X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę bardzo. Czyli w poniedziałek wazne badanie :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Boje sie dziewczyny o piersi, bola mnie tak od pachy obie, tkliwe jak nie wiem. 9 sierpnia mam usg. Kuźwa jak nie urok to sraczka :(

    A może ten okres jednak nie przyjdzie, co? Tkliwość piersi by się zgadzała

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    A może ten okres jednak nie przyjdzie, co? Tkliwość piersi by się zgadzała

    Jajniki a szczególnie ten prawy gdzie owulacja miała być kują czasem podbrzusze a najmniej lewy jajnik. Typowe objawy @ Latam juz dzis czy sie nie puści ale daje jej czas 1-3 sierpnia, taki 32-33 dc. Pije desperadosa bo czasem pomaga zeby sie szybciej @ pusciła, sex na ostro tez był wczoraj i nic. Zostaje czekać. Ten ból jajnika jest taki inny. Kujący jak szpilką, a nie kująco-ciągnący sie chwile jak zawsze. Blado to widze ale mam przeźroczystego desperadosa ;D

    MałaMi90 trzymam za badanie kciuki i wszystkie dziurki ściskam by były dobre wieści ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 21:50

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nas możesz zaskoczyć :D pozytyw będzie wtedy kiedy będziesz się go najmniej spodziewać :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wlasnie wróciliśmy pojechaliśmy do lasu i nad wodę żeby troszkę pospacerować ;) Ciepło strasznie ale w końcu czuję lato!

    Taka_babka ja tam mam cichą nadzieję że ta tkliwość to jest coś na rzeczy, ale byłoby cudownie !!

    Jeśli chodzi o facetów no to tak ja miałam w zeszłym roku ze swoim.. odezwał mi się instynkt macierzyński ale szalałam, wariowałam, krzyczałam i robiłam awantury. Płakałam w poduszkę bo on był na nie. Uważał, że wywieram presję a ja nie mogłam zrozumieć bo przecież przed ślubem już sobie wszystko wyjaśnialiśmy, że oboje chcemy dziecko. Wystarczył miesiąc jak dałam na wstrzymanie. Nie odzywałam się nic, a nic. I nagle w nim coś się obudziło :) No tak to jest z męzczyznami.

    Teraz truję mu o wiele mniej bo mam forum i juz zauważyłam, że sam dopytuje wysyła mi w trakcie pracy jakieś filmiki z tatusiami i dziećmi jezdzacymi na rowerze itp. hehe słodkie to i kochane :)


    MalaMi super to trzymam kciuki za badanie !!!


    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też własnie dziś z Moim bylismy w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach. Tyle par slubnych na sesji było. Aż uroczo, 2 lata temu też tacy bylismy. Teraz juz z planem na zycie i bagazem doswiadczeń ;) Poźniej na bulwarach wiślanych i lodach Tajskich ze szpachli. Tak naprawde bez grzmocenia moze być dobry dzien ;D Spontaniczność i zrozumienie, wytchnienie i taktyka to sukces związku;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 22:09

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:28

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Też własnie dziś z Moim bylismy w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach. Tyle par slubnych na sesji było. Aż uroczo, 2 lata temu też tacy bylismy. Teraz juz z planem na zycie i bagazem doswiadczeń ;) Poźniej na bulwarach wiślanych i lodach Tajskich ze szpachli. Tak naprawde bez grzmocenia moze być dobry dzien ;D Spontaniczność i zrozumienie, wytchnienie i taktyka to sukces związku;)

    oj tak to prawda ! :) Ja zauważyłam u nas w ciągu roku bardzo dużą przemianę i taką chyba większą dojrzałość. Brak kłótni o głupoty chociaż ja mam odpały w czasie PMS ale zawsze wtedy mówie, że MAM ZARAZ OKRES i jestem zła :D a on nie rozumie tego, że skoro zdaję sobie z tego sprawę to czemu nadal drę tę paszczę :D Oj no oni nie zrozumieją!<3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4119 1750

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. W poczekalni miałam taką sytuację przyszła mama z córką bo chciała zobaczyć wnuczke na iść bo zaraz leciala i siedziały one we dwie ja i jeszcze jedna pani. I ona do mnie pani też z brzuszkiem A ja mówię nie. A ona na co czekać czekać tak jak moja córka? Dobrze że tamta dziewczyna się odezwała i zmieniła temat myślałam że się porycze.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:28

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    oj tak to prawda ! :) Ja zauważyłam u nas w ciągu roku bardzo dużą przemianę i taką chyba większą dojrzałość. Brak kłótni o głupoty chociaż ja mam odpały w czasie PMS ale zawsze wtedy mówie, że MAM ZARAZ OKRES i jestem zła :D a on nie rozumie tego, że skoro zdaję sobie z tego sprawę to czemu nadal drę tę paszczę :D Oj no oni nie zrozumieją!<3

    Dre ta paszczę, uśmiałam się ;D Mam tak samo ale w tym cyklu mam taki nerwoból że głosu wyższj tonacji wydać nie mogę. Oczywiscie Moj " Rybko trzeba bylo mowić" , " a co bede narzekac ze mnie wszystko boli i tak juz słuchasz wystarczającą" , MOJ " ale jestes przed @wiec powinni Cie ludzie zaautem sluszec a ty taka cicha dzisiaj, kiedy to ma być?" , " Za dwa dni" , " oo na nocce jestem, posprzatam dom obiecuje nie denerwuj sie dzisiaj na piatek" .

    Facet to Facet ;D Cudowny do szpiku kości ;D

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi super ze tak szybko te badanie :) trzymam kciuki.
    Nieprzyjemna sytuację miałaś w poczekalni, niektórzy ludzie naprawdę powinni się zamknąć... chciałoby się chamsko odpowiedziec, żeby już więcej nikomu przykrości nie robić ale ja jak miałam taką sytuację zaraz po poronieniu to jakoś nie potrafiłam.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 grunt to opanowanie, pamietaj jesteś ponad to wszystko. Placzemy w łazience same. Nie daj sie nigdy sprowokować i doprowadzić do stanu wewnętrznej udreki. NIe zdołasz dojsz do auta lub do domu i rozłozy Cie szybciej. Pamietaj Jestes ponadto wszystko ;)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    oj tak to prawda ! :) Ja zauważyłam u nas w ciągu roku bardzo dużą przemianę i taką chyba większą dojrzałość. Brak kłótni o głupoty chociaż ja mam odpały w czasie PMS ale zawsze wtedy mówie, że MAM ZARAZ OKRES i jestem zła :D a on nie rozumie tego, że skoro zdaję sobie z tego sprawę to czemu nadal drę tę paszczę :D Oj no oni nie zrozumieją!<3
    Za mnie to już mąż sam mówi. Co Ty już okres? :P i macha na mnie ręką. Jak wie że się zbliża to też się nie kłóci, tylko ja gadam. Ale my się mało klocimy, cichego dnia nigdy nie mieliśmy. Ja jestem nauczona ze po kłótni chwilę odetchne i zaraz sie przytule i rozmawiamy spokojnie :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Dre ta paszczę, uśmiałam się ;D Mam tak samo ale w tym cyklu mam taki nerwoból że głosu wyższj tonacji wydać nie mogę. Oczywiscie Moj " Rybko trzeba bylo mowić" , " a co bede narzekac ze mnie wszystko boli i tak juz słuchasz wystarczającą" , MOJ " ale jestes przed @wiec powinni Cie ludzie zaautem sluszec a ty taka cicha dzisiaj, kiedy to ma być?" , " Za dwa dni" , " oo na nocce jestem, posprzatam dom obiecuje nie denerwuj sie dzisiaj na piatek" .

    Facet to Facet ;D Cudowny do szpiku kości ;D
    Hahaha dobre dobre ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam dużo temperamentu i często jestem cholerykiem. Mój jest oazą spokoju ma cierpliwości razy milion i zawsze to on jest mój miód na serce ;) <3


    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 31 lipca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi ja tez, ale 7 lat rzed slubem i 2 po slubie spowodowały że nie bede sie klociła o tzw " gówno" patrz: lazienka nie umyta, blaty, fronty w kuchni podloga itd... rzucam sie tylko o rzeczy remontowe. Rok przed slubem wzielismy kredyt na remont mieszkania... a czyli 3 lata temu, 2 lata po slubie a rozdzielnia nie zrobiona a w piwnicy złomowisko, dwa rowery w malym pokoju ( docelowo dzieciecy moze Bóg da ). A dzis wracam z pracy 4 słoje nalewek na blacie. Bez komentarza. do czwartku maja zniknać... Rece opadaja.


    A i do posmiania: w ogrodach kapias. Patrz gdzie Cie wziełam", " Ty?" ,' Moj pomysl , moje auto ty tylko szofer :P" idziemy idziemy... Ja " widzisz w jakie Ja Cie piekne miejsca zabieram?" Tak a gdzie bylismy? ( huj mnie szczela) " No jakto gdzie hiszpania, barcelona, to bylo moje marzenie i tam Cie zabrałam... no coz Ty mnie powinnes zabrac ale sama sie zabrałam... ty marzyles o wszystkich górach w polsce.. dostales rok temu to dziekuje nie usyszalam" , Darosław " Ej, faktycznie Ty to podroznik jestes to co za rok grecja czy albania?', Ja " a To twoje marzenie czy co? ", Moj " Nie ale na japonie to jak wyliczyłem to w 2036 bedzie nas stac, dobra i grecja lub albania" .

    I jak tu czubka nie kochac? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 23:16

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D no tak jest to prawda! Ja juz nauczyłam się o byle głupotę nie rzucać tylko jak pisałam wcześniej z natury jestem cholerykiem i częściej musze się gryźć w język. Tym bardziej teraz jak ma złamana rękę i jest na L4 ja wymyślam mu zadania. Sprząta robi obiad jak juz wracam do domu. Ale czasem to mnie jasny szlag trafia jak wracam do syfu ale za chwilę wyciąga coś na co miałam ochotę np miesiąc temu i zapomniałam :D no takie szczegóły to on pamięta i jest w tym dobry. Zawsze wtedy się rozpływam <3 w ogóle ma pamięć do dat itp. Pamiętaj nawet kiedy pierwszy raz go pocałowałam! Kiedy złapał mnie za cycki haha serio on takie wszystkie rzeczy pamięta a ja mam nawet zaćmienia. :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Kromka90 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka tak, starania o pierwsze. Nie wiedziałam że będzie tak trudno...

    Kejt90
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:28

    7 cykl staran
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ