X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Dziekuje kochane za słowa wsparcia są naprawdę bardzo potrzebne w takich momentach. W tym cyklu odpuszczamy musimy wyjechać i opróżnić głowy.. Podchodzimy trzeci raz do Iui w marcu ale to bedzie ostatni raz. Następnie invitro czas pokaże ..


    którego masz marca i w jakiej klinice ?:) moze się spotkamy hehe

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cicho. Dziewczyny jak tam u Was, dajcie znać :)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa, jak zobaczyłam Twój post to pomyślałam ze już urodziłaś ;)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się tocze Abi ;) dwa tyg do terminu, zobaczymy kiedy uda się urodzić :) ale na pewno dam znać :)

    MałaMi90, Martek&M lubią tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie ucichło ;-) Co tam u Was dziewczyny? Martek? Abi? Marcowa? MałaMi? MartaKwk? :-) Nie wiem jak Wy ale ja jak zbliża się wiosna to mam najgorszy czas...zawsze wiosną najbardziej chciałabym dziecka. Głupio to brzmi nawet..Ostatnio miałam okres 16 dniowy...i gin kazał czekać, wziełam dupka, i dostałam okres dzień po odstawieniu leków, beż objawów typu cycki, jedzenie, pryszcze... więc uznałam, że sytuacja powtarza się sprzed miesiąca i nawet nie umówiłam się na zabieg. Okazało się, że okres się skonczył po 6 dniach i jednak to był on :-P no więc przewaliłam kolejny termin zabiegu i czekam na to co się wydarzy w marcu ;-) A jak u Was moje Kochane?

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 19 lutego 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie jak na razie oczekiwanie na okres bo temp spada, jeśli do czwartku mnie nie zaleje to wtedy zrobie test. Z dobrych rzeczy to wziełam sie za siebie i zaczęłam biegać :) jak w ciąży nie moge być to przynajmniej będę fit laska (do tego jeszcze bardzo daleko). Do okersu zostalo mi kilka dni a psm = 0, nie wiem czy to zasługa wit b12 ale czuje sie super :)

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna1990 wrote:
    którego masz marca i w jakiej klinice ?:) moze się spotkamy hehe
    Wypadnie mi gdzieś około 15 marca w Fertimedica:) to by było spotkanie:)już widzę minę męza:) skąd znasz tą kobietę? a z internetu :) :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na początku cyklu... 9 dzień więc wszystko przede mną. W piątek mam monitoring u nowego lekarza,jadę z aktualnym wynikiem prolaktyny i ładnie spadła z 25,49 do 12,10 :) Mam nadzieję że pomysł tego lekarza będzie trafiony. Pkt. 1 z jego listy odhaczony - prolaktyna zbita bo zastanawiał się czy pół tabletki będzie wystarczające. Według niego to tutaj mógł leżeć problem. Bo niby jeszcze norma ale górna granica. Kazał odstawić Clo więc tak też zrobiłam a w to miejsce piję zioła ojca sroki :)
    Marta_kwk super, ja od jakiegoś czasu regularne spacery, minimum 30 min, ale nawet do 1,5 godz. dobijam - zależy od chęci. Na wiosnę myślę żeby zacząć może te biegać.
    Pozytywko też sobie zawsze myślałam ze fajnie by było wiosną urodzić, a teraz to już pal licho kiedy - aby się w końcu udało... :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Faktycznie ucichło ;-) Co tam u Was dziewczyny? Martek? Abi? Marcowa? MałaMi? MartaKwk? :-) Nie wiem jak Wy ale ja jak zbliża się wiosna to mam najgorszy czas...zawsze wiosną najbardziej chciałabym dziecka. Głupio to brzmi nawet..Ostatnio miałam okres 16 dniowy...i gin kazał czekać, wziełam dupka, i dostałam okres dzień po odstawieniu leków, beż objawów typu cycki, jedzenie, pryszcze... więc uznałam, że sytuacja powtarza się sprzed miesiąca i nawet nie umówiłam się na zabieg. Okazało się, że okres się skonczył po 6 dniach i jednak to był on :-P no więc przewaliłam kolejny termin zabiegu i czekam na to co się wydarzy w marcu ;-) A jak u Was moje Kochane?

    U mnie wczoraj było monitoring vol. 3 i na usg było widać pęcherzyk w lewym jajniku (w końcu w lewym!) o wielkości 24,5mm i był w trakcie pękania! :)
    Widziałam na usg jak był pofaudowany i lekarz powiedział że widać w zatoce Douglasa już jakiś płyn <3
    Endometrium też na szczęście ładne bo 11,4mm

    Wczoraj działaliśmy i dzisiaj wieczorem pewnie jeszcze też. Ale dzisiaj jeszcze skoku temperatury nie było niestety :(
    Ale czekam na ten magiczny skok. Potem najgorszy okres w trakcie cyklu czyli oczekiwanie czy coś z tego wszystkiego wyszło.
    Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
    Aaaa i mam zalecenie aby od środy zacząć brać Duphaston, tak profilaktycznie żeby ułatwić zagnieżdżenie ewentualne.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 lutego 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie bez zmian ;) nowy cykl nowe nadzieję;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek to trzymam kciuki!! :-) A Twój mąż ma wyniki wporządku?

    Ja czekam z niecierpliwością do kwietnia, żeby sprawdzić czy witaminy działają na mojego męża...On już ma dość brania czterech witamin dziennie ale mu powtarzam, wytrzymaj do kwietnia, wytrzymaj do kwietnia :-P

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Martek to trzymam kciuki!! :-) A Twój mąż ma wyniki wporządku?

    Ja czekam z niecierpliwością do kwietnia, żeby sprawdzić czy witaminy działają na mojego męża...On już ma dość brania czterech witamin dziennie ale mu powtarzam, wytrzymaj do kwietnia, wytrzymaj do kwietnia :-P
    Tak nie do końca ma dobre ale nie masz tż tragicznych. Ogólnie przy badaniu nasienia wyszła mała ruchliwość plemników, a morfologia 5% (więc to OK) przy bardzo dużej ilości plemników w ejakulacie bo aż 81mln a dobry wynik jest już od 39mln więc mam nadzieje że tą mała ruchliwość uda się obronić w końcu tą dużą ilością i jakiś w końcu wygra ten wyścig ;)

    Bierze tabsy na poprawę jakości nasienia więc za 1,5 miesiąca powtórzymy badanie czy coś się poprawiło.

    U mnie dzisiaj skok temperaturki czyli w poniedziałek lub wtorek była owulacja! :) ale czuje ten lewy jajnik, nawet bardzo. Jutro idę do lekarza na ostatni monitoring żeby sprawdzić czy wszystko się ładnie wchłoneło, wszystko co miało ładnie pękło i czy jest ciałko żółte. Od dzisiaj mam brać duphaston przez 10 dni a potem czekać.
    Planuje też 7dpo zrobić progesteron i estradiol :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochame podziele sie z Wami dzisiejszymi wiesciami co i mnie. Bylam z Wami od poczatku tego wątku wiec tak. U mnie dzis 9 albo 10 dpo i rano na tescie cien. Po pracy zrobilam bete i wynik 12.8. Niski jest i nie wiem co o tym myslec ale w piątek powtorze bete i bedzie juz wszystko wiadomo. Nie nastawiam sie zeby sie nie nakrecac ale iskierka nadziei gdzies sie tli. Oby tylko w piatek byl jakis przyrost.

    Martek&M, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Kochame podziele sie z Wami dzisiejszymi wiesciami co i mnie. Bylam z Wami od poczatku tego wątku wiec tak. U mnie dzis 9 albo 10 dpo i rano na tescie cien. Po pracy zrobilam bete i wynik 12.8. Niski jest i nie wiem co o tym myslec ale w piątek powtorze bete i bedzie juz wszystko wiadomo. Nie nastawiam sie zeby sie nie nakrecac ale iskierka nadziei gdzies sie tli. Oby tylko w piatek byl jakis przyrost.

    Trzymam kciuki żeby był piękny przyrost kochana! Na wartość bety ze niska na pewno nie patrz bo to zależy od tego kiedy było zagnieżdżanie

    Czekam na wieści w piątek <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie pięknie, już dawno nie było dobrych wieści więc musi być przełom :) Martek u Ciebie też niebawem test :)

    Martek&M lubi tę wiadomość

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek to faktycznie wyniki eleganckie :-) 5 % morfologii to pozazdrościć :-) mój ma 2% i ilość między 5,1 mln a 7,1 mln...

    Rubii aaaaaa!!!!! Czuje, że wreszcie nastąpi przełom!!! Wspaniałe wieści ! :-) czekamy!! Wiosno, wiosno przychodź!! ^_^

    Rubii lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywko to ilość w 1 ml? My też mamy 2% morfologii... Tzn mieliśmuy... Teraz mąż nie powtórzył badania i ja go już nie namawiam, ograniczam mu ilość informacji związanych ze staraniami...

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Abi to ilość w 1 ml. W całości wtedy kiedy było w 1 ml 7,1 mln to było 17 mln a wtedy kiedy w 1ml 5,1 mln to w całości 44 mln. Mój ma żylaki powrózka :-] Zobaczymy czy suple chociaż odrobinę pomogą. ;-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było lepiej :) Trzeba być dobrej myśli. Ja mojemu oprócz suplementów nawet ostatnio orzechy brazylijskie dokupiłam. Mój miał 2% morfologii przy ilości ml/26,6 a w ejakulacie/82,6 i niby proporcjonalnie do ilości to niby tragedii nie ma i ruch też ma w normach ale niby jak coś się w normach nie mieści to stres jest... A teraz nie chciał powtórzyć wyniku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 14:46

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik 57.4 przyrost ponad 300%. Dwa dni temu bylo 12.8. Progesteron 21.1

    ABI90, Martek&M lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ