypada 35 dc i @ brak i jesteśmy szczęśliwi jak nigdy :) dziś zadzwonie do lekarza żeby się na wizytę umówić :D
    A powiem Wam , że lekarz u którego wcześniej sie leczyłam nie dawał szans na zajście w ciąże z powodu za wysokiego tsh (wtedy było 3,16) . A ja przestałam się leczyć , odpuściłam , a dopiero kilka dni temu postanowiłam , że jak się nie uda do końca roku zajść to ide do lekarza poleconego przez szfagierkę :) a tu niespodzianka :D

    anka17189, Cigaretta, Morwa lubią tę wiadomość

    ckai3e3k5w3jlv31.png
  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8malina wrote:
    Cześć :) muszę się pochwalić bo inaczej mnie rozniesie :D po 14 nieudanych cyklach udało nam się z mężem i jestem w ciąży :D dzis rano zrobiłam test i niemalże od razu wyskoczyły dwie baaaardzo wyraźne czerwone krechy :D jestem w siódmym niebie a mąż to z radości nie wie co ze sobą zrobić :D dziś przypada 35 dc i @ brak i jesteśmy szczęśliwi jak nigdy :) dziś zadzwonie do lekarza żeby się na wizytę umówić :D
    A powiem Wam , że lekarz u którego wcześniej sie leczyłam nie dawał szans na zajście w ciąże z powodu za wysokiego tsh (wtedy było 3,16) . A ja przestałam się leczyć , odpuściłam , a dopiero kilka dni temu postanowiłam , że jak się nie uda do końca roku zajść to ide do lekarza poleconego przez szfagierkę :) a tu niespodzianka :D


    Wielkie gratulacje dla ciebie i meża :):)

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8malina gratuluję ! :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:22

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ