Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    A testowałaś dziś?

nie testowałam, jeszcze 4 dni ale już dzisiaj na papierze zauważyłam brązowe plamienie, więc wiem co to oznacza :( nie mam już siły na to wszystko :(

Pokrótce:

Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

Czekamy na wyniki wymazów i lecimy z pierwszą procedurą
  • Marcowa2017.23 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    nie testowałam, jeszcze 4 dni ale już dzisiaj na papierze zauważyłam brązowe plamienie, więc wiem co to oznacza :( nie mam już siły na to wszystko :(
    :(:(

3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi moze sie nie rozkreci? Ja zaczynam chyba lapac dolka... Dzisiaj po pracy jade do babci a pozniej musze cos wymyslic, w ogole jakos boje sie tego cyklu. Juz od wczoraj mierze temperature i powiem Wam ze chyba dzisiaj juz wykorzystam meza to moze mi sie poprawi nastrój :-D jak dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy to byl zakaz od gina, poNiej bylo krwawienie, dzisiaj juz tylko jakies minimalne plamienie ale chyba juz musze go namowic :-) tak na poprawe humoru :-) glowa mnie boli ze jakas masakra...

• wKratke Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 20:44

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha zobacze w jakim humorze maz wroci :-D ale sam juz pogadywal kiedy zaczynamy hehe. Chyba to niepowodzenie dalo nam nadzieje ze taki zapal wrocil. Ale glowa to mi chyba odpadnie z bólu. Jeszcze bylam w urzedzie odebrać dokumenty, bo dzwonili 16(w południe) ze te dokumenty sa juz gotowe. Wiedzielismy ze dzisiaj bede miala czas odebrac i zachodze odebrac a kobieta do mnie ze dzisiaj je wyslala bo tak dlugo czekaly na odbiór... Nosz kurna cale 3 dni w sumie bo przecież byl weekend... Aj i teraz Nowu czekać a mialam już dzisiaj zalatwic sprawy do konca... I teraz czekac aż dokumenty przyjda i znowu zaniesc je do kolejnego urzedu...

• wKratke Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podlaczamy wodę i prąd na działkę :-)

• wKratke Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na zajęciach :-) ja sobie siknelam na owulacyjny bo w poprzednim cyklu tez mialam szybko. Zobacze czy będzie ciemniala kreska :-) mam testy to sobie potestuje a co mi tam :-)

• marta_kwk Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kilka głów to nie jedna. Wymyślcie mi proszę prezent na ślub siostry, chodzi mi o fajną pamiątkę na całe życie. Chcę coś jej dać oprócz koperty.
    Moze Wy coś dostałyście na ślub co miło wspominacie, albo chciałybyście dostać na swój ślub.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 16:55

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi widzisz kochana dobrze ze sie nie pozbylas wszystkiego jak zobaczylas dwie kreseczki. Twraz napewno sie przydadza testy. Wierze ze szybko bedziesz miala owulacje i znow szybciutko dwie kreseczki beda i bedziesz jeszcze testowac szybciej ode mnie :-) na kiedy teraz Ci teatowanie bedzie przypadac?

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ przypada na 14 września, ale jeśli owulacje bede miala jak ostatnio to juz 8 spróbuję bo wesele wtedy mamy, chociaż jeszcze zobacze, bo nie bardzo chce znów narobic sobie nadziei jak ostatnio...

• MałaMi90 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie mam cykle jak w zegarku a ten cykl niczym sie nie rozni od wczesniejszych. Dzisiaj jak wyszłam z pracy to się popłakałam. Brzuch coraz mocniej boli. Do wczoraj miałam jeszcze nadzieję

Pokrótce:

Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

Czekamy na wyniki wymazów i lecimy z pierwszą procedurą
  • Aneciu Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieeewczyny!

Caly czas Was obserwuje i sledzie ale mam ostatnio jakis podly czas i sie nie udzielam ale jestem z Wami nie boezaco :)
    Mam ciezko czas w pracy mialam dostac nowa pozycje ale brak budzetu na 100% godzin i robie na dwoch pozycjach po 50% wiec w sumie 2 etaty masakra..
    Chyba tylko ciaza by mnie uratowala bo w trakcie staran zmieniac prace ciezko ale z drugiej strony jak mam sie tak meczyc przez miesiace czy lata to lepiej teraz...wiec mam trudny czas bo troche szkoda mi pensji ktora tutaj mam..

W tym cyklu 2 aplikacje pokazywaly owulke ale ja czulam ze to nie teraz i obserwowalam sluz i owulka ze sluzem pojawila sie 4 dni pozniej wraz z pozytywnym testami ovu. Wiec uwazajcie dziewczyny warto patrzec na organizm nie na aplikacje bo mozna przegapic cykl!!

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu ja tez sie staram a zmienilam prace. Nie mialam juz sily sie meczyc w tamtej pracy i pracowac w ciaglym stresie. I nie patrze na to ze teraz nie mam umowy i nie moge sie starac . Ja caly czas sie dalej staram i wietze ze teraz jak mam mniej stresow to wkoncu sie uda. Dla mnie dziecko jest wazniejszw niz praca. Jak sie uda to trudno ze nie bede miec pracy i umowy ale chociaz bede miec dzidzie.

Ps o ile aie uda oczywiscie :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 18:16

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Aneciu Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne tez to wlasnie rozwazam zmiana pomimo staran i jakos wszystko samo sie ulozy..
    Chyba bede sie rozgladac i zaczac aplikowac bo ile mozna sie meczyc...

Dziewczyny czeka na Wasze testowanie musi ktos rozpoczac dobra passe! Podobno wit D wplywa na plodnosc jak takie naslonecznione jestesmy to moze zacznie zaskakiwac u nas :D

Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi lekarz tez zalecil branie witaminy d3 wiec sobie lykam. Ale wszystko inne odstawilam. Aneciu napewno sie wszystko ulozy. Jak masz nalrawde ciezko to mysle ze warto pomyslec o zmianie. To Ty jestes najwazniejsza i mysl tylkl o sobie a wszysrko inne sie ulozu zobaczysz <3

Aneciu lubi tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są wyniki męża, zaraz chyba zawału dostane...
    Morfologia 7%
    Objetość 3,6 mln/ml
    Uplynnienie zupełne
    Koncentracja 22,1
    Całkowita liczba 79,8
    Zywotność 79
    Ruch postepowy 30%

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ladne wyniki. A jak z lepkoscia? Masz taki parametr? Czyli u meza wszystko ok tylko sie cieszyc <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • marta_kwk Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepkość w normie. Tylko ten ruch postepowy ponizej normy..

k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ