X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 8 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko po staremu, walczymy dalej jajeczka pekaja owulacja jest ale narazie nie zaskakuje. Teraz wlasnie za 2-3 dni bedzie owulacja wiec dzialamy. Jutro tez mam wizyte u nowego ginekologa ktory jest ordynatorem w szpitalu polozniczym i zajmuja sie nieplodnoscia. Zrobiny monitoring i podejmiemy dalsze kroki i juz chyba u niego zostane.

    Ostatnio dowiedzialam sie o 4 ciazach znajomych...nie jest lekko :(
    Ale jutro odbieramy mieszkanie, architekt juz dziala, planujemy wakacje wiec ciesze sie tym co mamy a kiedys musi sie udac

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie weekend był intensywny więc zaglądam dzisiaj.
    Martek, możliwe że takie opóźnienie związane jest ze stresem ale najlepiej będzie jak lekarz sprawdzi :)
    Marcowa - szybkiego zwalczenia przeziębienia u synka
    Aneciu, to jutro razem mamy wizytę u lekarza , ja dopiero o 19 :(
    A ja mierzę temperaturę ale chyba tylko do jutrzejszej wizyty, nie wiem czego mogę się spodziewać... Przez weekend byłam bardzo wyluzowana i tak naprawdę nie miałam czasu myśleć o staraniach :) W ogóle tym razem nie pilnuję częstotliwości naszych starań, jak mamy ochotę to tak wypada. Próbuję przełączyć myślenie :)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 8 października 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro o 14:30 napisze po daj tez znac ABI po Twojej wizycie :)
    Mam nadzieje ze u mnie bedzie pecherzyk w tym miesiacu powonno byc z lewego jajnika cos tam czuje mam nadzieje ze realnie cos tam sie dzieje.

    Marcowa a zimno w ciazy nie jest niebezpieczne? Znaczy na pewno jak ktos ma pierwszy raz w ciazy to nie za dobrze ale chyba jak juz normalnie przechodzil przed ciaza to chyba ok?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 października 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu walczcie, trzymamy kciuki :) zobaczymy co powie nowy lekarz, daj znać po wizycie :) no i dobrze że u Was się tyle dzieje, głowę zajmiesz czymś innym. Gdzie na wakacje się wybieracie?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze zimno w ciąży jest niebezpieczne, w sensie pierwsze w życiu. Ale kolejne to już nie jest aż tak niebezpieczne, ale trzeba szybko działać preparatami i to nawet takimi nie dla ciężarnych.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 8 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi czekam też na info po Twojej wizycie :) dobrze ze wyluzowalas, będzie dobrze :)
    A ja też mam jutro wizytę, więc też zdam relacje ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 października 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu a Ty jutro który dc?? :)
    Tez muszę jeszcze 2 tyg urlopu wykorzystać w tym roku ale chyba ułożę sobie przed samymi świętami Bożego Narodzenia :)
    Napewno się podzielę co tam nowego u mnie tylko na pewno późno :( Mam nadzieję ze uda się mojemu mężowi wrócić wcześniej i ze mną jechać bo otworzyli nową trasę ale po ciemku obawiam się jechać sama :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 10:30

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 8 października 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro bede miec 14 dzie cyklu wiec tak w punkt w owulacje chociaz w poprzednich cyklach wypadala mi okolo 17 dnia cyklu ale jak cos ma sie dziac to powinno byc widoczne jajeczko.
    To jutro mamy dzien info mam nadzieje ze samych dobrych dajcie znac po wizytach :)

    Marcowa my jestesmy zakochani w azji i indonezji wiec pewnie obierzemy ten kierunek akurat sie wygarzac :)

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 8 października 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 8 października 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy na Bali i w Tajlandii. Jezeli chodzi o jedzenie dla mnie Tajlandia bezkonkirecyjna. Natomiast jezeli chodzi o cala reszte Bali duzo bardziej mi sie podobalo, jest wiecej do zobaczenia pola ryzowe, plantacje kawy etc, wulkan, cieple zrodla, wodospady plazy do odpoczynku plaze do surfowania itd no i wyspy Gili obok <3
    Tajlandia jest duzo wieksza i tez trudniej pozdrozowac po albo samolotami albo pociagmi.
    Ale warto wyrobic sobie swoja opinie :))

    wKratke lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 8 października 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:04

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 października 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekamy jutro na same dobre wiesci z wizyt! Bede trzymsc kciuki za kazda z Was! <3 Ja na swoja wizyte musze jeszcze poczeksc. Pierw na @ a nie wiem kiedy bedzie. Dzis mialam takie wrazenie ze dostane bo brzuch mnie bolal jwk na @ i czulam ze nadchodzi a tu nic, cisza. Wiec czekam dalej. W zamian za to lewy jajnik mnie bolu nie wiem czemu. Mam nadzieje ze szybko @ nadejdzie.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 8 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy znac jutro po wizytach :)

    Wiesz co my jechalismy na wlasna reke bo dzieki temu moglismy jezdzic gdzie nam sie podoba i wybierac miejsca i hotele gdzie chcemy zostac ja za bardzo na wakacjach nie lubie miec narzuconego planu dnia ani jedno miejsca my co 2-3 dni jechalismy w inny miejsce. Tak dalekie loty maja spoko samoloty jest wugodniej telewizory szybko nawet mija czas :)

    Lacznie prawie 3yg na Bali okolo 12tys za na oboje, i chyba najdrozsze byly loty bo na miejscu sa takie polskie ceny za hotele i jedzenie, ale na pewno mozna taniej jak sie by mniej jezdzilo itd ale jak juz sie jest na miejscu to chce sie pojechac wszedzie :)

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 9 października 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam u lekarza, powiedział że miałam jakąś torbiel na jajniku która na szczęście samoistnie się wchłonęła.
    Stąd prawdopodobnie wynika to że tyle dni była opóźniona @

    A dzisiaj od rana nadeszła....

    Więc zaczynamy kolejny cykl z nadzieją :) <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek dobrze, że torbiel sama sie wchłoneła i nic poważniejszego się nie działo. Nowy cykl, nowe nadzieje, powodzenia :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja powoli się nastawiam już na wizytę, myślę o co zapytać, co zasugerować... Aż się boję bo nie wiem czego się spodziewać :| Ogólnie mam jakieś przemyślenia odnośnie całych starań. Tak bardzo czekałam na tą wizytę a teraz dopadł mnie stres. Jeśli się okaże że na owulację się nie zapowiada to chyba zrobię sobie trochę "przerwy"...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi będzie dobrze, przejdz sie na jakis spacer przed wizytą, meliske wypij i sie uspokoisz, zapytasz o co chcesz :) a co do przerwy to jeszcze bym sie wstrzymała, nawet jak sie okaże, ze owulacji brak. Twoj orgaznim był mocno obciążony, dziwny @ albo jakies krwawienie śródcykliczne... daj sobie jeszcze czas, niech ciało, organizm dojdzie do ładu :) z całego serca życze, żeby szybcitko wszystko sie poukładało i żeby owulacja była już teraz :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz chodzi mi bardziej o taki całkowity relax psychiczny :) Bo przecież wiadomo ze żeby był dzidziuś to trzeba się kochać a z tym nie mam zamiaru przestać bo taka bliskość jest naprawdę bardzo potrzebna. Po prostu po dzisiejszej wizycie mam nadzieję ze lekarz powie że nie muszę już mierzyć temperatury, mam chęć wywalić resztę testów owulacyjnych które mi zostały, suplementy już zminimaliowałam do minimum - to co kazał lekarz. Wprowadzić wiecej spacerów, sportu...
    Nie wiem czy ja dzisiaj jeszcze znajdę czas na spacer przed wizytą bo Teraz o 12 wychodzę z pracy na pogrzeb, ale wracam jeszcze spowrotem. A później obiad, trochę sprzątnąć i pewnie będę już 18 15 wyjeżdżała. Mąż miał ze mną jechać ale prawdopodobnie nie zdąży wrócić :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 10:30

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 października 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to też dobrze, że cały dzień zajęta głowa. czyli chcesz odpusciś w sensie tak, zeby podejść na luzie? Super pomysł żeby porzucic testy, temperature chociaz na jakiś czas :) mam nadzieje, ze to przyniesie Ci spokój psychiczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 10:38

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 października 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby lekarz stwierdził ze te wykresy mu wystarczą :) Już bym chciała żeby była 19 :30 i wiedzieć coś wiecej.
    Dobrze by było mieć męża ginekologa przy staraniach hehe

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ