X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 14:06

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 14:06

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Ilonka a ktory dzien cyklu? Kiedy masz testowanie?
    Ja dopiero 7 więc pomału przygotowuje się do owu , jeśli w ogóle będzie. Ale każdy cykl nowy daje nowe nadzieje :)

    Dziewczyny dziękuję za tak miłe powitanie :) nie wiem ile się staracie ale ja zaczęłam rok temu bo zaplanowalismy z lubym że kilka lat po ślubie się wyszalejemy sami a ok 27-30 lat zaczniemy się starać. No i gdybym wiedziała, że nie jest to takie proste to bym tyle nie czekała. A tak 7 lat po ślubie jesteśmy, o dziwo nie mam wscibskich osób w rodzinie i nie dopytuja ale boję się że skoro rok nie wyszło to się już pewnie nie uda, że mój najlepszy czas na dziecko minął, mnóstwo takich sprzecznych myśli się pojawia w mojej głowie ale nie poddaję się i walczę bo czytając tutaj historie różne historie można powiedzieć nawet , że cuda się zdarzają :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka tak, cuda się zdarzają, trzeba w to wierzyć :)
    Na pierwszej stronie możesz zobaczyć które cykle starań mamy. Starasz się już rok to teraz będzie 13 cykl starań? tak Ci wpisać?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ilonka :) Paula współczuję teściowej! Znieczulica!

    Ilonkastok lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ilonka w naszych skromnych progach:)
    Coś o tym ' dogadywaniu ' wiem. Teksty typu ile będziecie czekać, stara już jeteś najwyższy czas albo ty nic nie wiesz bo nie masz dzieci.A ja tylko zagryzam zęby bo jakby tylko te hieny się dowiedziały że sie staramy a nie wychodzi póki co to przecież by mnie zjadły

    Ilonkastok lubi tę wiadomość

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Ech dziewczyny straszne to jest i przerażające. Moja mama to się nawet słowem nie odezwie dopóki sama nie zacznę tematu bo sama wie przez co przechodzę. Ona poroniła kilka razy w tym bliźniaki, które musiała urodzić... To był dla nas wszystkich dramat, a dla niej najbardziej. Więc od strony mojej rodziny to nawet nikt nie pyta, nikt się nie domaga "wnuczka" bo wszyscy przez to przechodziliśmy i wiemy jaka to trauma dla kobiety.

    Ojej to smutne :( nawet nie potrafie sobie wyobrazić przez co przeszliście a w szczególności Twoja mama.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka jak samopoczucie? jesteś najbliżej testującą u nas ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 14:06

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Ilonka tak, cuda się zdarzają, trzeba w to wierzyć :)
    Na pierwszej stronie możesz zobaczyć które cykle starań mamy. Starasz się już rok to teraz będzie 13 cykl starań? tak Ci wpisać?
    Dokładnie teraz idzie 13 :) zaraz sobie sprawdzę poprzednie strony i w miarę możliwości poczytam sobie wątek od początku :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 14:06

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Ilonka a jak dlugie cykle masz? Kiedy mmiej wiecej masz owu? Staracie sie naturalnie czy czyms sie wspomagacie?

    Cykle mam nieregularne. Od 25-29 dni ( raz sie w ciagu tego calego roku zdarzylo że był 30 dni ). A z owulka to też różnie. Nie zawsze testuje ale gdy testowalam to wychodziła raz 14 , innym razem w 16 dc. Zrobiłam podstawowe hormony no i wyszła prolaktyna dwukrotnie podwyższona , testosteron w górnej granicy normy natomiast progesteron był wtedy ok 15 co by wskazywało że owulacja była. Ale te badania robiłam tylko raz dwa miesiące temu i od tamtego czasu wspomagam się suplementami ( ovarin, d3 k2, b complex , cynk, castagnus , wiesiolek , acard , magnez , kwas foliowy , b6) w następnym cyklu ponowie badania i zobacze czy coś się poprawiło.

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Enka jak samopoczucie? jesteś najbliżej testującą u nas ;)

    Całymi dniami myślę o testowaniu :( Zastanawiam się nawet czy nie zatestować w niedzielę (jakiś 11dpo) ale jak nie wyjdzie to będzie to masochizm. Wybijcie mi ten pomysł z głowy :D Po co komu sporty ekstremalne jak tutaj można mieć takie emocje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 14:30

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 14:07

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Całymi dniami myślę o testowaniu :( Zastanawiam się nawet czy nie zatestować w niedzielę (jakiś 11dpo) ale jak nie wyjdzie to będzie to masochizm. Wybijcie mi ten pomysł z głowy :D Po co komu sporty ekstremalne jak tutaj można mieć takie emocje ;)
    Enko kochana 11dpo to za wczesnie nic Ci nie wyjdzie i bedziesz tylko niepotrzebnie sie zalamywac. Wytrzymaj jeszcze klikw dni. Juz nie duzo zostalo. Dasz rade! Wierze w Ciebie. A pozniej jako poerwsza przekazesz nam dobre wiesci

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Ilonkastok Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    To troche tego wszystkiego bierzesz. A nie myslalas zeby wybrac sie do lekqrza na monitoring? On Ci powie czy jajeczka rosna czy pekaja czy nie i najwazniejsze kiedy jest owu i kiedy sie starac.
    Myślałam nad tym, zwłaszcza że ostatni raz u gina byłam prawie 3 lata temu i możesz się śmiać- po złych wspomnieniach a także nerwicy lękowej jakiej się dorobilam po nieudanych próbach mam blokadę iść i nie wiem czy po prostu się odwaze. Ale wiem że będę musiała bo może być inna przyczyna o której nie wiem i przez to się nie udaje.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonkastok wrote:
    Myślałam nad tym, zwłaszcza że ostatni raz u gina byłam prawie 3 lata temu i możesz się śmiać- po złych wspomnieniach a także nerwicy lękowej jakiej się dorobilam po nieudanych próbach mam blokadę iść i nie wiem czy po prostu się odwaze. Ale wiem że będę musiała bo może być inna przyczyna o której nie wiem i przez to się nie udaje.
    Moze po prostu nie trafilam na odpowiedniego lekarza. I nikt tu sie smiac nie bedzie bo kazda ma jakies swoje przezycia i to jest normalne. Jak trafisz na odpowiedniego lekarza wierze ze bedzie dobrze i moze wam szybko pomoze.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka nie rób głupstw kobito, tak po prostu nie wolno, to tutaj zabronione :P Czekamy na dobre wieści, ale 22go :D:D Pierwsza będziesz wysyłać wiruski :D A ja zaraz za Tobą :D-tak skromnie dodam ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Enko kochana 11dpo to za wczesnie nic Ci nie wyjdzie i bedziesz tylko niepotrzebnie sie zalamywac. Wytrzymaj jeszcze klikw dni. Juz nie duzo zostalo. Dasz rade! Wierze w Ciebie. A pozniej jako poerwsza przekazesz nam dobre wiesci

    Dziękuję kochana :*

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka - ja bym nie wytrzymała. ja robie testy szybciej z tą myślą, że może być za wczesnie wiec negatyw nie oznacza nic. a jeśli jest cień cienia to sprawdzam dalej (co dnia). jeśli ciemnieje to jest nadzieja, jeśli nie to czekam na @ i kolejną szansę. tak sobie to przetłumaczyłam. bo i tak jest mi trochę przykro co @ więc co za różnica. a tak mam jakąś "rozrywkę" w oczekiwaniu na następny cykl.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ