X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Mój mąż się dzisiaj pyta czy już się zagniezdzilo i dotykal po brzuszku ;) rozladowuje mnie takimi żartami :P czasem też mówi ' uważaj, nie dzwigaj' albo 'w ciąży nie wolno', hehe :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a Ty który jesteś dzień po owu?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa - dzisiaj 6dpo. Ja też się doszukuję. Każdy"dziwny objaw" to od razu u mnie objaw ciąży. Na przykład - zwykle boli tylko lewy sutek a teraz bolą oba plus lewa cała pierś. I już lampka się świeci :D Głupi człowiek, no ale to silniejsze ode mnie :P

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Ha! Mój mąż się dzisiaj pyta czy już się zagniezdzilo i dotykal po brzuszku ;) rozladowuje mnie takimi żartami :P czasem też mówi ' uważaj, nie dzwigaj' albo 'w ciąży nie wolno', hehe :)

    u mnie jest to samo ^^ ale trochę mnie to wkurza bo mój jest przekonany, że już mnie zapłodnił i nie ma innej opcji :D zazdroszczę mu tej pewności ;)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    u mnie jest to samo ^^ ale trochę mnie to wkurza bo mój jest przekonany, że już mnie zapłodnił i nie ma innej opcji :D zazdroszczę mu tej pewności ;)
    Takie rozluźnienie jest przydatne. Mi przynajmniej bardzo pomaga :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Marcowa - dzisiaj 6dpo. Ja też się doszukuję. Każdy"dziwny objaw" to od razu u mnie objaw ciąży. Na przykład - zwykle boli tylko lewy sutek a teraz bolą oba plus lewa cała pierś. I już lampka się świeci :D Głupi człowiek, no ale to silniejsze ode mnie :P
    Hehe dobre te nasze objawy,do zagniezdzenia nie dojdzie a my już czujemy jak pod koniec conajmniej pierwszego t rymestru :P
    Paula trzymam kciuki żebyś miała odpwiednio długa te fazę :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ;) ehhh, mania kontrolowania :) Zawsze ubolewam nad tym, że ciąża tak długo się rozwija żeby dac jakieś wyniki na testach - najlepiej byłoby na przykład 24h po <3 I za każdym razem byłaby jasność. A tak to czekanie przyprawia nas o psychozę :D

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre Paula, szkoda że nie można tego opatentowac :P

    Zgredka02 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah wszystko przed nami ^^
    Paula właśnie się oczytałam że faktycznie zdażają się takie sytuacje. Szkoda że mi się testy ovu skończyły więc sprawdzić nie da rady. Nie byłam przygotowana na taki cyrk.Nic zobaczymy Marcowa masz rację trzeba działać przezornie :)

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! U mnie już objawów chyba brak :D albo zupełnie od 3 dni przestałam się skupiać na tym już sama nie wiem! Częściej może zaczęłam chodzić do wc, a no i mam tkliwe piersi co raczej u mnie się zdarzało przed @

    Szkoooda, że już koniec weekendu P.S. u mnie już 10 dpo :D jeszcze chwila i testowanko. Niby mam na 22.06 ale zastanawiam się czy nie testować w czwartek ??

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi to by było już 14dni po owulacji. Ja bym testowala :) zresztą tak zrobię, bo wpisałem sobie testowanie na 23 a @ powinna być 25. Ja już wiem ze nie wytrzymam. Także ten... testuj ;)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to mnie tam przepisz na czwartek :D czyli 21.06 hihi jeju od czwartku do poniedziałku wzięłam urlop ja to jestem agent <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi nie ma to jak brać urlop na testowanie :P super pomysł Zuzi :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pomysl z tym urlopem na testowanie. Zuzi trzymamy kciuki za dwie kreseczki!! Ja dzis wstalam wczesniej i lece na pobranie krwi zeby sprawdzic poziom tsh. Na innym watku wyczytalam ze to wlasnie moze utrudniac zajscie w ciaze. Zbyt wysoki poziom tsh. Kiedys mialam robiony ale lekarz nawet nie dal mi tego wyniku tylko powiedzial ze jest ok ale pamietam ze ten wynik byl 1,9 normalnie to jest dobrze ale przy staraniach najlepiej jest jak ten wynik jest bliski 1 lub ponizej. Dla spokoju sprawdze sama jak to z tym u mnie jest. Dzis mam tez wizyte u lekarza takze dam znac czy wszystko rosnie jak powinno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 06:30

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Hihi nie ma to jak brać urlop na testowanie :P super pomysł Zuzi :D


    Uwielbiam ten pomysł :D "Zrobiłyście mi dzień" dzisiaj. Biorę się za robotę.
    U mnie nic nowego. 7 dpo, temperatura ciągle bardzo wysoka jak na mnie - 37.00. Zwykle mam w fazie lutealnej 36,8. Liczę, że to dobry objaw.

    Dzisiaj w nocy śniły mi się straszne koszmary, jakieś durnoty, duchy, opętania itp. Ale wyspałam się nawet ;)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Rubi ja myślałam ze tsh 2 to już dobrze przy staraniach. Daj znać po wizycie.
    Paula też liczę ze u Ciebie ta wyższa temperatura to dobry objaw :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Dzień dobry :)
    Rubi ja myślałam ze tsh 2 to już dobrze przy staraniach. Daj znać po wizycie.
    Paula też liczę ze u Ciebie ta wyższa temperatura to dobry objaw :)
    Tez myslalam ze dobrze poki dziewczyny na innym watku napisaly ze nie kobiecznie, ze dla kobiety starajacej sie jest troche za wysokie. Krew juz pobralam takze teraz czekac tylko na wyniki. Po pracy odbiore.

    Paula oby to byl dobry objaw!!! Wszystkie tutaj liczymy ze wlasnie tak jest!

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja też w tym tygodniu robię badania krwi w ogóle robię chyba tydzień medyczny i pozapisuję się do lekarzy, których odwlekałam :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 2,02 TSH. w styczniu było 1,3. zapytam mojej czy to nie wymaga zbicia

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    ja mam 2,02 TSH. w styczniu było 1,3. zapytam mojej czy to nie wymaga zbicia
    Zapytaj koniecznie. Ja sie nie znam na tym lekarzem nie jestem ale bardziej dowiadczone dziewczyny z forum powiedziala ze to jest za wysoki poziom tsh i wymaga zbicia do ok 1. Tak im lekarze radzili i wtedy sie udawalo. Wiec moze dobrze by bylo sie temu przyjrzec i zastanowic czy nie nalezy zbic. Sprobowac zawsze mozna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 09:04

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ