X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Zuzi to już mogę Cię "przenieść" na wyższy level?:) Czy jeszcze chcesz poczekać? Kiedy wizytę planujesz?

    A ja mam dziwne bóle jak na okres ale okresu brak... Pewnie Duphaston jeszcze blokuje....

    Mimo wszystko trzymam mocno mocno mocno zaciśnięte kciuki! <3
    Oby Twoje przeczucia kochana się nie sprawdziły i była mała niespodzianka w brzuszku <3

    MałaMi90, zuzi_c, ABI90 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj odwiedzam mojego kropeczka. Zobaczymy co u niego słychać.
    Mam wyniki badań krwi:
    - wszystkie wyniki w normach
    - glukoza jedynie na granicy 91,9 (granica 92) - w marcu glukoza była na poziomie 62
    - możliwy konflik serologiczny jeśli maleństwo odziedziczy grupę krwi po tatusiu

    ale omówię dzisiaj sobie wszystko z lekarzem.

    Zobaczymy też czy pęcherzyk 'się naprawił'. Ostatnio był nie okrągły/owalny/jajowaty, tylko w kształcie łezki. Lekarka mówiła że do następnego badania powinno się naprawić jeśli to kwestia implantacji.

    Wizyta o 15:40 :) <3

    MałaMi90, wKratke lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. Koniecznie daj znać po co i jak.

    Co do konfliktu serologicznego to lekarz pewnie zleci Ci badanie z krwi zebys zrobila i sprawdzila. Ja nie mialam takiego podejrzenia ale i tak mialam zlecone te badanie. Oby Twoj kropeczek byl juz duzym i pięknym kropeczkiem <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi ogromne gratulacje! 💟 cóż za niespodzianka 😃😃

    Liliputkowo90 trzymam kciuki 😊 super że maz był z Toba, przezyliscie to razem a dodatkowe razem zawsze raźniej 😊

    Abi za Ciebie też kciuki oczywiscie ✊ teraz już naprawdę Twoja kolej! 😃

    Martek dokładnie tak jak Rubii pisze, lekarz powinien zalecic badanie krwi. Ja miałam robione, lekarz nawet nie sprawdzał krwi męża, bo skąd pewność, że maz to ojciec 😅

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Zuzi ogromne gratulacje! 💟 cóż za niespodzianka 😃😃

    Liliputkowo90 trzymam kciuki 😊 super że maz był z Toba, przezyliscie to razem a dodatkowe razem zawsze raźniej 😊

    Abi za Ciebie też kciuki oczywiscie ✊ teraz już naprawdę Twoja kolej! 😃

    Martek dokładnie tak jak Rubii pisze, lekarz powinien zalecic badanie krwi. Ja miałam robione, lekarz nawet nie sprawdzał krwi męża, bo skąd pewność, że maz to ojciec 😅

    u mnie laboratorium się 'porządziło' - ale w dobrym znaczeniu tego słowa - od razu zrobili przy badaniu krwi, poziom przeciwciał we krwi. Na szczęście nic nie było :)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Marcowa rozbawilas mnie tym swoim ostatnim zdaniem :-D ode mnie chcieli grupe krwi meza jak sprawdzali konflikt ale nie pobierali mu krwi tylko na papierze chcieli.

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii patrzę że suwaczek zmieniłaś ;)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jak z tą wizyta i dam Wam znać, póki co umówiłam się w Luxmedzie na 5 lipca niech mi zleci badania i zrobi usg 😊

    My już grupę krwi robiliśmy razem jakiś czas temu i na szczęście konfliktu nie ma. Jej ale to dziwne uczucie z tą ciążą🤣🤔

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi jak sie okazalo ze bedzie synek to nie pasowal mi rozowy suwaczek to musialam zmienic na bardziej odpowiedni :-)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) jasne ;) chociaż u mnie na osiedlu ostatnio był ślub i młody miał różowe dekoracje u siebie :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na slubie czesto sa rozowe dekoracje. Teraz co bylam na slubie to Pan Mlody te mial różowe dekoracje u siebie w domu i na klatce :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    MałaMi90, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marek jak tam po wizycie? <3

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Dziewczyny, jestescie niesamowite!!! Cudowne informacje <3 Liliputkowo, Zuzi, Abi - trzymam mocno kciuki za kazda z Was, aby wszystko potoczylo sie tak, jakbyscie chcialy! coraz wiecej nas tu z sukcesami, co za szczesliwy watek :)
    A my sobie tez poszalelismy ostatnio, mimo, ze starania chcemy zaczac od lipca, wiec zobaczymy czy przyjemnie i owocnie czy tylko przyjemnie :D a przy tych zabawach przeszkodzil nam w pewnym momencie lezacy na kanapie pilot i moj M. w trakcie tych namietnosci tak nim rzucil, ze mamy az slad na scianie :D taka pamiatka!

    Hahah i to jest pamiątka! No jakby to był szczęśliwy cykl to mielibiście co opowiadać potomstwu 🤣😍

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz spieszę do was z wieściami z wizyty dziewczęta :)

    mamy pięknego dzidziusia i!zdjęcia z wizyty!

    Dzidziusiowi pięknie bije serduszko-ewidentnie przyspieszyło

    I już mamy 3cm! Już kawał człowieka

    Mamy raczki i nóżki już tak dobrze widoczne i wykształcone

    Na badaniu bobas się ruszał i przykładał rączkę do buźki <3 mam nawet zdjęcie :D
    CUDOWNY WIDOK! <3

    Pęcherzyk „naprawił się”. Nie ma już cech odklejania w górnym biegunie. Pęcherzyk piękny okrągły z równa kosmówką.

    Cudownie. Jestem bardzo szczęśliwa <3

    wKratke, zuzi_c, Rubii, ABI90, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek super wieści :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek wspaniałe wieści! <3 Bardzo zazdroszczę, chyba ten moment oczekiwania jest dla mnie stresujący.

    Od 3 dni mierzę sobie temperaturę (głupota) no bo wiecie dzień okresu itp... I mierzyłam też po południu (oczywiście wiadomo, że są one niemiarodajne) ale wychodziła tak powyżej tych 37 st. i co? Zmierzyłam wczoraj było 36,7 i tak słuchajcie mi odwaliło, że aż brzuch mnie ze stresu rozbolał bo sobie wmówiłam, że okres jednak przyjdzie. Jeju wzięłam kąpiel, zrobiło mi się trochę lepiej, ale jeszcze dziś czuję leciutkie pobolewanie. Nie wiem po co człowiek sobie wkręca straszne to jest...

    Wkratkę ja bym wzięła, my nie mieliśmy i ja bardzo żałuję, że nie było kamerzysty :)

    wKratke lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi, a Ty chyba jutro testujesz?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Martek wspaniałe wieści! <3 Bardzo zazdroszczę, chyba ten moment oczekiwania jest dla mnie stresujący.

    Od 3 dni mierzę sobie temperaturę (głupota) no bo wiecie dzień okresu itp... I mierzyłam też po południu (oczywiście wiadomo, że są one niemiarodajne) ale wychodziła tak powyżej tych 37 st. i co? Zmierzyłam wczoraj było 36,7 i tak słuchajcie mi odwaliło, że aż brzuch mnie ze stresu rozbolał bo sobie wmówiłam, że okres jednak przyjdzie. Jeju wzięłam kąpiel, zrobiło mi się trochę lepiej, ale jeszcze dziś czuję leciutkie pobolewanie. Nie wiem po co człowiek sobie wkręca straszne to jest...

    Wkratkę ja bym wzięła, my nie mieliśmy i ja bardzo żałuję, że nie było kamerzysty :)

    Pobolewanie miesiączkowe na początku ciazy da norma :) tez tak miałam :) czasami lżejsze czasami mocniejsze i zdarzały się max 2 razy na dzień. Minęły mi z końcem 6tyg

    Jeśli nie są połączone z plamieniem/krwawieniem to nie masz się czym martwić kochana <3 organizm się musi tak do końca zorientować ze jest w odmiennym stanie ;)
    Na innym wątku na takie skurcze dziewczyny polecały branie magnezu :)

    Co do spadającej trampki to jak ja miałam podobna sytaucje to dziewczyny tutaj pisały ze wahania się zdarzają i to się sprawdza :) ma to związek z wyrzutami progesteronu. Temperatury nigdy nie będzie jak od linijki :)

    Nie bój się i nie stresuj. Łatwo powiedzieć, wiem. Ale tez to całkiem nie dawno przechodziłam :) to były straszne dni. Noo a taki przewlekły stres nie służy rozwijającemu się maleństwu :)

    Jeśli masz wątpliwości to napisz do swojego lekarza aaa no i zrób bete (zobaczysz jaka będzie ładna-to napewno się uspokoi) i progesteron :)

    Spokojności kochana <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ