X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po ciężkim weekendzie. U mnie chyba z tego cylku nici. Sama już nie wiem czy owu była czy jeszcze nie. Do tego dopadło mnie jakieś choróbsko.

    Marta ja bym już testowała Ale ja do tych niecierpliwych należę więc rozumiem że wolisz jeszcze poczekać.

    Dobrze ze sezon cytrusowy się zbliża bo uwielbiam je wszystkie! :-)

    Frelcia patrzyłam na twój wykres i coś wysokie masz te tempki. W dalszym ciągu trzymam kciuki za pęcherzyki!

    tym_janek lubi tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 wrote:
    Witajcie po ciężkim weekendzie. U mnie chyba z tego cylku nici. Sama już nie wiem czy owu była czy jeszcze nie. Do tego dopadło mnie jakieś choróbsko.

    Marta ja bym już testowała Ale ja do tych niecierpliwych należę więc rozumiem że wolisz jeszcze poczekać.

    Dobrze ze sezon cytrusowy się zbliża bo uwielbiam je wszystkie! :-)

    Frelcia patrzyłam na twój wykres i coś wysokie masz te tempki. W dalszym ciągu trzymam kciuki za pęcherzyki!

    Bo ja późno mierze:) zresztą od kolejnego cyklu zmienię termometr.


    pfu pfu nie chcę mieć kolejnego cyklu z mierzeniem!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 13:23

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że u mnie w domu są mandarynki to po południu wciągnę kilka, hehe :)

    Fajnie byłoby, by którejś z Nas udało się, bo to zawsze nadzieja dla innych :) Ja chyba w tym cyklu odpuszczę jeszcze, jedynie kwas foliowy będę brała, a od następnego zacznę z mierzeniem temperatury. Zobaczymy, co to będzie :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zjadłam dwie mandarynki dzisiaj :)
    Siedzę i bije się z myślami. Kurcze szkoda że wzięliśmy sobie urlop po weekendzie wyjazdowym bym jeszcze godzinę w pracy siedziała to nie myslalabym o tym tyle.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie chce o czymś myśleć to zabieram się za pracę, jakieś może pierwsze porządki przedświąteczne? :P Albo oglądam film lub odcinek serialu, gdy wciąga to głowa przestawia swoje myślenie na inne tory :)

    Ale jeśli tak Cię męczy to, to zrób ten test dla własnego świętego spokoju, jak nic nie pomaga :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • katastrofa Koleżanka
    Postów: 179 19

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam inofem (koszt przesyłki 15 zł) ważny do stycznia 34 saszetki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczynam ostre starania:D żeby nie było w środę na monitoringu że już ciałko żółte jest.

    tym_janek, Marta..a, madzi2506, PLPaulina lubią tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja dzisiaj zaczynam ostre starania:D żeby nie było w środę na monitoringu że już ciałko żółte jest.
    No to życzę przyjemności ;-) i owocnych starań

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha dzięki ! póki co wcinam migdały, orzechy brazylijskie, zagryzam pomarańczą i popijam czerwonym winem :D

    PLPaulina, tym_janek lubią tę wiadomość

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, jestem z Tobą ;) jestem 7dpo i taaak mnie jajnik kłuje i już sobie lekko zaczynam schizować bo PRZECIEŻ NIGDY TAK NIE MIAŁAM :P Czekam na Twój szczęśliwy test :)

    Frelcia owocnych starań :)

    Oglądałam niedawno program naukowy o "zakwaszeniu" organizmu i wiecie co... był robiony eksperyment gdzie dwie osoby przez niepamietam ile czasu jadły produkty zakwaszające i odkwaszające i po jakimś czasie były zrobione badania wyniki były porównywalne , doktorzy jednogłosnie stwierdzili że nie ma czegos takiego jak nagłe zakwaszenie organizmu, ten cały bum teraz na odkwaszanie to ponoć bujda, chociaz sama w to wierzyłam. Istnieją przypadki gdzie organizm jest zakwaszony i ta choroba ma konkretną nazwę, której nietsety nie pamiętam :P Ten program był naprawdę przekonujący ;)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię bo mam badziewne z allegro i na pewno by mi nie wyszły teraz. Zastanawiam się czy nie poczekać do środy na test, bo jutro nie będzie ze mną męża, a przydałoby się jego wsparcie :(

    Poczekam może na temperaturę? Jak nie spadnie to robię, jak spadnie to nie robię bo już jasne będzie że nie będzie potrzebny. Jutro jest 14dpo więc idealny termin na okres, później to już spóźnienie prawda? :)
    Ten cykl jest dla mnie trochę wyjątkowy.. dowiedzieliśmy się o problemach męża (wyniki 0%), więc ciąża byłaby dla niego wybawieniem przed leczeniem a dla mnie spełnieniem marzeń, że nie będzie trzeba czekać 3 miesięcy na ewentualną poprawę wyników :)

    Wiem, ze strasznie wam marudzę, jutro wrócę do domu po 19 to nie będę tyle pisać :(

    tym_janek lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam przed ślubem na diecie odkwaszającej i schudłam 12 kg :)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_a, po to tu jestesmy abys pisala :) Trzymam mocno kciuki aby się udało. Kiecznie daaj znać♡

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że chrzanie te testy owulacyjne :/ ciągle za słaba ta druga kreska :/

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej te testy Frelcia- z nimi zawsze są jakieś cyrki.

    Marta ja aktualnie jestem na "bezmyśleniu". To znaczy myślę za dużo i zajmuję się wszystkim czym się da, nadrabiam zaległości i nieprzyjemne sprawy, które się ciągną za mną i POLECAM Ci to z całego serca. Najlepsza sprawa na zapchanie głowy. Zawsze jak mi się czas dłuży, bo czekałam na wyniki egzaminów, badań, na jakieś ważne spotkanie to wynosiłam komputer/telefon do innego pokoju i szłam prasować- długo się schodziło, bo jestem dokładna a za bardzo szkoda mi prądu, żeby zostawiać żelazko gorące i iść do pokoju sprawdzić :P

    Mam postanowienie. Wchodzę na forum rano, żeby zanotować wyniki i wieczotemt, żeby nadrobić zaległości i się odezwać. Jak mnie dziewczyny zobaczycie przed godziną 20 na forum to proszę Was o skarcenie ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta po to tu jesteśmy aby się wspierać więc marudź ile chcesz. Mam nadzieje ze @ Nie przyjdzie a temp nie spadnie.

    Frelcia powiem Ci że mi te testy też nigdy nie wychodziły. Ta druga kreska też zawsze za słaba. Nie wiem czy coś zle robiłam czy co. Starałam sie tylko porównywać te testy ze sobą i na tej podstawie wyznaczalam mniej więcej "pozytyw"

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 listopada 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Powiem Wam że chrzanie te testy owulacyjne :/ ciągle za słaba ta druga kreska :/

    No i bardzo dobrze! Testy owulacyjne sa beznadziejne uwazam, za duzy margines bledu.

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    No i bardzo dobrze! Testy owulacyjne sa beznadziejne uwazam, za duzy margines bledu.
    Nigdy nie wszedł mi taki prawdziwy pozytyw na teście owulacyjnym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 05:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7c69aa11e5a72786med.jpg

    Takie coś ujrzałam dziś rano.. prawie zemdllam... :O jestem w szoku..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 05:15

    Marta..a, mala_misia, madzi2506, Frelcia, Letitbe, tym_janek, melba, pigula_91 lubią tę wiadomość

  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w ciąży!? Gratulacje kochana! Ale super! W końcu którejś z nas się udało :) ściskam Cię mocno, teraz tylko odpoczywaj i się dobrze odżywiaj :) Przeogromne szczęście :)

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ