X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 21 września 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super kochana! Bardzo się cieszę, że udało Ci się dostać do endo! Trzymam kciuki :* Ja dzisiaj za to odebrałam swoje wyniki TSH i jak po miesiącu zwiększonej dawki spadło, tak po kolejnym wzrosło jeszcze bardziej :( Miejsc do mojego lekarza już nie ma, także w poniedziałek muszę się wbić poza kolejką. A tak już nie chciałam zwiększać dawki :( Mimo małych szans i tak trzymam kciuki za tego teściora :P

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 21 września 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke super że udało się z wizytą. Daj znać po ;) a i trzymam kciuki za test:)

    Enka jakie TSH Ci wyszło?

    A mnie przy tym przeziebieniu zaczął boleć ząb i teraz nie wiem czy to mnie przewinęło i tam po prostu boli czy dziura. Na szczęście mam niedługo wizytę u dentysty, zapisałam się dwa tyg temu, więc wszystko sprawdzi. Mam nadzieję że się tylko nie rozkreci.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 września 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 21 września 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa, 2.77. Niby znalazłam, że norma jest do 3 w II trymestrze ale skoro przez miesiąc tak urosło to już się nie łudzę, że będzie lepiej. Przed zajściem miałam malutkie, grubo poniżej 1 przy dawce leku 50. Po zajściu skoczyło do 2,47, po miesiącu dawki 75 miałam 1,8 a teraz właśnie znów skoczyło do 2,77. Trochę się boję zwiększenia tej dawki bo ft4 mam już w górnej granicy dla II trymestru ale pewnie lekarz powie by się tym nie przejmować. Ale kurczę tak coś czułam, że to TSH znów urosło ...

    wKratkę super, patrz ile załatwiłaś przez te 2 dni! :D Kontrolę lepiej zrób po 4 tygodniach dla bezpieczeństwa bo przy złej dawce można wpaść w nadczynność. Dla przykładu ja już po 4 tyg. zbiłam 4,8 do bodajże 0,6 ale już mi później oscylowało w tej granicy więc dawka była dobrze dobrana :) Dostałaś 25? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 19:06

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 września 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 21 września 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że lepsze podwyższone TSH niż coś innego bo ono raczej szybko reaguje na leki :) Ja jak mi tak spadło po pierwszym miesiącu (przy dawce 50) to jeszcze poczekałam i sprawdzałam co 4 tyg :) Tylko pamiętaj o poprawnym łykaniu i wszystko będzie dobrze :)

    Ja rano zakupy, później odwiedziny u przyszłej teściowej, jakiś obiad na mieście i znów zakupy :D Na samą myśl odechciewa mi się wychodzić z domu zwłaszcza, że jutro ma być tak zimno i brzydko :d

    Dzisiaj wylatujecie? :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 września 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 22 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu to mega, wyszalejcie się! :p

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 września 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Wkratke miłego wypoczynku ;) a co z Twoim testem?
    Enka TSH nie takie złe, ale jak się bierze leki to już się chce żeby wszystko było dobrze. Daj znać po wizycie.
    My dzisiaj wróciliśmy do domu, pogodę super trafiliśmy, czasami było nawet za gorąco.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 23 września 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke pisała, że negatyw ale dobrze, że sprawdziła :)
    To mnie pociesza, że coś mnie podkusiło i w miarę szybko wychwyciłam. Fakt, że jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie ale właśnie tak jak piszesz, skoro już biorę to ma być idealnie :) Pójdę jutro na 15 i jakoś się wbiję, może pozostali pacjenci mnie nie rozszarpią :)
    Bardzo fajnie trafiliście bo to chyba był już ostatni tak ciepły tydzień.

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj faktycznie. Zakręcona jestem ostatnio;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 23 września 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 23 września 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna tu cisza. My wczoraj mieliśmy 6 rocznice ślubu, byliśmy na papapetówce u kuzynki ale bardzo krótko. No i zaczynamy starania w cyklu 10, mam nadzieję że sie uda bo dziś mąż nawet stwierdził że źle sie ze mną dzieje...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 września 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie też średnio z nastrojem... Jeszcze dzisiaj deszcz i wiatr za oknem więc dodatkowe przytłoczenie...
    Zauwazyłam tylko że mam strasznie dużo śluzu jest gęsty rozciągliwy i taki mleczny/biały. Raczej to nie jest żadna infekcja bo żadnych innych objawów brak... A i wykres mi jakoś szybko wystrzelił w górę... Zastanawiam sie czy możliwe że owulacja już była pomimo że ovu nie wyznaczyło.... Tutaj mój aktualny wykres https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=ABBI90 . Na dodatek kłótnia z mężem praktycznie cały weekend więc mój nastrój jest totalnie totalnie do bani.

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 24 września 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Abi faktycznie wykres wystrzelił. Poczekaj jak się dalej rozwinie, ale działać trzeba cały czas :) jak masz męża przy sobie to najlepiej regularnie :)
    U nas pogoda się zepsuła, ale ja na taką czekałam :)
    Rubi a Ty gdzie się podziewasz? Chyba że znowu przeoczyłem jakiś wyjazd czy coś ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 września 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem kłótnia i to w takim momencie... Już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam tak wściekła... Ale nie w tym cyklu to w następnym może coś się uda. Rubi się bawiła na weselu w sobotę :) A teraz zapewne natłok pracy, dzisiaj ma mieć wizytę po pracy jeśli dobrze pamiętam :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 24 września 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 września 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabierz od nas troszkę chłodu hihi Tak ja pod koniec tego cyklu się wybieram do lekarza na ustalenie planu działania jakie leki i w jakich dniach przyjechać na monitoring. Tylko że chciałam zrobić progesteron a nie wiem co ten mój wykres szaleje :) Dzisiaj dopiero 10 dc a ten skok temperatury to jakby owu mogłaby być 7 dc ale tak wczesnie to nie jest możliwe.... Obserwuję dalej i zobaczymy :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 września 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane. Ja tak jak Abi wspomniala w weekend mialam wesele wybawilismy sie z mezem byla fajna zabawa. Super kapela i zabawy dla gosci. Ostatnio troche mniej sie udzielam ale czytam Was na biezaco. Chyba potrzebowalam troche przerwy od tego wszystkiego. Bylam dzis na monitoringu i na lewym jajniku jest pecherzyk 15,9 mm endometrium 7,9 mm a to moj 13 dc cyklu. Jak na mnie to ladne endo. A na prawym msm z 5 wiekszych pęcherzyków i lekarz mowil ze cos moze jeszcze z tego wyrosnie ale zobaczymy co to z tego wyjdzie. Za tydzien mam znow isc do lekarza zobaczyc co i jak

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 września 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz minie rok od kiedy straciłam mojego aniolka. Widac tak musialo byc. Ostatnio doszlam czemu poornilam. Nikt mi tego nie powiedzial. Mialam za duzo leukocytow 25 gdzie norma jest kolo 10 z tego co pamietam. Mialam jakas incekcje i nje dostałam zadnych lekow i sie nie udalo. Trafilam na niekompetentnego lekarza i tak sie to skonczylo niestety. Madry czlowiek po szkodzie jak to mówią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2018, 19:28

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ