X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka gratulacje <3

    wKratke my braliśmy slub 17 pazdziernika. A jak narazie na 26.10 wychodzi mi termin porodu z ostatniego usg. Zobaczymy czy sie to nie zmieni po polowkowych.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z kliniki. Dobrze zaplodnilo sie 5 jajeczek szósty ledwo reaguje wiec możliwości są dwie albo jeszcze ruszy bo ma późny zapłon albo nie da rady sie zapłodnić. W poniedziałek transfer. O 8 mamy sie zgłosić ok 12.30 zapodają mi jednego zarodeczka. Jeśli wszystkie przetrwają, pani embriolog powiedziała ze jest dobrej myśli bo te 5 szybciutko sie zaplodnilo i fajnie sie rozwijają:)

    Rubii, zuzi_c, Martek&M, wKratke lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo super. Podaja Ci tylko jeden zarodek? To Wasza decyzja czy lekarzy?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo :) super, dołączam się z pytaniem do Rubii :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 10:35

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo no to trzymamy kciuki!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka ogromne gratulacje :)

    Liliputkowo90 ale się cieszę, super że zaplodnilo się aż tyle jajeczek :D ale ze w ogóle tyle miałaś, super naprawdę :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podają jeden zarodek bo tego wymaga sponsor badania klinicznego, ale ten jeden noże być szczęśliwy. Tez jestem zdziwiona ilością pobranych jajeczek szczególnie ze stymulacja średnio na mnie działała dużo pęcherzyków ale nie dużych. Radość moja jest tym większa ze wiem iż nie łatwo tyle pobrać, dziewczyna która ze mną leżała na sali martwiła sie ze bedzie miała mało cały czas ja pocieszałam mówiąc ze ja miałam sporo mniej pęcherzyków wiec u niej musi być super. Wtedy weszła pielęgniarka i mówi ze u mnie 14 a u niej tylko 4. Wiec patrząc na to ze mi dwa odpadły bo były niedojrzałe co dzieje sie u niej.. Ale jej pózniej nie spotkałam wiec nie wiem co u niej... Straszne mi było jej szkoda

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki liliputkowo90! <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniła Pani embriolog komórki pięknie sie dzielą są nawet sześciokomorkowe:) raczej mam bardzo malutkie szanse na to by sie zatrzymały w rozwoju i by nie przeprowadzono transferu:) wiec w poniedziałek transfer. Mamy 5 sztuk bo ta szósta nie ruszyła

    Martek&M, zuzi_c, Rubii lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa liliputkowo!!! Cóż za wieści :) trzymam kciuki za poniedziałek!:)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Aaaa liliputkowo!!! Cóż za wieści :) trzymam kciuki za poniedziałek!:)
    Dzięki:) a jak u Ciebie?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie hymmmm w ciągu najbliższych dni wszystko się wyjaśni. Aktualnie Duphaston i wczoraj w 3cim dniu przyjmowania ból piersi, dzisiaj to samo ale to może być zarówno oznaka przyjmowania Duphastonu i @ jak o nie :) teoretycznie jestem 9 dni po owulacji...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo super wiesci!! Trzymam kciuki za poniedzialek.

    A mam takie pytanie moze glupie ale coz. Czy przy in vitro oni wiedzą jaki zarodek Ci podaja? Chodzi mi o plec dziecka? Przecież wiedza jaka komorke jakim plemnikiem zapladniaja. Zawsze mnie to ciekawilo :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Liliputkowo super wiesci!! Trzymam kciuki za poniedzialek.

    A mam takie pytanie moze glupie ale coz. Czy przy in vitro oni wiedzą jaki zarodek Ci podaja? Chodzi mi o plec dziecka? Przecież wiedza jaka komorke jakim plemnikiem zapladniaja. Zawsze mnie to ciekawilo :-)
    Nie niewiedza .. Moze i lepiej bo tak ludzie by zaczęli to wykorzystywać. Ah te invitro tyle krąży o tym dziwnych teori rozpowszechnianych przez przeciwników ze głowa boli. Dzis czytałam artykuł byłego lekarza który " odnalazł Boga " jakie on bzdury wypisywał szok. A pózniej ludzie łykają takie bzdury. Ostatnio wpadłam w gadkę z kolegą mega inteligentnym człowiekiem który twierdził ze to morderstwo, gdy go zapytałam czemu tak mówi czy cos wie na ten temat odpowiedział mi ze ksiądz tak powiedział na mszy. Ludzie....

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Nie niewiedza .. Moze i lepiej bo tak ludzie by zaczęli to wykorzystywać. Ah te invitro tyle krąży o tym dziwnych teori rozpowszechnianych przez przeciwników ze głowa boli. Dzis czytałam artykuł byłego lekarza który " odnalazł Boga " jakie on bzdury wypisywał szok. A pózniej ludzie łykają takie bzdury. Ostatnio wpadłam w gadkę z kolegą mega inteligentnym człowiekiem który twierdził ze to morderstwo, gdy go zapytałam czemu tak mówi czy cos wie na ten temat odpowiedział mi ze ksiądz tak powiedział na mszy. Ludzie....

    To prawda bardzo mnie to przeraża! I bardzo smutne... ludzie komentują rzeczywistość, a nie wiedzą co takie kobiety, pary przeżywają, przez jaki koszmar przechodzą i to latami często. To jest cud technologii coś niewiarygodnego! <3

    A jak tam u reszty naszych kochanych staraczek??

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że tylko ludzie którzy nie mają problemów z zajściem w ciążę mogą mieć tak bezsensowne zdanie na temat in vitro....

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja uważam że tylko ludzie którzy nie mają problemów z zajściem w ciążę mogą mieć tak bezsensowne zdanie na temat in vitro....
    Zgadzam sie w 100% łatwo mowić jak nie macie dzieci to sobie adoptujcie. Gdyby jeszcE adopcja była taka łatwa... Niestety u mnie sie zdażyło takie nieszczęście ze zmarła moja siostra która samotnie wychowywała dziecko. Ja jako ciocia która tego brzdąca kocham jak własne dziecko przysposobiłam go i staram sie o adopcje. Moze to trwać nawet trzy lata. Mam nocne naloty opieki społecznej sprawdzają każdy zakamarek domu, wypytują o wszystkie intymne sprawy... O papierkach nie wspomnę codziennie jestem w jakimś urzędzie. A to jest moja rodzina nawet nie chce myślec co by było gdybym starała sie z wolnej stopy.. Wiec łatwo mowić adoptuj sobie kur..a tak jak by to był supermarket ide i kupuje

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po transferze. Podano blastkę 4AA czyli debesciaka. W przyszła środę przyjeżdżam na betę

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa a liliputkowo, super!!!! Trzymamy kciuki :) pewnie teraz będzie się dłużyło :)


    Ja przyznam że głupia zrobiłam test 10 dpo bo piersi dają popalić i oczywiście biel.... Więcej nie testowałam... Może jutro... Straciłam wiarę w ten okropnie długi cykl....

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Aaaaa a liliputkowo, super!!!! Trzymamy kciuki :) pewnie teraz będzie się dłużyło :)


    Ja przyznam że głupia zrobiłam test 10 dpo bo piersi dają popalić i oczywiście biel.... Więcej nie testowałam... Może jutro... Straciłam wiarę w ten okropnie długi cykl....
    Ja tam wierzę w ten twój długi cykl:) trzymam kciuki

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ