X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie nie jest sprawiedliwe...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest niestety. Ci co chca, to musza sie naprawde nameczyc :) a wpadka...rach ciach. Moze tak powinnismy dzialac? Ze niby nie chcemy :P tylko jak tu zmienic myslenie?! :D

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ciezko bedzie zmienic myslenie bo bardzo tego chcemy. Musimy liczyc na cud <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da sie wylaczyc myslenia... Ja to sie boje jak to teraz będzie... Niby jestem twarda ale mam Watpliwosci nie tak mialo byc, mialo sie udac i tak juz byc przez 9mscy...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciala tak tego Boga oszukac troche...:D ciezkie to zycie! :)

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi nie wiem co czujesz, bo mnie cos takiego nie spotkalo, ale zdaje sobie sprawe, ze nie jest to latwa sytuacja. Kiedy widzisz dwie kreseczki cieszysz sie, a potem tak jakby to byl sen...ale Ty jestes silna, jak zadna z nas, wiec wierze ze juz niedlugo bedziesz sie cieszyc i tym razem ta radosc bedzie przedluzona na cale zycie :)

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brat byl z synkiem 9mscy jej dziewczyny kiedy nam sie uda? :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze mamy siebie i mozemy ponarzekać :-)

    wKratke lubi tę wiadomość

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas wierze, ze juz niedlugo bedziemy widzialy dwie kreseczki :) juz sie smialam do Mojego, ze moze ta babka z wynikami zadzwoni, a ja jej powiem, ze teraz to juz za pozno i mi wyniki niepotrzebne, bo juz w ciazy jestem :P no ale zobaczymy...tak cudownie by bylo...

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie. Endometrium 7,1 mm pecherzyk na lewym jajniku 9,1 mm wiec owulacja jak bedzie to bedzie pozno ale jak odstasilam clo to endo mi sie poprawilo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co lekarz na te wysokie temperatury? I zle samopoczucie? Czyli jednak nadzieja jakas jest ;-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze to pewnie jakis wirus albo przeziebienie bo na dole nic zlego sie nie dzieje. Na nastepny cykl dostalam letrozol ale moze juz nie bedzie potrzebny

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby! :-) to Rubii kiedy najwczesniej mozesz testowac? :-) wybierasz sie jeszcze na monitoring?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpredzej 14 wrzesnia oczywiscie jesli owulacja bedzie...

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo no to Rubii jest nadzieja! Za tydzien tez idziesz? :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nastepny @ mam na 12 wrzesnia bo mam dlugie cykle ale testowac juz bede 10.09. Za tydzien ide na kolejny monitoring bo moj lekarz po poludniu tylko w poniedzialki przyjmuje to bedzie 18dc wiec sie okaze czy owulka bylw czy bedzie czy nie bedzie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to dobrze, że "na dole" nic Ci się złego nie dzieje. W którym dniu cyklu jesteś? bo kurcze nie wiem do której strony wrócić żeby przeglądnąć czy pisałaś :-)

    ABI, teraz będziesz miała progesteron na oku i musi się udać! Skoro możecie zajść w ciążę to kwestia monitorowania progesteronu :-) Wiem, że to trudne, ale teraz będziesz wiedzieć na czym się skupić :-)
    Wszyscy mówią, "zrelaksuj się", "nie myśl o tym", "napij się wina to zajdziesz w ciąże" czy Was też te hasła denerwują? Nie da rady tak po prostu nie myśleć i się wyłączyć, zwłąszcza jak się bierze leki na wzrost pęcherzyków i trzeba biegać na monitoring 2-3 razy w miesiącu...

    Marcowa Dziękuję za pamięć :-) okresu nie ma, objawy okresowe były i sobie poszły...:-P ale pewnie jak odstawie dupka to po dwóch dniach okres przyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 19:50

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie...trochę krępujące no ale rozmawiamy tu nie o takich rzeczach :-P podoba Wam się Wasz wygląd "tam" na dole...? mi to niszczy całą młodość...:-] Mąż mówi, żeby się nie wygłupiać, bo on nie widzi nic "nieładnego" tam, jemu się wsyzstko podoba. A ja psychicznie czasem już wysiadam...myśle czasem o labioplastyce, ale gdybym sie nie starała o dziecko to pewnie bym zrobiła a tak to ani dziecka ani zrobić zabieg bo nie wiadomo co będzie.. Czasem czuje się w miarę a czasem czuje się jak jakiś podgatunek kobiety, która nie zasługuje na to miano. Męża mam kochanego ale czasem czuje, że na niego nie zasługuje przez to jaki jest wygląd i że nie mam prawa nic wymagać..

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka dzisiaj 11dc. Ja mam tak smao wkurzaja mnie takie komentarze zeby wyluzowac i to od osob ktore same nie mialy problemu z zajsciem w ciaze. Kto tego nie przezyl ten nie zrozumie tylko my tu wiemy jak na ciezko jest i sie rozumiemy.

    Pozytywka lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to może faktycznie owulka będzie później? Niektóre babki piszą, że miały koło 20 dc owulkę, więc co Kobieta to indywidualna sprawa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 20:04

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ