X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 24 września 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serce mi pęka, wiem że to straszne z mojej strony ale umieram z zazrdości, szwagierka jest w ciąży. Powiem szczerze że jej nienawidze, zniszczyła moje zycie po ślubie, zawsze to ona jest najlepsza... W naszą pierwszą rocznice ślubu poinformowali nas że bedą rodzicami (wpadka) gdzie my już jakiś czas sie staraliśmy, wprowadzi sie do teściów gdzie mają do tej pory wszystko podane na tacy, ja na wszystko musiałam ciężko zapracować. A teraz to, Boże dlaczego mnie tak karzesz???

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny żyję;)

    czytam Was na bieżąco ale też troszkę chciałam się wyciszyć poza tym póki co u mnie bez zmian. Mam 12 dc i nie wiem czy już nie jestem po owulce bo testy owu coraz bledsze a wtedy pobolewały jajniki. Ogólnie nastrój dobry i bardzo jesienny ale ja jesień uwielbiam :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 25 września 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi u mnie okazalo sie ze ovulka wystepuje jak objawy juz znikaja i testy sa blade wiec nie rezygnujcie :)

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 25 września 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Zuzi u mnie okazalo sie ze ovulka wystepuje jak objawy juz znikaja i testy sa blade wiec nie rezygnujcie :)

    Aneciu racja bo teraz widzę, że już tam się wilgotno robi :P więc chyba będzie jednak wg aplikacji wyjątkowo. Ale nie rezygnujemy absolutnie. Mieliśmy etraz 2 dni przerwy w <3 bo jakoś tak nie było kiedy i trochę się przeraziłam, że ominęłam to wszystko ale jak jest mi pisane to i załapie ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 września 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Marta_kwk wcale sie nie dziwie, że jesteś zazdrosna, to normalne. Też bym była... mam nadzieję, że szybko będziesz mogła pochwalić się ciążą :)

    Enka byłaś już u endo?

    Rubii zdarza się, że właśnie trafisz na nieodpowiedniego lekarza, to przykre... ale teraz masz już dobrego i zaufanego ? mąż przyjeżdza na dniach?


    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 25 września 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam mam zwiększoną dawkę co drugi dzień. Mam nadzieję, że teraz będzie ok :)

    Marta, ciężka sytuacja. Łatwo powiedzieć żeby się nie przejmować ale to silniejsze i całkowicie normalne. Mimo wszystko spróbuj o tym nie myśleć bo się będziesz mocno nakręcała. A widujecie się często czy możecie się unikać?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 września 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy kolejna kontrola TSH. Oby po takiej dawce już wszystko było dobrze.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 25 września 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka mieszkamy pod jednym dachem, to jest najgorsze, w sumie ja mam mieszkanie na górze ona mieszka z teściami no ale przez dzień zawsze gdzieś sie napatoczy. Nie potrafie nie myśleć o niej tym bardziej jak jest w domu a na przykład Wojtek chce sie bawić z jej dzieckiem ( 5 miesiecyróżnicy) a ona na to nie pozwala... A to jest chore... Od czerwca ma ruszyć ich budowa, ale zanim sie wyprowadzą to ja zwariuje juz do reszty...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 września 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Marcowa chodze teraz do 2 lekarzy ale z zadnego nie jestem zadowolona. Teraz jak bylismy na weselu to kolezanka oczywiscie w ciazy mi polecila dobrego lekarza do ktorego ona chodzi i kilka jej kolezanek i kazda go chwali i poleca. Wlasnie próbuje sie zapisac do niego na wizyte. Moze ten lekarz wkoncu mi cos pomoże. A mąż w czwartek bedzie jak zwykle. W poniedzialek jedzie a w czwartek wraca. A owulka wlansie mi na weekend wypada więc moze cos. Ale jakos nie nastaiwam sie na ten cykl. Czuje ze nic z tego. Caly czas mam podwyzszona temoerature nie wiem czy coś sie ze mnie zlego nie dzieje. Caly czas ponad 37 stopni od początku cyklu

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 25 września 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontrola za m-c. Staram się regularnie sprawdzać hormony i dopiero jak coś mnie zaniepokoi lecę do endo :)

    O nie! Okropna sytuacja Marta ;/ Chyba gorzej być nie mogło. To chyba obie nie pałacie do siebie zbytnią sympatią? Nie rozumiem jak można nie pozwolić dzieciom się razem bawić, zwłaszcza jak są w tym samym wieku. Współczuję Ci, naprawdę będziesz miała ciężki czas :( Ale myślimy pozytywnie! Może zaraz Wam się uda zmajstrować kolejnego dzieciaczka i już będziesz miała czym zająć myśli :) A to jest siostra męża czy żona brata męża?

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 25 września 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk, To trudne doświadczenie dla Ciebie. I współczuję mieszkać pod jednym dachem z kimś kogo się nie lubi a tym bardziej jak temu komuś się układa chociaż nie chce a Ty się starasz a nic z tego. Dobrze, że potrafisz nazwać swoje emocje, jesteśmy wszyscy ludźmi i nazywanie po imieniu może choć odrobinę ulży. Lepiej powiedzieć, że nas coś wkurwia (Przepraszam za wulgaryzm dziewczyny) niż np: że złowrogo szumią wierzby :-] nie macie możliwości wynająć czegoś, żeby na nią nie patrzeć? ;-/ wiem, że pewnie Cię to jeszcze bardziej zdenerwuje, ale może spróbuj znaleźć coś co Cię zrelaksuje, odciągnie myśli, wyluzuje. Spróbuj docenić na spokojnie to co już masz, masz wspaniałego synka, męża - Rodzinę, zdrowie. Tu większość stara się o pierwsze dziecko ;-) Mam koleżankę z mojego roku, pragnie rodziny a nawet nie ma chłopaka, chociaż jest śliczna, mądra i przesympatyczna..Doceniajmy, że mamy się do kogo przytulić jak wrócimy z pracy :-) czasem się pokłóci człowiek, ale po pogodzeniu jak seks smakuje! :-D

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 25 września 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To żona brata męża, szwagier jest jeszcze do wytrzymania choć juz i tak na niego tak wpłynęła że szok... Wynajmować niczego nie będę bo tyle pieniedzy ile ja już w ten dom włozyłam to chyba juz z 50 tysiecy, my dokładamy sie do rachunków jak coś sie remontuje to my z teściami a oni nic bo przecież oni tu nie bedą mieszkać... Teściowa jest na ich każde skinienie, a to o tym wszystkim to by książkę napisać. Na dokładke trzeba być dla wszystkich miłym i uśmiechniętym, bo przecież przesadzam i sobie dopowiadam...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 25 września 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 25 września 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 września 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylismy dzisiaj bo pozno wrocilismy :-( w piatek na Kler idziemy :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 września 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, cisza tutaj, ale dobrze ze troszkę odpoczywacie od forum. Takie forum też mocno nakręca.
    Miłego dnia ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 26 września 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja sobie troche poukładałam w głowie, moze nie do końca to przetrawiłam ale wydaje mi się że teraz może będzie mi łatwiej zaciążyć bo cześć potworów wyszła z szafy... Już nie będę mieć presji żeby być pierwsza. A zaczyna się coś dziać bo "białko kurzego jajka" juz jest.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 września 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta cieszę się bardzo :) ład w głowie najważniejszy :) masz już swoje kochane dzieciatko więc możesz troszeczkę luźniej podejść a to na pewno pomoże :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 26 września 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:05

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 września 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej wKratkę z tymi kotami to aż mnie dreszcze przeszły. Nie lubie zwierząt tam gdzie jest jedzenie, a zwłaszcza restauracje... Wszędzie widzialabym sierść kota :p

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ