X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja to:

    https://zapodaj.net/428c02a088b4e.jpg.html


    Test z allegro, czy mogę się cieszyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 07:19

    PLPaulina, mala_misia, madzi2506, Frelcia, Letitbe, tym_janek, melba lubią tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    7c69aa11e5a72786med.jpg

    Takie coś ujrzałam dziś rano.. prawie zemdllam... :O jestem w szoku..

    Paulina, Gratulacje! Ja mam też bladą kreseczkę, dałam zdjęcie wyżej, jej.. nie wierzę w to. Zrobię test jeszcze wieczorem i jutro... niesamowite :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Dziewczyny a ja to:

    https://zapodaj.net/428c02a088b4e.jpg.html


    Test z allegro, czy mogę się cieszyć?

    Nie no śliczna ta Twoja kreska. Gratulacje !<3
    Nic mi nie mów nawet. Też nie wierzę! Hehe.

    Po pracy pojadę do apteki i też kupię test. Zrobię jutro.:D
    A pod koniec tygodnia beta. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 07:28

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, ja mam te testy z allegro i ja też testowałam dzień po dniu, tylko u mnie było tak, że miałam 1-2 blade, jeden intensywny (ale nie tak jak kreska kontrolna) i później znowu blady. Stąd wiedziałam, który traktować jako pozytywny.

    Boje się, że dostanę okres.. brr.. Jutro powtarzam test z rana, teraz się boję, że nie wyjdzie. I w piątek na krew żeby w poniedziałek móc powtórzyć :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Frelcia, ja mam te testy z allegro i ja też testowałam dzień po dniu, tylko u mnie było tak, że miałam 1-2 blade, jeden intensywny (ale nie tak jak kreska kontrolna) i później znowu blady. Stąd wiedziałam, który traktować jako pozytywny.

    Boje się, że dostanę okres.. brr.. Jutro powtarzam test z rana, teraz się boję, że nie wyjdzie. I w piątek na krew żeby w poniedziałek móc powtórzyć :)

    Wiem co czujesz. :(
    Nie czuję się ciążowo i się martwię.:(

  • Violinka Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) pozdrawiam Was wszystkie :) dołączam do teamu :) obecnie staramy się o 2 dzidzie :)
    Brałam 6 lat tabsy, odstawiłam pod koniec października... kurczę tyle już miałam objawów jakby był to 3 trymestr... i nie wiem czy rzeczywiście czy z wmawiania sobie... Ale jedynym faktem jest że puchne i od dobrych 3 tyg pobolewa mnie podbrzusze...
    1.Któraś z Was też się tu stara po odstawieniu ?
    2. Miała któraś nadzerke III a ?

    Violinka
  • Violinka Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    7c69aa11e5a72786med.jpg

    Takie coś ujrzałam dziś rano.. prawie zemdllam... :O jestem w szoku..
    Hejka ja taki obraz miałam w pierwszej ciąży a nawet jeszcze słabszy ale to była jednak dzidzia :) gratuluję :)

    Violinka
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.a, PLPaulina ale super! Gratulacje dziewczyny!! Obydwie kreseczki są widoczne, więc nie ma tutaj co gdybać, ciąża jak nic! <3 Ogromnie się cieszę, aż buzia mi się uśmiecha do monitora! Dajecie nadzieję dziewczyny! :)

    I od teraz już się nie martwcie, tylko cieszcie się tym pięknym szczęściem, bo to naprawdę coś niesamowitego :)

    I przekażcie Nam trochę wirusków :* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 08:01

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny!! Co za cudowna wiadomość z samego rana. Bardzo się cieszę :-) . Nic się nie martwcie, wszystko będzie dobrze. Życzę wam nudnych ciąż!

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina to nic złego, że nie czujesz się ciążowo, wiele osób tak ma przecież :) Jeszcze w sobotę kuzynka mi opowiadała, że ona w ogóle nie miała żadnych objawów ciąży na początku, że to był cykl odpuszczony i nie spodziewała się, bo jeszcze tydzień przed była na weselu u koleżanki :) Więc nie martw się, tylko ciesz się tym, że dobrze się czujesz :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violinka witaj :-)

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Was dziewczyny! Moc uścisków!!!! :))) :**


    Ja mam jutro ginekologa p 19.30.
    Jak się w tym cyklu nie uda to znikam z forum.


    PS jeden wirusek dla mnie poproszę! a jeden dla Letitbe! :D :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 10:32

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Violinka Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo się już staracie ?

    Violinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violinka wrote:
    Jak długo się już staracie ?

    Hmm ja się staram od stycznia 2017. W lipcu 2017 okazało się, że mam problem z owulacją. Na stymulacji to mój 3 cs...

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta Paulina ale wiadomosci z rana!!! zacieszam teraz w pracy do komputera :D , mega się cieszę , gratuluję <3 <3 <3
    ale super prezencik na święta ;)

    Witaj Violinka :)

    Frelcia mi te same testy owu wychodziły w jednym miesiącu z gruba kontrolną krechą a w drugim ze słabymi kreskami przez 10 dni z rzędu, rzuciłam w kąt

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Marta Paulina ale wiadomosci z rana!!! zacieszam teraz w pracy do komputera :D , mega się cieszę , gratuluję <3 <3 <3
    ale super prezencik na święta ;)

    Witaj Violinka :)

    Frelcia mi te same testy owu wychodziły w jednym miesiącu z gruba kontrolną krechą a w drugim ze słabymi kreskami przez 10 dni z rzędu, rzuciłam w kąt

    no ja właśnie stosowałam takie niemieckie testy ovu i fajnie mi wychodziły. Od słabej kreski do mocnej. A teraz chyba jakieś gówno dostałam, bo i jedna i druga kreska są dość słabe. Miałam wczoraj mlecznobiały śluz a po takim śluzie w odstępie 2-3 dni mam śluz jak białko jaja kurzego, czyli owulacyjny..więc hmmm . Jutro mam monitoring to się dowiem. Jak mi powie, że nie ma ciałka żółtego to chyba sobie w głowe strzelę :/ a z drugiej strony wolałabym usłyszeć że duży, ładny pęcherzyk i dostać zastrzyk :(

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy to nie jest tak że nie musi być wcale widoczne po owulacji od razu ciałko żółte ?

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    a czy to nie jest tak że nie musi być wcale widoczne po owulacji od razu ciałko żółte ?

    w sumie jedynym potwierdzeniem owulacji jest właśnie ciałko żółte...z tego co wiem jest widoczne zaraz po owulacji czyli po tych chyba 30-36h

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam tu na forum ze wcale nie musi być widoczne własnie, mi gin stwierdził owu ponieważ miałam płyn w zatoce po pęknietym pecherzyku. Moja przyjaciolka z pracy tez nie miała widocznego ciałka żółtego a był jej to szczęśliwy cykl.

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    czytałam tu na forum ze wcale nie musi być widoczne własnie, mi gin stwierdził owu ponieważ miałam płyn w zatoce po pęknietym pecherzyku. Moja przyjaciolka z pracy tez nie miała widocznego ciałka żółtego a był jej to szczęśliwy cykl.

    hmmm to nie wiem... mi zawsze mój pierwszy lekarz i teraz w Klinice lekarz o ciałku żółtym mówili. Pytałam też siostry i też...Chociaż ona miała cykl gdzie był tylko płyn widoczny (ciałko musiało się schować :D) a był też szczęśliwy.

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ