X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( czekałam na wieści od Ciebie liliputkowo... Tak strasznie mi przykro... :(

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo tak mi przykro. A tak liczylam ze sie uda :-( tak pieknie sie zapowoadalo :-( a wgl ktoey to dzien po transferze? Jakos szybko mi to minelo. Nie za szybko za beta?

    Zuzi w ciazy będziesz jeszcze odczuwala wiele różnych boli tam na dole i one sa normalne. Ale tutaj jak boli Cie jajnik z tobiela to dobrze moze byloby brac duphaston na ta torbiel zeby sie wchlonela. Bierzesz jakas luteine?
    I super ze udalo Ci sie zapisac na wszystkie wizyty tak jak chcialas. Nie zapomnij nas tylko informowac ma bieżąco :-) i napewno dotrwasz spokojnie do końca ciazy i nie mysl inaczej <3 tylko teraz oszczedzaj sie i nie przemeczaj. W takie upaly musisz o siebie dbac.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo bardzo mi przykro :( Ciężko napisać cokolwiek... <3

    Rubii tak biorę luteinę od piątku pewnie ze względu na torbiel. Wiem, że te ciążowe często się wchłaniają więc zupełnie o tym nie myślę. Ogólnie na razie wszystko przyjmuję na zimno jakoś tak jest mi łatwiej póki co :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi, oficjalnie Cię przeniosłam ;)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo90 też czekałam na wieści od Ciebie... Tak mi przykro :(

    Zuzi czekamy na wieści z kolejnych wizyt :) a mdłości masz?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 doba po transferze wiec szans nie ma na przyrost. Jadę dzis do kliniki zobaczymy co zaproponują. Mamy jeszcze mrozaki ale bez badan nie ruszam z kolejnym transferem. Za dużo mnie to kosztuje nerwów. Musi być cos nie tak z immunologia albo cholera wie czym ze nic a nic nie drgnęła mi beta nigdy.. Musimy zrobić kir moze cos tam wyjdzie. Juz sama nie wiem czy lepiej mieć diagnozę czynie...

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo daj znać co Ci zaproponowali i trzymaj się dzielnie. Ciężkie przeżycie napewno ale tak daleką drogę przeszliście że musi Wasza wytrwałość zostać nagrodzona.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    8 doba po transferze wiec szans nie ma na przyrost. Jadę dzis do kliniki zobaczymy co zaproponują. Mamy jeszcze mrozaki ale bez badan nie ruszam z kolejnym transferem. Za dużo mnie to kosztuje nerwów. Musi być cos nie tak z immunologia albo cholera wie czym ze nic a nic nie drgnęła mi beta nigdy.. Musimy zrobić kir moze cos tam wyjdzie. Juz sama nie wiem czy lepiej mieć diagnozę czynie...
    Liliputkowo a macie jakieś dofinansowanie? U nas właśnie w tym roku znów ruszyła akcja z dofinansowaniem do invitro jest mnóstwo chętnych i wiadomo nie każdy się dostaje ale to zawsze jakaś szansa dla niektórych par bo to są takie pieniądze, że brak słów...😥

    Abi... oj no nie mogłaś się powstrzymać 😉 miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Oficjalnie witam się w 6 tygodniu 😂 jeszcze dużo stresów przede mną ale jakoś tak wyjątkowo się uspokoiłam. Chyba stwierdziłam, że już wszystko pozostawiam losowi.

    ABI90 lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Liliputkowo a macie jakieś dofinansowanie? U nas właśnie w tym roku znów ruszyła akcja z dofinansowaniem do invitro jest mnóstwo chętnych i wiadomo nie każdy się dostaje ale to zawsze jakaś szansa dla niektórych par bo to są takie pieniądze, że brak słów...😥

    Abi... oj no nie mogłaś się powstrzymać 😉 miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Oficjalnie witam się w 6 tygodniu 😂 jeszcze dużo stresów przede mną ale jakoś tak wyjątkowo się uspokoiłam. Chyba stwierdziłam, że już wszystko pozostawiam losowi.
    Mamy mrozaki wiec będziemy próbować dalej w novum i płacimy tylko za krioteansfer. I tak cała procedurę miałam za darmo wiec nie ma co narzekać... Na wizycie nic nowego sie nie dowiedziałam tyle że narazie musimy odpocząć i wrócić z nowymi siłami. Reszta Mrożków jest wysokiej klasy wiec mamy wysokie szanse.. Ale jak widać z najlepszymi tez nie wychodzi. Moja doktor nie widzi szans w immunologii ja chce sie badać mąż chce próbować jeszcze raz. Musimy sprawę przegadać.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:53

    7 cykl staran
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Liliputkowo mialam nadzieje, ze to nasze ostatni szczescie na watku i Ciebie dotknie...trzymaj sie dzielnie i zbieraj sily <3 nie wyobrazam sobie jakie to musi byc frustrujace... Ale ustalicie cos z mezem i na pewno bedziecie mieli nowy plan, za ktory wszystkie tu trzymamy kciuki!
    A jak dluga przerwe musicie teraz zastosowac?
    Lekarka zaleciła miesiąc ale tym razem będziemy działać kiedy uznamy że to dobry moment. Chce na maxa skorzystać z wakacji

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety złe wiadomości - poronienie zatrzymane :(

    Straszne uczucie, nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien jak to? Nie wierze. Przecież mialas taka piekna bete i ladnie rosla i było serduszko. Wszystko tak dobrze szlo. Co sie stalo kochana? Tak mi bardzo przykro :-( trzymaj sie i nie zalamuj bedzie dobrze zobaczysz. Jestesmy z Toba wszystkie tu <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    U mnie niestety złe wiadomości - poronienie zatrzymane :(

    Straszne uczucie, nie wiem co mam ze sobą zrobić :(
    Tule cię z całych sił :(

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    U mnie niestety złe wiadomości - poronienie zatrzymane :(

    Straszne uczucie, nie wiem co mam ze sobą zrobić :(

    Boże mam ciarki na całym ciele... strasznie mi przykro... nie wiem nawet jakie słowa w takiej sytaucji mogą przynieść Ci ulgę :(

    tulę mocno i pamiętaj że jesteśmy wszystkie tutaj z Tobą <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Joanien, bardzo mi przykro... Trzymaj się... Takie rzeczy nie powinny w ogóle mieć miejsca... Życie jest niesprawiedliwe... :/

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien bardzo mi przykro :( trzymaj się dzielnie. Pisz tutaj śmiało, to czasem pomaga jak się wygadasz.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ja dzisiaj kupiłam pierwsze spodnie prawdziwie ciążowe (białe materiałowe) i zamówiłam drugie jeansowe :D
    Niestety mój brzusio już przestaje się powoli mieścić w stare spodnie :( dopinac się dopinam ale z biegiem dnia brzusio rośnie od wzdęć i już potem to boli i duży dyskomfort

    Ale czuje się taka fajna ciążowa babeczka jak kupowałam te spodnie :D jutro z rana moze uda mi się zrobić zdjecie ;)

    Rubii lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Martek pierwszy poważny zakup :D czekamy na zdjęcie :) i jesteś fajna babeczka w ciąży :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek juz brzusio Ci wypycha? Super :-) szybko u Ciebie :-) u mnie brzuszek bylo dopiero widac okolo 20 tc. I caly czas chodzilam w normalnych ubraniach. Dopiero od niedawna sie przerzucilam na ciążowe. Martek czekamy na zdjęcie :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ