X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 1 października 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke nie wyglada to źle :) Myślę, że efekt końcowy może Was zaskoczyć :)

    Zuzi a jak Twoja wizyta bo nic nie pisałaś? wKratke a kiedy zatestujesz? :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 października 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta okej.Pobrał mi wymaz z pochwy ponieważ na 90% jest jakaś infekcja grzybicza. O dziwo u mnie bezobjawowo sięto odbywa. Tylko zamiast takiej serowatej wydzieliny leci dość sporo białego śluzu. Od 2 dni spokój ale wcześniej przez 3 dni tak "chlupnie"dostałam antybiotyki

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 października 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 października 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke podziwiam, ze tyle wytrzymujesz bez testowania. Ja bym chyba robila codziennie. Ale Ty mialas juz kiedys dlugie cykle, wiec dla Ciebie to nic dziwnego.
    Taki dlugi cykl to moze powinnas juz wybrac sie do lekarza, moze dalby cos na wywolanie? Bo jezeli to nie ciaza to szkoda czasu tak czekac na @. Oczywiscie licze i szczerze zycze aby jednak to bylo to ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 1 października 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke trzymam kciuki żeby to była jednak ciąża:) ale marcowa ma rację. Lepiej iść do ginekologa żeby dał coś na wywołanie @

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 października 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    enka90 lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 1 października 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke ja to na Twoim miejscu już bym jutro rano z łazienki nie wychodziła :D Też podziwiam za cierpliwość :D

    Zuzi strasznie często Cię łapie. Może zmień płyn do higieny intymnej?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 1 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak trzymaj! Jutro rano namiętnie odświeżamy forum :D

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 października 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu wKratke czekamy jutro na dobre wiesci! :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Anka_S Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 października 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa i mam pytanie ☺️ od 8 mcy kochamy się bez zabezpieczeń, nigdy nie używałam antykoncepcji hormonalnej. Szczegółowe badania hormonalne były niedawno i wszystko jest w normie. Okres spoznial się 18 dni. Potem dostałam różowy śluz a następnie było krwawienie, ale krwi było przynajmniej o połowę mniej niż podczas okresu zwykle. Trwało to mini krwawienie jakieś 72h i było bezbolesne co mnie zastanawia bo zawsze zdycham :p. Po krwawieniu zrobiłam w ciągu 2 dni po teście rano i na obu coś widać, super hiper blade kreski (rano) . Wieczorem po 8h niesikania(podróż) zrobiłam jeszcze jeden i na nim nic nie wyszło. Kurcze skoro to już 50 dc to chyba powinno wyjść? Jestem skolowana! Czy któraś z Was drogie Dziewczyny tak miała? Bezbolesny pół-okres bardzo spóźniony, mega blade kreski i z tego była ciąża?

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 października 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 października 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_S nie byłaś z tym jeszcze u ginekologa ? A zrobiłaś chociaż betę ??


    Ojjjj Wkratkę coś się zapowiada ! te piersi!! O mamuniu ale nas trzymasz w niepewności trzymam kciuki. A oprócz piersi to masz jakieś "inne" objawy niz zwykle ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 października 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja powolutku wracam do Was po weselu i po przedwczesnej @. Za tydzień jadę do gina. Będzie wtedy 11 dc i powinno być widać co się dzieje.
    Odstawiłam zioła o. sroki. Biorę tylko to co kazał mi lekarz. Dzisiaj jeszcze u mnie czerwona flaga niestety :/ Aha i odstawiam te durne testy owulacyjne bo one nic nie wnoszą... Tzn. W moim przypadku. No może tylko jeszcze większy stres i nakręcanie.
    Zszedł ze mnie chyba cały zapał "staraniowy" W listopadzie rok temu stwierdziliśmy że będziemy się starać i od grudnia zaczęliśmy, to mnie dobija... Badań nie zrobiłam bo 3 dc wypadał na niedzielę. Zrobię w sobotę tak żeby w poniedziałek mieć wyniki i za dużo o nich nie myśleć i nie szukać w necie odpowiedzi.
    Marcowa w wolnej chwili możesz mi zmienić testowanie na 24 października, jeśli oczywiście znowu @ mnie nie zaskoczy :/

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 października 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:03

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 października 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Średnio udane :) Ale każdy ma inny obraz swojego wymarzonego wesela. W naszej okolicy przyzwyczajeni jesteśmy do typowych wesel z zabawami dla gości, z muzyką dance, disco polo, przyśpiewkami, oczepinami itp. :) A tam było typowo "Warszawskie"(?) wesele. Sto lat dla młodych odśpiewane bez podkładu muzycznego, muzyka typowo klubowa, stroboskopy, światła i multum dymu, 0 zabawiania gości- jedna jedyna zabawa to były odpowiedzi na zadawane przez dj'a pytania.
    Wystrój sali był piękny, jedzenie dobre, młodzi wyglądali pięknie ale zabawa niestety nie do końca jak dla nas. Najważniejsze aby młodzi byli zadowoleni :)
    Myślałam że to może ja przez moją @ mam takie odczucia ale cała nasza "strona" miała podobne odczucia.
    Ja też jak narazie nie mierzę temperatury, mam końcówkę @ ale nie będę chyba tego robiła. Nie mam ochoty.
    W piątek byliśmy w kinie na filmie Kler- ja osobiście polecam wszystkim, warty obejrzenia i własnej oceny :) Dzisiaj może pójdę na Kamerdynera bo wznowili u mnie w kinie projekcję :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 2 października 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratkę ajajaj! :D A te bolące piersi mmmm ^^ No nic, czekamy do jutra :)

    Anka koniecznie leć na betę, jeszcze dzisiaj! Albo ciąża albo coś się dzieje, tak czy siak wskazana wizyta u lekarza :) Ja cykl przed zajściem miałam bardzo dziwny, @ pojawił się za wcześnie i bardziej to było kilkudniowe plamienie. Robiłam testy i betę i nic nie wyszło, dopiero w kolejnym cyklu pyknęło. Tak sobie tłumaczę, że organizm się przygotowywał :)

    Abi, bardzo dobrze, że odstawiłaś te zioła. Myślę podobnie jak wKratkę, że mogą coś Ci rozregulować. Organizm sam musi sobie teraz ze wszystkim dać radę i lepiej nic poza obowiązkowymi lekami mu nie dostarczać.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 października 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic to, poczekamy do jutra na Twoj test Wkratke.
    Abi ja tez wole takiego typowe wiejske wesela, ale tak jak piszesz, oby mlodzi byłi zadowoleni.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 października 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:03

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Wy, nasze szczesliwe przyszle Mamy, sie czujecie? :)

    7 cykl staran
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ