X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    dd996871646b633dmed.jpg Tak wygladamy bez sukienki;)
    wole tamten brzuszek taki wielki :D

    Laski testujcie już bo ja chce te dwie krechy wasze widzieć ❤


    Jesteś duuuuuza i tu i tu ale w ciąży wolno :D nikt nie patrzy ani na pupę ani na ręce tylko na brzusio że skarbem.

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia bo ja duza jestem normalnie ;) w ciąży przytylam tylko 3kg. Nigdy do drobnych nie nalezalam :)) ale dobrze soe czuje ze sobą zaakceptowalam to ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    dd996871646b633dmed.jpg Tak wygladamy bez sukienki;)
    wole tamten brzuszek taki wielki :D

    Laski testujcie już bo ja chce te dwie krechy wasze widzieć ❤

    Śliczny brzuszek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 19:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Frelcia bo ja duza jestem normalnie ;) w ciąży przytylam tylko 3kg. Nigdy do drobnych nie nalezalam :)) ale dobrze soe czuje ze sobą zaakceptowalam to ;)
    To nie był przytyk broń Boże! W tym sensie duża nie jesteś. W sensie nie jesteś gruba. Boże. Tak to jest jak się przez Internet przekazuje myśli:( wiele bym dała żeby tak wyglądać! A jestem wybrakowana bo nie umiem dac Mężowi dziecka:/

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia tak nieladnie powiem skoncz pieprzyc! Jakie nie umiesz dac mezowi dziecka..... ja chce wierzyc ze kazda ma swoj czas. Nie obwiniaj sie o to na co nie masz wplywu..... zdenerwowalam sie az bo tak nieladnie piszesz o sobie. A gdzoe wiara? Gdzie nadzieja. My Cie tu wszystkie wspieramy a Ty na prawie dwusetnej stronie piszesz ze nie umiesz dac dziecka....w takim razie wszystkie nie umiemy

    Letitbe lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia nie wolno Ci myśleć w takich kategoriach, bo zwariujesz...

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdzielę Frelcia, ale bym Cie w ten lepek glupiutki walnela. Nie opowiadaj glupot, wycziluj :)
    Zauwazylam, że w ogóle jesteś mocno "pospinana" i mocno przezywasz każdą sytuację a to raczej dobrze na Ciebie nie wpływa. Oczywiście nie zrozum mnie zle, nie chce Ci niczego wytykac ale rozumiesz...stres nas wszystkie wykańcza :*

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo się wkurwilam. Nie będę miała w Żłobku sypialni (póki mi się sytuacja z urzędem nie naprostuje i to potrwa ok rok) i będę musiała podzielić duża salę na dwie bawialne i po prostu na czas drzemki jedna część będzie się zmieniała w sypialna a na drugiej będzie część bawialna. I mnie męczy czy jacyś rodzice mi nie będą na to kręcić nosem. Mam nadzieję że nie.

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:

    My jesteśmy na tym najprzyjemniejszym etapie - serduszkowania :D Ja w ogóle dzewczyny po odstawieniu tabletek mam taakie libido, że aż mnie to w sumie zdziwiło.

    Zazdroszczę!! Mi mąż miauczy że tak by poserduszkowal, A ja wstrętne żona nie mam ochoty.

    Tak więc dla osłody stwierdziłam że przy okazji pieczenia chlebka, upiekę też pyszne słodkie maślane bułeczki. A żeby były jeszcze smaczniejsze to postanowiłam dodać do środka kakao, masełka no i troche cukru żeby taka masa kakowa się zrobiła. No i co...? Zamiast cukru soli dodałam... Ale mu dobrze zrobiłam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 21:44

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak się niezdrowo fisiuje przed sama owulacja i potem przed testowaniem. Ale teraz stwierdziłam że pierdole wszystkie sikane testy. Po Lamettcie i ovitrelle moja faza lutealna trwała równo 14 dni. Więc jak nie będzie to na bete pójdę.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze Frelcia! Olać te testy.
    Co do żłobka to myślę, że większego problemu chyba nie będzie z rodzicami
    W razie czego zawsze możesz powiedzieć, że już masz w planach inną salę.

    Szimi Magda Gessler byłaby z Ciebie dumna! 8)

    Mnie w ogole ostatnio mdli ciągle, niedobrze mi, mam wstręt do jedzenia a szczególnie słodkiego. Pierwszy raz w życiu odmówiłam mężowi czekolady gdy mnie częstował. Chyba się przejadłam przez te święta.
    @ też się nie rozkręca, brzuch mnie pierwszy raz od 2009 roku podczas @ nie boli. Zdarzało się, że bolal mniej, że wytrzymywałam (z wielkim trudem) bez tabletek przeciwbolowych ale nigdy, że wcale. Piersi wcale mnie w tym cyklu nie bolały, zero pms. Ozochozi? Menopauze mam czy co? :D
    Nie wiem teraz czy to się w ogóle rozkreci, który dzień traktować jako pierwszy dc a muszę 3dc wziąć Clo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 22:05

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie "chyba większego problemu nie będzie "

    Letitbe może ciąża.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia dołączam się do ochrzanu. Jeżeli w takich kategoriach to rozpatrujemy, to wszystkie jesteśmy wybrakowane i nie potrafimy dać dziecka.
    A ja się nie zgadzam na takie Nas traktowanie. Jesteśmy super i nic nam nie brakuje!!

    Letitbe taka niepewność jest najgorsza. A my głupie baby co miesiąc mamy jakąś irracjonalną nadzieję, że jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie się myliły. Ja absolutnie nie chce tej nadziei Ci odbierać, ale skoro lekarz nic nie widział to ciężko, żeby się coś z tego wykluło. Ale może właśnie Ty będziesz przypadkiem odbiegającym od reguły :)

    Szimi ja tak właśnie miałam wcześniej. Bez odpowiednich przygotować (czyt. nastroju)) to ciężko było mnie namówić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 22:27

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ciąży z tego nie będzie absolutnie. Nie ma opcji. Brak jajeczka w 17 dc, krwi jest zbyt dużo by to było plamienie ciążowe, na mdłości ciążowe też zbyt wcześnie. Zwyczajnie źle się czuje i do tego ta sytuacja mnie rozwala.
    Martwi mnie raczej to dlaczego tak się dzieje i czy ta @ się w końcu rozkręci, który dzień jest pierwszym, kiedy zacząć Clo.. Masakra jakaś.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś była porada, że krwawienie jest wtedy jak nie wystarcza wkładka. A plamienie to wlasnie pare kropelek na wkladce. Może masz pierwszy raz tak na prawdę bezowulacyjny cykl stąd inne objawy?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    dd996871646b633dmed.jpg Tak wygladamy bez sukienki;)
    wole tamten brzuszek taki wielki :D

    Laski testujcie już bo ja chce te dwie krechy wasze widzieć ❤

    Jeju w 24 tygodniu taki brzuch dopiero :( chyba nigdy się nie doczekam :) jeszcze mama mi powiedziała że ze mną jak była w ciąży to w kurtce nie było widać w 7 miesiącu. Zazdroszczę:))

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe Marta..a dobrze mówi. Sama musisz ocenić czy masz tylko plamienia czy to już jest krwawienie. Plamienie zalicza się jeszcze do poprzedniego cyklu

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest ewidentnie krwawienie. Wkładka nie wystarcza ale z podpaska mogłabym jedna i ze dwa dni chodzić w takim tempie. Krew jest konkretna, gęsta, ciemna ale to krew miesiączkowa a nie plamienia jakie do tej pory miewalam. Skąpa miesiączka to na pewno wynik słabego endometrium ale dlaczego mnie brzuch nie boli? No kurde bez jaj. Cykle bezowulacyjne też wcześniej mialam, choćby w poprzednim progesteron raczej potwierdzal brak owulki, zdarzały się tez cykle dluugie po okolo 50 dni, więc możliwe że też bezowulacyjne. Widziałam zresztą usg z kilku cykli wcześniej i były pęcherzyki ale żaden dominujący. Nigdy mi się taki cyrk nie zdarzył ale zobaczymy, może się w końcu rozkręci na dobre. Wstępnie ustaliłam, że Clo zacznę 29.12 chyba ze coś sie zmieni.

    No nic..muszę czekać

    Co do brzucha to moja bratowa do końca ciazy w luźnej bluzie nie wygladala na ciężarna ale chuda jest jak patyk i też po twarzy nie bylo widać ciazy. Mam na myśli typowy dla ciężarnych obrzęk. Z jednej strony fajnie ale z drugiej.. chyba fajnie mieć spory brzuszek, co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 00:06

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe nam kolezanke ktora poszła do gina ze nie ma okresu. On stwierdzil ze cialko zolte już jest i za niedługo bedzie okres i moze dac jej luteine... A sie okazało ze okresu jak nie było tak nie ma. I test wyszedł pozytywny i za 2 miesiące rodzi;) a lelarz zdziwiony :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 09:57

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle ją zalatwił. U mnie jest ta różnica, że okres jest tylko w kulki sobie ze mną leci. Rano znowu krwawienie ale tylko jednorazowe i dalej nic. Przez noc ani kropelki. Wydaję mi się, że może słabo "idzie" bo właśnie nie mam tych bolesnych skurczy brzucha, tylko dlaczego ich nie mam.
    Nie wiem też czy jest sens robić jutro ten test, czy w ciemno brać Clo

    A w ogóle zastanawia mnie jedna sprawa. Czy jest opcja, że np owulacje mialam powiedzmy 14 dc a lekarz tego nie zauważy w 17dc i uzna, ze owu nie będzie?
    Zdaję sobie sprawe, że u mnie tak nie było, nigdy nie mam tak wcześnie dni plodnych a z moich obserwacji to jeżeli w ogole by były to okolo 20dc ale pytam z czystej ciekawości :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ