X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymamy kciuki!!! ^_^

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet udało się trafić hehe. Jak kiedyś mężowi powiedziałam że negatywny to on na to że może źle nasilała :)
    Wiecie co, ja już straciłam nadzieję że to ten cykl. Myślę i myślę i myślę co ja jeszcze mam zrobić... Już brakuje mi pomysłów...

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymam kciuki!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Liliputkowo, super że jesteś zadowolona z nowej kliniki :) Powiem Wam że do tej pory się trzymałam ale weekend mnie rozłożył na łopatki... Chyba mniej zajęć, błogie lenistwo i mam za swoje :) Jeszcze dostałam smsa że paczka w paczkomacie czeka na odbiór a tam... testy ciążowe zamawiając ostatnio stwierdziłam że przyda sie kilka sztuk, więc juro pewnie sądny dzień będzie... :D
    Liliputkowo zapytam się orientacyjnie, jakich kosztów można spodziewać się inseminacji i in vitro?
    o invitro wiem narazie niewiele jeśli chodzi o koszty. A inseminacja 700zł plus badania. Badania są drogie więkzośc z nich robiliśmy z karty Medicover wiec tu też się nie wypowiem :( Badanie nasienia 500zł. Do tego trzeba doliczyć kontrolę owulacji ok 3 wizyty. Ale myślę ze ta odpowiedz już Ciebie nie będzie dotyczyć bo pojawią się te kreseczki :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co robić...Zabieg histeroskopii odwołany ze względu na przeziębienie...ale gorsze jest to, że od okresu (28 grudnia) nie przestałam plamić a od dwóch godzin zaczęłam krwawić...jakby drugi okres...???? gin kazał brac dupka od 15 dnia cyklu czyli od tego piątku ale w tej sytuacji to nie wiem co robić :-/ nie chce do niego znowu dzwonić...muszę podziałać sama...czy wcześniej wziąć dupka np: od jutra? czy traktować to jako kolejny okres... A gin kazał dzwonić jak dostane następny okres żeby się umówić na zabieg..:-/ już się płakać chce :-(

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym dzwoniła do lekarza, kto pyta nie błądzi.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywko ja jak Marcowa radzę dzwonić, po to jest lekarz i oddajemy się w jego ręce żeby pomógł i podpowiedział w takich sytuacjach...

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze miałam nadzieję, że się zatrzyma a tu w trzynastym dniu cyklu dostałam NORMALNY okres!!! po raz drugi no kur*a...jutro dzwonię do gina :-( ani leków teraz brać ani czekać i nie wiadomo czy ten okres się zatrzyma. A z mężem nie kochalismy się już z 4 tygodnie bo ciągle coś :-/

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka koniecznie lekarz. Daj znać jak czegoś się dowiesz.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny, jesteście Kochane :-* <3 wydaje mi się, że ten okres jest bardziej okresowaty niż ten w grudniu. Po godzinie 19 dopiero można do gina dzwonić więc wtedy będzie wiadomo co i jak...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi jak tam dzisiaj?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z tego nie będzie, z ciekawości zrobiłam owulaka z domowego laboratorium i wyszedl taki https://zapodaj.net/4db1b8e10d0c5.jpg.html a wykres : https://zapodaj.net/53995a45195.png.html ale mąż kupił test i zrobiłam po śniadaniu i jest negatyw. Będę grzecznie czekać na @ . Ale mam już plan w głowie więc będę działać. W sobotę jadę pobrać badania na panel tarczycowy + prolaktyna+ poziom kwasu foliowego. A w 3 dc lh,fsh, testosteron, estradiol, dheas, shbg i Amh. Czas powtórzyć badania :) 26 stycznia mąż powtarza badanie nasienia a ja 28 zapisałam się do innego ginekologa endokrynologa że świeżymi badaniami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 12:27

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze test negatywny, przykro mi :( a wykresu nie mogę zobaczyć.
    Fajnie że masz już ustalony plan działania :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś pewnie źle wpisałam, temperatura dzisiaj 36,68 a linia podstawowa 36,4 ale już się nie łudzę :) nie dobrze będzie tylko jak jutro nadejdzie @ bo wtedy w niedzielę 3 DC :/

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby 3dc wypadł Ci w poniedziałek a nie w niedzielę. Bo fajnie sobie zaplanowała badanie i dobrze by było wszystko od razu ogarnąć.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Abi, ze masz plan :) miejmy nadzieje, ze nic nie pokrzyzuje tego...dziwne tez, ze te kreski Ci wyszly na testach z wczoraj. Trzeba tez uwazac i podchodzic do nich z rezerwa.

    7 cykl staran
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh no i wszystko się pokrzyzowalo :-( gin kazał zrobić bete jutro chociaż jestem na 100% pewna że nie jestem w ciąży!!! Nawet się trochę poklocilismy przez telefon. Mam Czekać aż to krwawienie się skończy a potem czekać na następny normalny okres...jak się nie pojawi przez miesiąc to wziąć dupka albo luteine na wywołanie :-( i dopiero wtedy umówić się na zabieg... a co jeśli znowu teraz plamienie się nie skończy :-/

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi bardzo mi przykro :( Pozytywka a czy ty masz częste problemy z okresem czy to pierwszy raz, niestety nie pamiętam czy już o tym wspominałaś.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim ostalam zdiagnozowana i zanim zaczęłam brac leki to bylo tak bardzo czesto ale odkąd wszystko jest pod profesjonalna kontrolą lekarska to od kilku lat byl spokój :-/

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie @, i choroba w pakiecie się rozkręciła. Teraz jeszcze pokrzyżowało mi małpisko plany. Myślicie że w 4 dc też mogę zrobić badanie LH. FSH, testosteron, estradiol, DHEAS ? Bo 3 dc tak jak się obawiałam wypada mi w niedzielę :(

‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ