Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula TSH chyba powinno byc ponizej 2 podczas staran, znam opinie ze nawet kolo 1 ale minimalnie masz ponad 2. Ale najlepiej skonsultować z lekarzem, moze dziewczyny bardziej sie rozeznaja :-)

Paula 90 lubi tę wiadomość

• Zgredka02 Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Ja to najwczesniej bbde testowac w lipcu bo 8 lipca mam planowy termin @. Strasznie dlugo czasu jeszcze.
    Ha Rubi mi @ wypada 7 więc też sobie jeszcze poczekam :D

6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka02 wrote:
    Ha Rubi mi @ wypada 7 więc też sobie jeszcze poczekam :D
    To w podobnym czasie bedziemy testowac ;-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze troszke na pierwsze pozytywne musimy poczekać :-) ale jak już sie zaczną to uuuuu wyż demograficzny :-)

enka90, Rubii lubią tę wiadomość

• Rubii Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz bedzie pierwszy pozytywny wynik to mysle ze zaraz szybko beda nastepne taki lancuszek pojdzie :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 20:41

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ktos musi zaczac :-D

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerwać zła aure :-) ja nie wiem jak u Was ale wsrod moich znajomych z naszego rocznika to wszystko nastepowalo "falami" jak sluby to sluby, jak ciążę to ciążę :-) i wlasnie teraz moze musi tez nadejsc taka "fala" ;-)

Zgredka02 lubi tę wiadomość

• Zgredka02 Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Przerwać zła aure :-) ja nie wiem jak u Was ale wsrod moich znajomych z naszego rocznika to wszystko nastepowalo "falami" jak sluby to sluby, jak ciążę to ciążę :-) i wlasnie teraz moze musi tez nadejsc taka "fala" ;-)
    Abi coś w tym jest:D więc wierzę że pierwsze na naszej liście otworzą puszkę Pandory :)

6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwieraj Zgredka otwieraj. Niech szczescie sie w koncu do nas usmiecha. ;-)

• zuzi_c Autorytet

Wysłany: 15 czerwca 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Melduję się :D

Właśnie wróciliśmy z mężem z kina i wiecie co... dzisiaj kilka razy już miałam takie mdłości... dużo brakowało do ekhm wymiotowania ale jakoś tak dziwnie się czułam. Jak wracaliśmy teraz auto to miałam zawroty głowy i mdłości. Może sobie wkręcam i po prostu przypadek ale nigdy tak nie miałam!

Miałam powiesić pranie, a leżę z laptopem :P

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi moze to jakies dobre oznaki! Trzymam kciuki zeby tak bylo!! <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • enka90 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Zuzi! Dobry znak :* Jeśli sobie wkręcasz to niezła w tym jesteś :D

l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkąd jestem tu na forum to właśnie się uspokoiłam z tymi objawami :P więc raczej nie nakręcam się tak. W tamtym miesiącu byłam bardzo rozczarowana bo byłam pewna, że to ciąża

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi mialam to samo. Tez w zeszlym cyklu mialam wszystkie objawy az tu nagle przyszla @ i sie zalamalam. Ale teraz od kiedy pisze na forum to jakos sie uspokoilam bo czuje ze mam wasze wsparcie i jakos latwiej jest

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 07:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii dokładnie. Moje nastawienie się zmieniło o 180 stopni może to też ze względu na to, że nie trzymam już tego w sobie tylko się dzielę z Wami :) i jakoś zupełnie mi inaczej, wcześniej bardzo się stresowała już sama nie wiedziałam czym

Rubii lubi tę wiadomość

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta :-) rano byłam w laboratorium, pobralam na TSH, FT3, FT4, i przeciwciala :-) zobaczymy co tam u moich hormonów tarczycowych słychać :-)

• Rubii Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzień dobry dziewczęta :-) rano byłam w laboratorium, pobralam na TSH, FT3, FT4, i przeciwciala :-) zobaczymy co tam u moich hormonów tarczycowych słychać :-)
    To Abi czekamy na wyniki. Oby bylo wszystko dobrze <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki pewnie w poniedziałek lub wtorek bo weekend akurat ale szybko minie. :-) mam przeczucie że raczej w płciowych hormonach moze byc cos nie tak.... Ale nie ma co gdybac:-)

• Rubii Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w poniedzialek tez bede tutaj z jakimis wiesciami. Monitornig mam. Zobaczymy co tam sie dzieje. Czy wgl cos sie dzieje.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 16:03

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą dobre wieści :-) ja bede musiala wizyte przelozyc bo czuje ze @ nadchodzi, więc w tygodniu też ciąg dalszy badań :-)

Rubii lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego