X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka co ja widze??!! Czlowiek dwa dni nie wejdzie na forum a tu takie wiesci!! Super kochana serdeczne gratulacje kreski bardzo wyrazne :D ciesze sie i zazdroszczebbo dopiero zaczynam nowy cykl. Kochana zarazaj nas :D
    Zuzi dawaj zrob test :D czuje ze u Ciebie tez beda dwie kreseczki i bedzie podwojna radosc na forum :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi moze to bedzie szczesliwa niedziela? :D ale by bylo pieknie!!!!

    A mnie lewy jajnik tak strasznie ciagnie...zrobilam test, ale jeszcze nie wskazuje na owulacje, temperatura tez jeszcze nie urosla, wiec czekam nadal :D

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke z niecierpliwoscia czekam na Twoja owulke!! Dzialajcie bo to moze byc lada moment :D

    wKratke lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie ma opcji bo niedziela bez handlu a jutro z samego rana idziemy na szlak. Może uda się wieczorem :D ale nic nie obiecuje !!!! :p

    Dziewczyny jedyne co mam to taki nieokreślony ból brzucha od kilku dni jakby kłucie ale jakby kolka ? Raz po prawej raz po lewej. Ale to może po prostu żołądek

    wKratke, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Zgredka super! Z moczu porannego kreseczki będą jeszcze piękniejsze :p bardzo się cieszę, dobra passa na forum :D

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde że nie mam testu...

    zuzi_c, wKratke, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje że nie długo tu zostanę sama :) że wszystkie zaciazycie;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:39

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Czuje że nie długo tu zostanę sama :) że wszystkie zaciazycie;)
    Nie boj sie ja zostane z Toba! Ostatnio pisalam ze snilo mi sie ze sama bylam a wszystkim sie udalo :-) oczywiscie bardzo sie ciesze ze wszystkich dwoch kreseczek i z calego serca Wam gratuluje! Nie martw sie niedlugo do nich dolaczymy <3 zaraz wszystkie bedziemy mialy dwie kreseczki.
    Dziewczyny czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsze testowana :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testujcie dziewczyny i pokazujcie dwie piękne kreseczki :) Ale się cieszę:)
    MalaMi teraz z taką obstawa wiruskow na forum uda się każdej :) Bardzo mocno trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2018, 18:38

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke a masz moze jakis monitorong zeby potwierdzic czy owulka faktycznie byla czy bedzie?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi ale będziesz nas w niepewności trzymać!

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Czuje że nie długo tu zostanę sama :) że wszystkie zaciazycie;)

    Ja tez zostanę z wami, tak mi się coś zanosi ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie wiem co mam napisac. Zaczne od tego ze gratuluje Zgredka. ;) Oczywiscie ciesze sie niezmiernie ze komuś wychodzi. Zaznacze ze dawniej ludzie nie mieli mozliwosci latania na bete codziennie i zyli i radowali sie z prostego testu ciążowego ktory pokazał dwie kreski. Wiec zatem ciesz sie bo je zobaczyłaś a nie jedna z nas Ci tego zazdrosci.
    Do reszty dziewczat ktore sa na terminie testowania: prosze Was nie licytujmy sie kto bedzie na gornej liscie kto na dolnej i kiedy. Naprawde raduje mnie ze jest wysyp ale nie to nie znaczy ze wszystkim sie od razu uda. A takie dawanie nadziej boli po pojawieniu sie @ jeszcze bardziej ;(

    Czułam przez weekend ze tu sie troche podzieje.

    I tak jestem zazdrosona, i tak jest mi przykro ze wszystkim wokol sie udaje, i nie zadne mi to nie bedzie pocieszenie ze kiedys mi sie uda bo staram sie juz wystarczajaco dlugo ze sobie zasłużyłam. I sorry za bycie dzis bezposrednio - szczerą :(

    Zgredka naprawde Cieszy Mnie ze Tobie i ABI miesiac sierpien przyniosł uśmiech na Twarzy <3 A reszcie życze powodzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2018, 20:17

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja Wam zycze powodzenia i wytrwalosci w walce. Zgredka gratulacje, bedziemy pewnie obie mialy maj, kto jeszcze doas dolaczy? Czas pokaże. :-) Ja dopóki nie zobacze serduszka na usg to nie uwierzę... Narazie sie cieszymy z pozytywnego testu i czekamy z nadzieją i niecierpliwością na usg. Maz mowil zebym jutro zrobila z krwi ale nie chce bo znowu bedzie 1000 mysli. Mam nadzieję ze milo Wam uplynal weekend? :-)

  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziewczyny ja Wam zycze powodzenia i wytrwalosci w walce. Zgredka gratulacje, bedziemy pewnie obie mialy maj, kto jeszcze doas dolaczy? Czas pokaże. :-) Ja dopóki nie zobacze serduszka na usg to nie uwierzę... Narazie sie cieszymy z pozytywnego testu i czekamy z nadzieją i niecierpliwością na usg. Maz mowil zebym jutro zrobila z krwi ale nie chce bo znowu bedzie 1000 mysli. Mam nadzieję ze milo Wam uplynal weekend? :-)
    Nom jak wszystko będzie ok to maj. Ja to się martwię bardziej niz cieszę .boję się bo duzo będziemy teraz latac a to nie służy na początku. Nie mam mozliwosci zrobienia bety dopiero w sobotę. . .
    Takababka wiem co czujesz ale naprawde ze szczerego serca 3mam za was kciuki! !

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:40

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeeść, miałam wczoraj pierwszą parapetówkę i dopiero dziś ogarniam forum :-) Marcowa, tak wszystko się zgadza, Dziękuję za dodanie do listy chociaż z takimi wynikami mojego ślubnego to nie wiem po co z Wami staję w rangi ;-) on nie umie zrezygnować z alkoholu tak jak bym tego chciała, nie to że nadużywa ale piwko-dwa wieczorem..wczoraj parapetówka we wtorek następna o i tak.. Bardzo się cieszę, że są kolejne kreseczki!! :-) świetnie!! Taka_Babka każda z nas, której się nie udaje ma doła, taka jest prawda, mamy poczucie bezsilności, niesprawiedliwości, stany depresyjne i pytania "dlaczego?!" ja zawsze w takich chwilach myślę, że takie małe bobasy są kochane a potem rośnie taki nastolatek i pyskuje i nie słucha i człowiek się denerwuje :-P i podbijam pytanie wKratke bo jutro też ide na progesteron, w jakich godzinach najlepiej? i chyba na czczo nie trzeba być nie?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczylam od owu to nam wychodzi 2 maj :-) a a kalkulator owufriend wyznaczyl na 18 kwietnia :-) ja sie tez nadal martwie ze niska beta aleeee widocznie tak ma byc, przeciez przy moich nieregularnych cyklach to ten mogl sie zapowiadac na 29-30-32 dni, wiec teraz powtorze dopiero moze w czwartek :-)

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ