X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:06

    enka90 lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Karolina 04 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 września 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja staram się juz jakiś czas i niestety nici z tego. niby kalendarzykowo pokazuje mi kiedy dni płodne i owulacja ale coś nie wychodzi;/ biorę kwas foliowy nie raz zapominam go wziąśc zdarza się ale jak narazie nici z tego ;/ Jak wy to kobitki robicie że udaje się wam :)

    Pozdrawiam
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 września 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Martek gratulacje! :) Dokąd w podróż poślubną? :)

    MałaMi trzymam kciuki by @ się jednak nie rozkręciła :(

    Dziewczyny, dzisiaj mam wreszcie wizytę. Trzymajcie kciuki

    Dziękujemy :*
    Niestety nie wybieramy się w podróż poślubną - zakup domu, remont i zorganizowanie ślubu wyczyściło kompletnie nasze konta.

    Ale podobno odbijemy sobie to w przyszłym roku :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 września 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze! :) Jedyne co mnie zaskoczyło to to, że maluszek jest na chwilę obecną starszy. Według USG 13+4d więc już sama nie wiem, w którym tyg jestem czy bobas będzie po prostu duży. Powoli już schodzi ze mnie ciśnienie :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 września 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka super wiadomosc!!! Ciekawe rzeczywiscie ile ma Maluszek tygodni...ale najwazniejsze, ze dobrze sie rozwija :) a plec juz mozna zobaczyc czy jeszcze bylo za wczesnie? ;)

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:06

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio był ten galaretowaty śluz, takie glutki :) nie mam pojęcia co to było bo tamten cykl to w ogóle był jeden wielki znak zapytania :) Dzisiaj 5 dc , ten okres trwał tylko 4 dni bo piątek uznałam za plamienie. Z ziółkami działam od 3dc :) Enka pięknie :):) Rośnijcie :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 września 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :* Jeszcze nie było widać, kolejne USG będzie już połówkowe i dopiero wtedy się dowiemy :) Liczyłam trochę, że dowiemy się w przyszłym miesiącu ale co poradzić. Najważniejsze, że wszystko jest ok :)

    Trzeba się cieszyć z każdego śluzu, o ile nie wygląda na wywołany zakażeniem :P W szczęśliwym cyklu aż mnie zalewało, co chwila latałam do łazienki myśląc, że to już @. Ostatni okres też miałam mega dziwaczny więc to też mógł być jakiś sygnał, że coś się święci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 15:18

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 19 września 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj spadek nastroju... Aż normalnie płakać mi sie chce... Tesknie za mężem, oboje pracujemy z systemie dwuzmianowym wiec sie mijamy, Wojtek ma problem z przedszkolem z rana jest płacz że on nie chce, jutro jade z nim na testy alergiczne bo ciągle kaszle. W sobote mamy 6 rocznice naszego ślubu i coś by wymyśleć ale mąż idzie na rano do pracy... A przerasta mnie to wszystko...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 września 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:06

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś w dobrym nastroju ostatnio, ale im bliżej @ tym gorszy stres, później po przychodzi rozczarowanie. Tak bardzo bym chciała żeby już się udało....

    Ogólnie dalej walczymy z zapaleniem ucha u mojego kundelka, normalnie niektórzy pomyślą że gorzej jak z dzieckiem no ale to przecież jest też członek rodziny to jak inaczej... Dzisiaj dostał kolejne 3 zastrzyki, zmienione krople na inne i jeszcze prawdopodobnie zimą zdecydujemy się na zdjęcie kamienia z zębów w narkozie.

    Ja dzisiaj mam 5 dc a jutro rano chyba skocze na prolaktynę+progesteron. Nie będzie to w 3 dc ale wiadomo jaka faza. Ogólnie czuję jakieś wyluzowanie, niby 2 dni piłam dopiero ziółka a powiem Wam ze czuję jajniki :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka gratuluję :) fajnie że dobre wieści :) mój synek na każdym usg wychodził o tydzień starszy ale nie miałam zmienionego terminu porodu, więc liczyłam wg OM i syn urodził się dwa dni po terminie.
    Abi biedny piesek :(
    Marta szkoda, że z mężem tak się mijacie, oby Twój spadek nastroju był chwilowy. Syn przyzwyczai się do przedszkola to też będzie łatwiej :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 19 września 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek chodzi juz drugi rok do przedszkola i wydaje mi sie że było łatwiej, marudził że nie chce ale nie płakał... Przyzwyczai sie to wiem ale strasznie mi go szkoda...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 września 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) Jak humorki? U mnie luuuzik :D Dodałam wykres w miniaturce bo prowadzę dalej na innym koncie :) Dzień zapowiada się miło i słonecznie :) Jutro już piąteczek, ale weekend standardowo szybko minie :(

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 września 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej już jutro piątek? Szybko leci mi ten tydzień :)
    Hej dziewczyny. Mnie łapie jakieś przeziębienie:( będę się leczyć domowymi sposobami. Miłego dnia Wam życzę i czekam na testowanie i dwie kreseczki :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 września 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi mi Twój wykres otwiera się ale z błędem:(

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 września 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:06

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 września 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke daj znać po wizycie :) czasem znajdzie się taka pielęgniarka co się źle wbije i później boli ręką. Obyś siniaka nie miała ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 września 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co to ma być, nie daje rady tego poprawić, są tylko 3 temperatury ale później pokombinuję.
    Marcowa koniecznie domowe sposoby i wylecz cholerstwo...
    wKratkę w moim labo są 2 i jedna pobiera super, nic nie czuć itd i druga, masakra... Ta pierwsza pobierała mi 3 razy krew z jednej żyły i było wszystko super nawet nie bolało a ta druga 3 razy i obie ręce mi pokuła...
    Tez miałam dzisiaj zbadać prolaktynę i progesteron ale olałam :) Jeśli wyłapię owulację to 7dpo zrobię proga i prolaktynę :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 20 września 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczynki ! Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście! :)

    U mnie w porządku. Prolaktyna zeszła, dalej biorę swoje witaminki itp. We wtorek mieliśmy badanie nasienia i wyszło super ! wszystko ponad normę więc chyba dalej działamy. Może to przez stres w pracy. Ja dalej na zwolnieniu bo walcze z głową ale psychicznie się uspokoiłam i skupiłam na nowych projektach :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ