X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • LaSavia Ekspertka
    Postów: 123 71

    Wysłany: 10 października 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem tu nowa ale roczniakiem odpowiam:) Mamy 2 letniego synka i staramy się o rodzeństwo:)
    Piszę bo obecnie mam trochę problem z interpretacją mojego ciała. Może Wy mi pomożecie:) Więc tak Cykle mam regularne 29dni a @ przychodzi zawsze w dniu kiedy ma przyjść- w recz z zegrakiem w reku. W tym miesiącu (7.10)kiedy nie przyszła to zdziwiłam się i ucieszyłam jednocześnie :) Czułam się jakoś inaczej ale stwierdziłam ze na test jeszcze za szybko. Wczoraj po wizycie u dentysty zrobiło mi sie słabo wiec połozyłam sie do łozka spałam 2 godziny a temperatura cały czas nie spadała ponizej 37. Po drzemce zauwazyłam na majtkach niewielkie plamienie takie brązowe. Nie przejełam sie tym za bardzo. Niestety przy nastepnych wizytach w toalecie krwawiło troszke bardziej ale nie jak przy normalnym okresie bo nie musiałam miec podpaski. Tylko podczas korzystania z toalety coś tam leciało. Wieczorem temperatura podskoczyła do 37.6 Dzis 37.5, @ nie jest taka jak co miesiąc mocno krwista i leci praktycznie tylko tyle co przy korzystaniu z toalety, a zazwyczaj 2 dnia miałam bardzo mocną @. Nie wiem co myśleć i czy jest sens robienia testu teraz . Lekarz narazie na urlopie i bedzie dopiero w następny poniedziałek. Poradzcie mi proszę :)

    Pozdrawiam Ala

    3jgxgywlx9dht3mj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    czesc kochane :)

    u mnie w miare dobrze, mały rosnie, dzisiaj wazy 830 gram...jutro konczy juz 5 tygodni...

    Karola przeczytałam Twoją historię, spłakałam się jak głupia i bardzo mocno trzymam za was kciuki.
    W szpitalu, w którym urodził się mój synek też ratują takie "maleństwa" i z jednym takim urodzonym w 26tc mamy kontakt do dzisiaj, nie widać żadnej różnicy po między Miłoszem a moim Jasiem. Jedynie M. ma wadę wzroku, ale co to jest. Wierzę, że i u was się wszystko dobrze skończy.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaSavia wrote:
    Hej! Jestem tu nowa ale roczniakiem odpowiam:) Mamy 2 letniego synka i staramy się o rodzeństwo:)
    Piszę bo obecnie mam trochę problem z interpretacją mojego ciała. Może Wy mi pomożecie:) Więc tak Cykle mam regularne 29dni a @ przychodzi zawsze w dniu kiedy ma przyjść- w recz z zegrakiem w reku. W tym miesiącu (7.10)kiedy nie przyszła to zdziwiłam się i ucieszyłam jednocześnie :) Czułam się jakoś inaczej ale stwierdziłam ze na test jeszcze za szybko. Wczoraj po wizycie u dentysty zrobiło mi sie słabo wiec połozyłam sie do łozka spałam 2 godziny a temperatura cały czas nie spadała ponizej 37. Po drzemce zauwazyłam na majtkach niewielkie plamienie takie brązowe. Nie przejełam sie tym za bardzo. Niestety przy nastepnych wizytach w toalecie krwawiło troszke bardziej ale nie jak przy normalnym okresie bo nie musiałam miec podpaski. Tylko podczas korzystania z toalety coś tam leciało. Wieczorem temperatura podskoczyła do 37.6 Dzis 37.5, @ nie jest taka jak co miesiąc mocno krwista i leci praktycznie tylko tyle co przy korzystaniu z toalety, a zazwyczaj 2 dnia miałam bardzo mocną @. Nie wiem co myśleć i czy jest sens robienia testu teraz . Lekarz narazie na urlopie i bedzie dopiero w następny poniedziałek. Poradzcie mi proszę :)

    Pozdrawiam Ala

    Według mnie powinnaś zrobić test. Ewentualnie jak chcesz mieć 100% pewności to betę.

    MaDalenkA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za resztę cały czas mocno trzymam kciuki. Wierzę, że wasze @ się nie pojawią i za chwilę każda wypowiadająca się w tym wątku będzie mogła chwalić się brzuszkiem ;)

    Przepraszam, że tak rzadko się odzywam ale bardzo dużo pracuję (finansach, bankowości) i dodatkowo koniec miesiąca to zawsze wielki kocioł u mnie w pracy. Do tego dochodzi syn i sprawy około domowe.
    A jeszcze w niedzielę późną nocą wylądowaliśmy na SOR bo głupie zabawy skończyły się szyciem głowy Janka :/

    Morwa pytałaś o to czy robiłam badania. Ostatnie jakoś w styczniu 2014 więc już dawno. Wtedy było wszystko w porządku. Ale i też racją jest że moje życie było troszkę inne.
    Co ok. 2 miesiące jestem u ginekologa, ale on nie jest endokrynologiem i kazał czekać rok. Dopiero wtedy większa profilaktyka.

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 11 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaSavia także myślę, że powinnaś testować, dziś sobota, więc bety raczej nie zrobisz, ale teścik z apteki nie zaszkodzi, a bete możesz zawsze zrobić w poniedziałek. pozdrawiam!

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • LaSavia Ekspertka
    Postów: 123 71

    Wysłany: 13 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test wyszedł negatywnie a po @ zostało niewielkie plamienie. Dziwne jest to że moje @ nigdy nie trwały 3 dni. Wybiorę się do lekarza to będę coś wiedziała. Pozdrawiam :)

    3jgxgywlx9dht3mj.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 13 października 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaSavia daj koniecznie znać czego się dowiedziałaś :)

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    Kaarolaa ja się zastanawiam, czy wogóle są jakieś szanse na naturalną ciążę... Mój mąż ma na szczęście bardzo dobre nasienie. Lekarka powiedziała,że po laparoskopii mamy 50% szans na ciążę naturalną a 50% na pozamaciczną. Nie chcę tracić czasu, bo moje owulacje rzadko występują. Nie chcę się też sama oszukiwać i nakręcać, że może jakimś cudem się uda.
    Bardzo się cieszę, że Wam się udało:) To musi być niesamowite szczęście. A Ty zaszłaś w ciążę przez in vitro? W której klinice? I za którym razem się udało?

    Przepraszam za tą lawinę pytań, ale tonący brzytwy się chwyta, a mnie rozpiera ciekawość odkąd się dowiedzialam, że Ty też masz te cholerne wodniaki:(
    tak mi sie udalo dzieki in vitro, mialam pobranych 5 pecherzykow, 4 były dojrzałe a tylko jedna sie zaplodnila...i ta jedna komoreczka jest juz na swiecie, co prawda start ciezki, ale super sobie radzi, dzisiaj wazy juz 900 gram :) jest coraz wiekszy i zaczyna pokazywac jaki ma charakterek :) in vitro robilam w Kriobanku w Bialymstoku, dla mnie to jest najlepsza klinika jaka moglam dla siebie wybrac i mam do niej stosunkowo blisko...

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 14 października 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jejku to Ty masz taką kruszynkę... Trzymam kciuki żeby Wasz synek rósł jak na drożdżach:)

    Ja jeszcze nie jestem chyba gotowa na in vitro... z moim mężem ciężko się rozmawia na ten temat, bo u niego w rodzinie nie było nigdy problemu. Ślub i zaraz ciąża... A wszyscy się dziwią, że my już półtora roku po ślubie i NIC.

    ehh... ciężki temat:(

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • LaSavia Ekspertka
    Postów: 123 71

    Wysłany: 14 października 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z męzem porobowalismy tez ponad rok zanim Staś się pojawił w brzuszku. Przede wszystkim chyba duzo cierpliwosci :)

    3jgxgywlx9dht3mj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiac w mojej rodzinie czy meza tez nie bylo zadnych problemow, wszyscy zachodza i rodza dzieci, tylko nas to spotkalo...ale 3 lata staran to za duzo i jeszcze 2 poronienia w tym...a trafilo sie in vitro za darmo wiec sie zglosilismy i sie udało :)

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 16 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś przez przypadek sobie tak głupio pomyślałam: kurczę, za dobrze nam się w życiu układa- mieszkanie, samochód, wspaniały związek, praca na pełen etat i to w zawodzie- rzadkość... I wtedy przyszło mi do głowy coś idiotycznego, taka myśl: a może stanie się kiedyś coś, co sprawi, że przestanie być tak idealnie, może choroba, albo nie będę mogła mieć dzieci... I bach! Pare miesięcy później okazuje się, że mam niedrożne obydwa jajowody- i załamka na całej linii. I wtedy przypomniało mi się to co sobie kiedyś pomyślałam. SZOK!

    Przepraszam, że Wam tak ględzę, ale nikomu innemu bym tego nie powiedziała, nawet mężowi.

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja np nigdy nie dopuszczalam do siebie mysli, ze nie bede mogla miec dzieci :) zylam przeswiadczeniem, ze skoro moja mama urodzila nas 6 ja tez bede mogła normalnie miec dzieci...a tu taka niespodzianka...niestety zycie bywa nieprzewidywalne...jednak wg mnie najwazniejsze to sie nie poddawac, nie załamywac i miec nadzieje...

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale tutaj cisza ! Co u was ? Czy którejś się poszczescilo? :)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie cykl bezowulacyjny :/ a do tego nie ma jeszcze @ a powinna być najpóźniej w poniedziałek, dobrze, że 27 idziemy do kliniki to wspomnę o tym lekarzowi może da mi coś na wywołanie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj mały juz dzisiaj wazy 1100 gram :) idzie kochany jak burza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa oby tak dalej :) czytam twój pamiętnik na bieżąco i trzymam kciuki za was :*

    Agus3004 u mnie też cykl bezowulacyjny, lekarz przepisał mi clo, może tym razem poskutkuje :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacyjny, ale bez fasoli :P czekam na @ i zaczynam nowy cykl :)

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 24 października 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny kto może niech drukuje, podpisuje i daje znajomym do podpisu.

    Zbieramy podpisy między innymi o zmianę ustawy obniżającej wiek szkolny. Nie chcemy żeby 6 latki musiałam rozpoczynać edukację w Polskiej szkole. Chcemy żeby decyzję o wcześniejszym wysłaniu dziecka, pozostawiono rodzicom.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e30aaf6b85b4.png

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 24 października 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczeta witam Was serdecznie rocznik 90 sie klania :)
    Do mnie @ ma przyjsc lada dzien dzis 28dc. Oby @ zabladzila i nie przyszla do mnie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ