X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii robi sobie "odwyk" od forum, łapie oddech ;) Powiem Wam ze nie raz i ja mam chęć zniknąć a nie raz potrzebuję też waszego wsparcia,porady. Wiadomo, że jak komuś w okół nas się udaje, nie raz bardzo szybko to w głowie tysiąc myśli. Ziarenko zazdrości też się pojawia ale zaraz później też musimy wierzyć że w końcu i nam się uda :) Forum działa pozytywnie i negatywnie chyba w zależności od dnia :)
    W pewien sposób też się nakręcamy bo np jedna dziewczyna zrobiła takie badanie aha to i ja zrobię, ona bierze taki i taki suplement to i ja wezmę (matko czemu ja w ogóle tego jeszcze nie brałam!). Tamtej dziewczynie udało się zajść w pozycji od tyłu to kurcze nie lubię jej ale i ja tak muszę to mi się uda.
    I tak w pewien sposób się nakręcamy.Tzn my tutaj na wątku nie aż tak mocna ale na innych jak poczytać... Także to taka machina trochę dobra trochę zła :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 3 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale wielka szkoda :( Tak wierzyłam, że będą tu dzisiaj jakieś cudowne wieści.

    wKratkę robiłaś test o dużej czułości? Kurczę to faktycznie musi być ten stres, zmiana klimatu i w ogóle ...

    Anka a kiedy Ci wyszły te pozytywne testy? Trochę kiepsko to wygląda z tym śluzem :( Jedna marka testów wychodziła Ci pozytywnie?

    Marcowa mam nadzieję, że tak będzie bo jeśli tempo przybierania się jeszcze bardziej rozkręci to chyba będę się toczyła od 6 m-ca ^^ Płci jeszcze nie znamy i obawiam się, że poznamy dopiero na połówkowych. Kolejną wizytę mam 24.11 i niby będzie to już 18 tc czyli można robić połówkowe ale z tego co zrozumiałam raczej nie będę miała na tej wizycie usg. Mogłabym też pójść gdzieś indziej prywatnie ale chyba jakoś damy radę i wytrzymamy jeszcze chwilę w niepewności. Ma to w końcu też jakiś urok :)

    Marta tak jak napisały dziewczyny. Nie trzeba celować konkretnie w dzień owulacji. Z tego co pamiętam to plemniki żyją nawet do 5 dni więc na spokojnie.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 3 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak jak piszesz Abi, coś za coś. Zawsze znajdziemy coś co nas rozśmieszy ale i wkurzy, zmartwi, wywoła lawinę złych myśli. Trzeba umieć się do tego wszystkiego zdystansować chociaż wiadomo jakie jest to trudne. Nie znamy się ale bierzemy do siebie to co piszemy. Trzeba jakoś znaleźć złoty środek, taka przerwa od forum też jest dobrą opcją :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze jak od piątku do wczoraj nie miałam zbyt dużo wolnego czasu to też mi się troszkę poprawiło. Piątek i @ mnie zdołowały ale trzeba się wziąć w garść. Ja np czuję się dużo lepiej jak działam i mam konkretny plan. Dzisiaj krew pobrana więc wiem ze mogę umówić się na wizytę, wiem że startuję z monitoringiem zaczniemy stymulacje cyklu dodatkową więc i ogólnie czuję się dużo lepiej :) Aaaa rozpadało się u mnie a ja bez parasola, spacerkiem przyszłam :(

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wyniki tarczycowe:
    Tsh - 1,61
    Ft3- 2,69
    Ft4 -1,03
    Wydaje się w porządku, zobaczę jak prolaktyna i progesteron.

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 października 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem ze trzeba odpoczac, kazdy potrzebuje czasu. Oby tylko do nas wrocila. Niektore dziewczyny nawet sie nie pozegnaly i nie wiadomo co u nich.

    Abi wyniki spoko :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 października 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi a jakie masz normy dla ft 4?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ft4 0,8-2,8 :) Czekam dalej na resztę wyników :) Zapisałam się już na wizytę, wtorek godz. 19, późno ale może mąż ze mną pojedzie :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 października 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to spoko :) z mezem zawsze razniej ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ciemno szybko się robi to i samej jechać te 40 min to nie przyjemnie :(

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 października 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:03

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekaliśmy 3 miesiące na ślubne, siostra brała ślub w maju i też dopieor co odebrała. Tak się poprostu czeka na te "obrabiane" zdjęcia. Przynajmniej w mojej okolicy ;)
    Mam resztę wyników
    Prolaktyna 25,49 a norma 5,18-26,53
    Progesteron 0,60 norma dla f. folikularnej 0,25-0,54

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 15:21

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 października 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa kochana jeszcze sie z Wami nie pozegnalam i czytam Was ale mniej sie udziela. Z Wami kochane nie da sie pozegnac. Po prostu zdolowalam sie i miala lekka zalamke. Bylam na monitoringu i okazalo sie ze owulacji nie bylo znow. Takze kolenjnh cykl bez owulki i stracony. Nawet nie bede w tym cyklu testować. Wiec mozecie wyobrazić sobie jak sie czulam slyszac te informacje. Nie chcialam Was przynudzac i smecic ze znow mi sie nie udalo. Teraz przekonana namowami meza zapisalam sie wkoncu do tej kliniki leczenia nieplodnosci. Bardzo odwlekalam ta wizyte bi w sumie to chyba nie chcialam sie przyznać sama przed soba ze mam jakis problem. Wierzylam ze sie uda zaraz. Ale jak kolejny cykl byl bez owu to już nie mam co sie łudzić a najdziwniensze jest ti ze mialam piekne pecherzyki a zaden z nich nie pękł. I ciesze sie ze szybko udalo mi sie dostac na wizyte bo mam ja juz jutro po pracy. Pewnie bedzie nam iui proponowal ale zobaczymy. Jutro dam znac co zaproponowal.
    Troche sie rozpisalam :-) ciesze sie dziewczyny z Waszego szczescia naprawdę ale czasem kazdy ma taki moment ze potrzebuje chwili przerwy. Ja tylko dzieki moejmu mezowi mam jeszcze siły. Wspiera mnie i motywuje w daleszj walce. A poza tym wzielam sie troche za siebie i zdrowiej sie odzywiam i cwicze. Schudlam juz 3 kg w 2,5 tyg :-) jestem z siebie dumna

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 października 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:03

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze zapomnialam dodac ze uwielbiam Was wszystkie i kazda z Was wspieram nawet jak mnie nie ma na forum <3

    Marcowa2017.23, wKratke lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 października 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ze sie odezwalas Rubii, jestes z nami a my z Toba :) trzymam kciuki za owocna wizyte w klinice. Daj znac po koniecznie :) Bardzo dobrze ze maz tak mocno Cie wspiera, to bardzo wazne. W takich momentach niektore pary sie od siebie oddalaja. A napisz jeszcze czy stosowalas cos na pekniecie pecherzyka? Dieta, schudniecie tez dobrze wplynie na Twoja psychike, zobaczysz, ze bedzie coraz lepiej, tez jestem z Ciebie dumna:)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 października 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Marcowa za dobre słowa. Wlasnie nie dostawalam nic na pęknięcie lekarz nic mi nie chcial dac. Dlatego liczę ze w klinice mi cos dadzą albo inaczej pomoga. Jutro o 17 wizyta. Po wjzycie dam znac co i jak. Jedna wizyta 250 zl. Troche poczujemy po kieszeni :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 3 października 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:03

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 października 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wKratke za wsparcie. Jestescie takie kochane ze ciezko sie z Wami rozstac <3 mam stresa przed dzisiejszą wizyta. Przeszlam tylu ginekologow a jeszcze sie stresuje przed nowa wizyta.
    Miłego dnia dziewczyny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 4 października 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi będziemy z Toba myślami, powodzenia! :) trzymamy mocno kciuki! :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ