X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze innej opcji nie ma <3 Mam ogromne wsparcie w pracy... kierownik dał mi 1000 zł do badania, poryczałam się dzisiaj jak dziecko. Powiedział, że to nie pomoc, a premia za pracę i muszę przyjąć. Serio nie miałam słów...

    wKratke, Mlodamezatka, Rubii, MałaMi90, Martek&M lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 września 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 września 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Musi być dobrze innej opcji nie ma <3 Mam ogromne wsparcie w pracy... kierownik dał mi 1000 zł do badania, poryczałam się dzisiaj jak dziecko. Powiedział, że to nie pomoc, a premia za pracę i muszę przyjąć. Serio nie miałam słów...
    Zazdroszczę szefa :).

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 września 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi super gest ze strony szefa.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 września 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem w szoku, trzymajcie kciuki za piątek żeby wszystko było dobrze. Jutro mam wizytę kontrolną u mojego ginekologa już się nie mogę doczekać :)

    wKratke, Girl25 lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że będziemy trzymać kciuki :*

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 11 września 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 września 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Zuzi juz trzymamy :*

    Dziewczyny czy mialyscie jakies sposoby na mdlosci? Dwa razy dzis wymiotowalam w pracy, czuje sie srednio :( jak tak dalej pojdzie, to nawet nie bede musiala tego oficjalnie oswiadczac, kazdy bedzie wiedzial...i slyszal co sie dzieje :P

    Hmmm ja piłam dużo wody z cytryną i imbirem. Wiem, że są jakieś specjalne gumy :P Ale nie wiem konkretnie bo nie używałam. U mnie tez dobrze działała woda ale gazowana :)

    wKratke lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 11 września 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Zuzi juz trzymamy :*

    Dziewczyny czy mialyscie jakies sposoby na mdlosci? Dwa razy dzis wymiotowalam w pracy, czuje sie srednio :( jak tak dalej pojdzie, to nawet nie bede musiala tego oficjalnie oswiadczac, kazdy bedzie wiedzial...i slyszal co sie dzieje :P

    Akurat te dolegliwości mnie ominęły ale słyszałam ze niektórym pomagała mięta, niektórym imbir czy woda z cytryna i imbirem (jak pisała Zuzi), a i tez słyszałam o gumach z imbirem Pregna Vomi.

    Sam rytuał dnia tez pomaga czyli wstawanie delikatne, albo i zjedzenie czegoś jeszcze przed wstaniem, a w ciągu dnia jedzenie małych porcji

    Mam nadzieje ze ktorych z tych sposób Ci pomoże kochana :)

    wKratke lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 września 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke mi nie pomagalo kompletnie nic na mdlosci. Żaden sposob nie dzialal a potem sie dowiedzialam ze moge wymiotować przez witaminy ktore biore. Bierzesz jakies witaminy ciazowe? Na forach czytalam ze dziewczyny właśnie na poczatku nie biora kompleksu witamin tylko sam kwas foliowy bo witaminy powoduja mdlosci. Albo zmiana na inne moze pomoc albo porozmawiaj z lekarzem czy na tym etapie sa potrzebne witaminy. Mi lekarka na zaleceniach dopiero od 2 trymestru zaczela zapisywac witaminy a ja i tak caly czas bralam i teraz mamy malego wielkoluda :-D

    Edit. Oczywiście pierw sprawdz sposoby opisane wyzej a pozniej ewentualnie pomysl o tych witaminach :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2019, 15:42

    wKratke lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 11 września 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek byłam na monitoringu, pęcherzyk 20mm, wczoraj z rana zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle :) zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Działania podjęte zostały :D

    Nie wiem też kiedy powinnam testować, zapomniałam zapytać , przez co mam rozkminę czy np powinno być to w poniedziałek 23 września, czy później.

    Ogólnie to czuję się fatalnie w tym cyklu, wszystko mnie boli "w środku".
    Na samą myśl o współżyciu mnie odrzuca z tego bólu, plus tak jakoś mi smutno - te starania są pozbawione jakiegokolwiek romantyzmu. Mój mąż też chyba to czuje i jest jakby zniechęcony - w sensie - tak ciężko nam o zbliżenie na zawołanie. Nie wiem, też tak miałyście ?

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 11 września 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    7 cykl staran
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 11 września 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    joanien1104, Girl25 lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 11 września 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to, że jak są stymulowane cykle i ten zastrzyk to trzeba w konkretne dni, przynajmniej u mnie. Lekarka mi wyznaczyła kiedy, co i jak i prosiła byśmy się stosowali. Ostatnio tak zrobiliśmy i się udało, więc teraz powtórka.
    Zapomnieć się nie można, bo mam wrażenie, że stracimy szansę, a odpuścić też nie chcę. Ale cóż - cel uświęca środki ;)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 września 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza.. Ciąża biochemiczna beta zaczęła spadać plamienie tez jest... Nic z tego. Wkratke gratuluje i trzymam kciuki

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 13 września 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza.. Ciąża biochemiczna beta zaczęła spadać plamienie tez jest... Nic z tego. Wkratke gratuluje i trzymam kciuki


    Bardzo mi przykro :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 września 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:52

    7 cykl staran
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 13 września 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo - bardzo mi przykro :(

    U mnie pęcherzyk pękł, więc mała nadzieja jest. Będę testować 23 września w poniedziałek, bo w niedziele ostatnia tabletka duphastonu. Aczkolwiek na spokojnie jakos do tego podchodzę. Nawet to czekanie na testowanie nie wydaje mi się odległe.

  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 13 września 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny byłam wczoraj u lekarza.. Ciąża biochemiczna beta zaczęła spadać plamienie tez jest... Nic z tego. Wkratke gratuluje i trzymam kciuki
    Bardzo mi przykro :( ale patrzac na to z pozytywnej strony to znaczy, ze owulacja jest i dochodzi do zaplodnienia. Predzej czy pozniej sie uda na pewno! ❤️

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 września 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, gratulacje pozytywnych wieści, sprawnych przygotowywań wyprawek :)

    Zuzi, kciuki oczywiście za dobry wynik dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka, miejmy nadzieję że to tylko statystyka do której nie należycie

    wKratke pomysl że te mdłości to dobry znak i ten mały człowieczek dobrze się rozwija i dlatego daje mamie w kość :)

    Liliputkowo bardzo, bardzo mi przykro... Człowiek tak długą i ciężka drogę pokonał, dostał nadzieję i już się cieszy że wszystko będzie łatwiej a później nadchodzi cios... Nie tak to powinno być...

    Młodamezatka, liliputkowo przechodziła zapłodnienie in vitro więc w tym wypadku owulacja i zapłodnienie jest stymulowane i zachodzi poza organizmem... Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą aby wyprowadzać z błędu... Ale to tak gwoli ścisłości.

    Ja podjęłam decyzję. Moje leczenie i obsesyjne starania uważam za zakończone, może wrócimy za jakieś 2 lata... Na dzień dzisiejszy niestety tak to wygląda. Będę zaglądała nadal i sprawdzała co u Was, kto już tuli maluszka a komu się szczęśliwie udało zajść w ciążę :)

    Powodzenia :)

‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ