X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie robiłam żadnych badań, za krótko się staramy. Ale chyba nie ma co zwlekać, musiałabym się wybrać do swojego lekarza. Na własną rękę nic nie chce robić, mam zaufanie do mojego gin i jak coś mi zleci to zrobię.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólną morfologię i mocz miałam zrobić w kwietniu.... i tak zwlekałam i zwlekałam, a właściwie od tego powinnam zacząć. Tym bardziej, że mam skłonność do małej ilości płytek krwi tzw "małopłytkowości" i wtedy potrzebna odpowiednia dieta.

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Ja ogólną morfologię i mocz miałam zrobić w kwietniu.... i tak zwlekałam i zwlekałam, a właściwie od tego powinnam zacząć. Tym bardziej, że mam skłonność do małej ilości płytek krwi tzw "małopłytkowości" i wtedy potrzebna odpowiednia dieta.
    Ja robilam wszystkie badania i niby wszystko ok wyszlo. Tylko ten poziom tsh mnie martwi. Przy staraniach od tego powinno sie zaczac zeby zrobic badania. Wiec nie zwlelaj tylko wybierz sie na badania Zuzi :-)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.. skierowanie mam już chyba "przeterminowane" ale na miejscu mam lekarza w przychodni i myślę, że nie będzie problemu. Więc w tym tygodniu to załatwię. Mam już umówionego neurologa ze względu na moją przypadłość, dermatologa i ginekologa mam w następnym tygodniu. Cały pakiet sobie zorganizowałam :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ten lekarz do którego się wybieram też twierdzi że tsh na poziomie ok 1 jest najlepsze przy staraniach, ja łapię za telefon i dzwonię przełożyć wizytę :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to czekamy dzisiaj na te same wyniki, ja w sobotę pobrałam to wiadomo że w sobotę nie robili a teoretycznie mają 2 dni robocze, mam nadzieję że jednak już dzisiaj będzie wynik :)A jutro na kolejny "pakiet" jadę :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Rubii to czekamy dzisiaj na te same wyniki, ja w sobotę pobrałam to wiadomo że w sobotę nie robili a teoretycznie mają 2 dni robocze, mam nadzieję że jednak już dzisiaj będzie wynik :)A jutro na kolejny "pakiet" jadę :)
    To czekamy razem. A jutro jakie badania robisz? Ja dzis o 14 mam lekarza takze zobaczymy co na to powie.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro robię LH, FSH, Estradiol, prolaktynę, progesteron i testosteron (cały pakiet hehe) i wizytę przełożyłam - już za tydzień mnie przyjmie :) cieszę się bo czuje że ruszymy z miejsca, z jakiejś takiej nie wiedzy :) i zaczęłam już od 1 dc te ziółka pić i wiesiołka brać. Tylko z tymi ziołami to ostrożnie sobie sypie taką naprawdę płaską łyżeczkę :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czekam na TSH, FT3, FT4, anyTPO i antyTG :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Jutro robię LH, FSH, Estradiol, prolaktynę, progesteron i testosteron (cały pakiet hehe) i wizytę przełożyłam - już za tydzień mnie przyjmie :) cieszę się bo czuje że ruszymy z miejsca, z jakiejś takiej nie wiedzy :) i zaczęłam już od 1 dc te ziółka pić i wiesiołka brać. Tylko z tymi ziołami to ostrożnie sobie sypie taką naprawdę płaską łyżeczkę :)
    No to faktycznie caly pakiet. Moze cos wam rozjasnia te badania :-) no z ziolkami trzeba uwazac zeby przypadkiem nie przedawkowac i nie zrobic odwrotnego skutku niz sie zakladalo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w takim razie trzymamy kciuki. No to chyba wszystkie mamy tydzień z lekarzami :) Oby wszystko się udało, a wyniki były jak najlepsze.

    Ja mam dzisiaj spadek normy i czuję się jak przed okresem więc mój nastrój na dziś bardzo niski.. i w ogóle jakoś tak wszystko mnie dobija. Dobrze, że w pracy trochę luzu dzisiaj. Kontaktowałam się z koleżanką ze szkoły z którą ciągle mam kontakt, ona zaszła w ciążę dosłownie! po 1 stosunku w czasie dni płodnych :O i tego nie planowali. już urodziła. Chciałam się z nią podzielić tym, że się staramy ale na razie nic z tego i nawet nie zareagowała :/ ech dobrze, że mam Was <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego wolę wsypać ich mało i mieć "słabszy" efekt niż za dużo i przedawkować... Rozmawialiśmy też że zobaczymy jak wyjdą moje badania i mąż zrobi też badanie nasienia więc wycieczka do Bociana nas będzie czekała w razie czego. :)
    Zuzi, Twoja koleżanka się cieszy maluchem i nie zrozumie naszych problemów, ja powiem Wam że dzięki forum mam trochę lepsze samopoczucie. :) i tak naprawdę dzięki forum się zmobilizowałam żeby zrobić więcej badań (o te jutrzejsze chodzi). Nie chciałam wyjść na jakąś histeryczkę i do tej pory powstrzymywałam się i miałam nadzieję ze może jednak coś samo zaskoczy....

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo Abi jak Ty. Dzieki forum i dzieleniu sie z wami swoimi przemysleniami mam jakis lepszy humor i juz tak sie nie zadreczam bo wiem ze nie jestem sama w tych staraniach. Razem sobie w tym pomagamy :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ustąpiły wszystkie objawy. A niby w środę-czwartek powinnam mieć @. Jestem tylko "zamulona".

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki człowiek nie zdaje sobie sprawy ile osób ma też problemy z tym żeby zajść w ciążę to czuje się zdołowany jak wszystkim wokół tak łatwo się udaje. A tak jedna drugą motywuje :)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie tak jak piszecie. Mi to forum też mocno pomogło. Mimo że kiedyś nic się nie udzielalam, ale jakoś było mi lepiej, zwłaszcza po poronieniu. A teraz z tym naszym wątkiem to już w ogóle jest super:) Jest nas mało i jestem od początku więc jest dużo łatwiej dzielić się z Wami wszystkim. Niektóre wątki już się ciągną latami, ciężko się w nie wbić albo jest tak dużo dziewczyn, że ciężko skojarzyć i zapamiętać wszystkie.
    Dziewczyny jak u Was z meczami teraz? Wasi faceci zainteresowani? Mój tylko te mecze. Mówi już z rana ze przerwa wtedy i wtedy i jak coś od niego chce to właśnie wtedy ;) a jutro mecz Polski, tego sama nie mogę się doczekać :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    No dokładnie tak jak piszecie. Mi to forum też mocno pomogło. Mimo że kiedyś nic się nie udzielalam, ale jakoś było mi lepiej, zwłaszcza po poronieniu. A teraz z tym naszym wątkiem to już w ogóle jest super:) Jest nas mało i jestem od początku więc jest dużo łatwiej dzielić się z Wami wszystkim. Niektóre wątki już się ciągną latami, ciężko się w nie wbić albo jest tak dużo dziewczyn, że ciężko skojarzyć i zapamiętać wszystkie.
    Dziewczyny jak u Was z meczami teraz? Wasi faceci zainteresowani? Mój tylko te mecze. Mówi już z rana ze przerwa wtedy i wtedy i jak coś od niego chce to właśnie wtedy ;) a jutro mecz Polski, tego sama nie mogę się doczekać :)


    Mój powiedział mi, że od 14 czerwca do połowy lipca jestem wolna i mogę korzystać z życia, bo on jest kompletnie poza zasięgiem. Jak leci mecz to nawet <3 go nie odciągnie od telewizora. Na początku mnie to wkurzało a teraz chyba przywykłam.


    Fajnie jest poczytać posty osób, które przechodzą przez podobne problemy i cieszyć się z tych, którym się udało - to daje nadzieję. Ale powiem Wam szczerze, że jak czytam o dziewczynach, które bez powodzenia starają się po 10 lat to mnie zimny dreszcz przechodzi.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż nie ogląda raczej meczy :) raz na jakiś czas ogląda a ja idę do drugiego pokoju na drugi tv albo siedzę z nim ale czytam książkę, powiem Wam że jakoś bardziej wolę mecze siatkówki :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety i tak długi czas się zdarza. My chcemy próbować naturalnie, zobaczymy co w tych wynikach wyjdzie, co powie nowy lekarz ale jeśli z czasem będzie bez efektów to nie wykluczamy inseminacji albo in vitro.... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    No niestety i tak długi czas się zdarza. My chcemy próbować naturalnie, zobaczymy co w tych wynikach wyjdzie, co powie nowy lekarz ale jeśli z czasem będzie bez efektów to nie wykluczamy inseminacji albo in vitro.... :)


    My nie wykluczamy niczego.
    Na razie nie byłabym gotowa na adopcje, a tak to wszystkie chwyty dozwolone. Na razie 7 cykl. W 13 pomyślimy o wspomaganiu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 12:24

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ