X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 24 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to kciuki za test✊🏻✊🏻✊🏻 ale mąż miałby prezent :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 lipca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo MalaMi to trzymam i ja kciuki. U mnie 4dc i praktycznie już czysto. Jeszcze 3 dni Aromku i wrócę do żywych bo ciężko mi się na nim wstaje... I po powrocie z pracy jest drzemka :D nie daje sobie rady z tą sennością. 6 sierpnia będę się wizytować. Więcej wizyt nie planuje, nawet termometr chyba schowam :D

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa a TY jakbyś mogła przypomnieć miałaś jakieś objawy przed testowaniem ? ze wiedziałaś że się udało? miałaś śluz?

    Abi ja dzisiaj rano miałam mierzyć temperaturę z ciekawości ale zapomniałam :D trzymam kciuki Abi za ten Twój cykl :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy bardzo podobne do tych przed @. Myślałam że jestem doświadczona po dwóch ciazach i przy 3 będę wiedziec kiedy to ale nie wiedziałam;) nawet jak się nie udało to myślałam że to to.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!

    U nas nie ma typowego podziału obowiązku ale staramy się oboje sprzątać. Np teraz jak mam problemy z otwarciem lodówki bo od razu lecę do wc... :D to mój mąż przejął kuchnię na dobre. Sprząta, gotuje, zmywa i nie ma absolutnie z tym problemu. Ja nawet nie wiem co aktualnie jest w lodówce haha bo wszystko mi śmierdzi. Teraz mi bardzo pomaga i dużo robi za mnie bo ja niestety potrafię wrócić z pracy i spać do 22... i nie panować nad tym.

    MalaMi90 trzymam kciuki!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty zuzi jakie objawy miałaś przed zrobieniem testu? jakieś przeczucia?

    Nie wiem jak mu mam przetłumaczyć on uważa że jak się mnie nie opieprzy to nic nie robię.. boli mnie jego zachowanie

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 24 lipca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi a mąż coś robi w domu? Ma jakieś obowiązki tak w ogóle? Może on nigdy niczego nie robił i nie wie ile to pracy, ile wysiłku kosztuje?

    Zuzi jaka zadowolona ze lata do wc 😂

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On pracuje od 5 do 20 I próbuje o odciążyć żeby chociaż wieczorami odpoczal. Ale tak jak Wam wspomnialam on może nie jeść Ale żeby był porządek.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi ja miałam tylko bóle jajnika prawego i ciągle sikałam. Nic więcej. Ale fakt miałam coś z tylu głowy czego nigdy nie czułam wcześniej jakby przeczucie, a z drugiej strony miałam tyle pracy, że jakby szybko te myśli przechodziły i zapominalam. Więc szczerze mogę powiedzieć, że było to dla mnie duże zaskoczenie, że jednak się udało.

    Marcowa pewnie! To jest jedyny powód kiedy lubię moje mdłosci 😂 właśnie mąż gotuje obiadek a ja sobie grzecznie czekam 🤷‍♀️😀

    Jeszcze tylko 2 dni urlop Boże jak bardzo już chcę. Od początku roku miałam tylko 2 dni wolnego 😋

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 24 lipca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii pochwal się odkurzaczem, jaki macie? Polecasz? Myślę o moich rodzicach, ja mam taki mini odkurzacz na kabel że wszyscy śie śmieją że mam zabawkowy i bez problemu się z nim lata po mieszkaniu, ale rodzice mają dom i z tym kablem to mnie szlag trafia.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa mamy taki: https://m.euro.com.pl/odkurzacze-pionowe/electrolux-ergorapido-eer7allrgy.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwg-DpBRBbEiwAEV1_-CQ-sECFDAuQeLCCUK8jYL6CxkzanzuCZDepl0rZLObS_21VfgldbxoC_9wQAvD_BwE

    I powiem Ci ze jestem bardzo zadowolona. Wszystko ladnie wciąga, ma nozyk w szczotce ktory obcina wlosy ktore sie wkreca co przy moich długich wlosach jest dobra sprawa. Ma dodatkowa nakladke uv ktora zabija roztocza. Odkurzacz prowadzi sie bardzo lekko i cieszę sie ze go mamy noe trzeba kabli podlaczac i skladac rur. A kupiliśmy go bo tesciowie go wczesniej sprawdzili i byli bardzo zadowoleni

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 lipca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I do tego dokupilismy taki zestaw ssawek: https://www.klinikaagd.pl/czesci-agd/%E2%9C%9A+ZESTAW+%E2%96%B6+Ssawki+do+odkurzania+samochodu++mebli+KIT360%2B+%7C+Electrolux-%7C0;KL751AA63/?gclid=CjwKCAjwg-DpBRBbEiwAEV1_-GDx-9DWa2wia0NM8QmLQU5lt-z1ekGQZJuS06m04bQrJpsn8b1TThoCeaUQAvD_BwE

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic dziewczyny u mnie nic z tego. Test zrobiony negatyw Ale plamie się pokazało.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ze test znow pokazal biel :-( ale jeden plus taki ze pokazalo sie plamienie i nie bedziesz juz musiala dlugo czekac na @. Kochana nastepny cykl musi byc lepszy wiec glowa do gory i walcz dalej!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 08:13

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi przykro :(

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, kiedyś się uda... Musimy wierzyć.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh dziewczyny sama nie wiem co robić .. chyba wyślę męża na zbadanie nasienia kolejny raz... a dalej nie wiem co robić...

    Myślałam że teraz się udało bo ten cykl był jakiś inny no ale cóż trzeba walczyć dalej

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • emmka16 Koleżanka
    Postów: 49 19

    Wysłany: 30 lipca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wiem co robić. Dziś, 3 miesiąc po hsg, znów się nie udało :( nie rozumiem o co chodzi. Wszystko niby z nami dobrze, a nic nie jest dobrze...

    • starania 1 rok i 7 miesięcy
    • wszystkie badania ok

    Szczęśliwy listopadowy cykl 🥰 trzymajcie kciuki, aby wszystko było dobrze!
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:53

    7 cykl staran
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Czesc Dziewczyny!
    Jak tam Wasze starania? Jak czuja sie nasze przyszle Mamy? :)

    U nas nowy cykl, dzisiaj 10 dzien, probujemy z Letrozolem - 7 dnia zakonczylam branie tabletek, na razie intensywne starania i wkrotce zobaczymy czy cos z tego wyjdzie :)
    No hej 🤗 A jak sie czujesz po letrozolu? Mi sie kołowało w głowie :( u nas bez zmian dalej nic... W środę 14 mamy krioteansfer zobaczymy co z tego bedzie, narazie podchodzę do tego bez emocji, wizyta u dentysty sie bardziej stresuje😅 Wy tez tak macie "długie" staraczki? Że czasami brzydko mówiąc macie wyje*ane? Że juz jesteście tak przyzwyczajone do porażek że kolejną bierzecie na klatę i heja do przodu?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ