X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo higieny snu probowalam, ale to jest trudne w realizacji. Z regularnością też jest ciężko, bo mam taki tryb życia, że nie wiem nawet, o której dzisiaj zjem obiad. Muszę nad tym popracować ;)
    Karakorum jakbym zasnęła o 18 to obudziłabym sie o 21 i tyle by było z mojego spania w nocy. Sprawdzone! :(

    Co do tej szyszynki, to mam na niej sporą torbiel, może ona coś tak knoci.. Hmmm

    Aaa czasem mi pomaga różaniec, bo jest monotonny i odciąga myśli, ale niestety nie zawsze

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest sposób jak rozpoznać czy dany ból jest na pewno od jajnika. Trzeba gwałtownie siąść na twardym stołku - jeśli wtedy zaboli mocniej to jest to jajnik, jeśli nie ma różnicy to jelita.
    Odnośnie zasypiania polecam gorąca kąpiel przed snem - organizm podczas ochladzania się po kąpieli staje się bardziej senny .
    Odnośnie wózków to ja jestem zielona. Myślę że jak będę w ciąży to się tym tematem zainteresuje ;) póki co też nie podobały mi się wózki z 3 kołami (nazywalam je taczkami) do czasu jak kuzynka dała mi takim pojeździć. Okazało się że jest bardzo zwinny i zwrotny, ona sama jest bardzo zadowolona i mówi że jest genialny do chodzenia po sklepie między półkami. Ogólnie myślę że jak nam się uda to też sporo rzeczy dostaniemy po dzieciach z rodziny ;)

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwię się że mam mierna tą temperature

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uprzejmie donoszę, że terapia grzańcowa ponownie okazała się skuteczna i zaczynam nowy cykl. Zaraz zaktualizuję się w spisie :)
    Czuję się super źle, ale cieszę się na nowy start.

    Letitbe, ja też mam super nieregularny tryb życia, ale wszystko jest do ogarnęcia. Np. ja od nowego roku mam postawiane budziki co 3h w ciągu dnia aby coś zjeść, bo w zabieganiu zapominałam już o jedzeniu i potem jadłam 1 duży posiłek na dobę i waga rosła w oczach.

    Frelcia, zajrzyj sobie do galerii wykresów, a przekonasz się, że jest sporo zielonych ogonków mimo niewielkiego wzrostu temperatury ;)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie. Nie no. U mnie nie ma się co sugerować czymkolwiek. Tak jest najzdrowiej. Bo takie same objawy jak ma ciążę mogą zwiastowac @

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dół ładnie, nie nastawiaj się na jakiekolwiek finał a co do tempki, to jeszcze chyba za wcześnie, żeby rosła-rosła-często zaczyna rosnąć dopiero w okolicach @

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie chce @ :( jak przyjdzie to się wkurze i mojemu kupię Fertiman plus :[

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dopiero otworzyłam ten wpis :) Ale nie kumam czegoś, jak już wprowadze dane to jak to zapisać? - ok, już wiem że zapisuje się automatycznie :)

    Pobolewanie jajnika ciąg dalszy a testy owulacyjne milczą. Wkurza mnie ta niewiedza. Już powinnam być po owulacji (której nie stwierdziły testy, lecz z wyliczeń i obserwacji śluzu), dopiero teraz jajnik mnie boli. Nie ma innej rady, w przyszłym cyklu idę na monitoring.
    A w ogóle to każda kobieta w domu powinna mieć jakiś sprzęt, który z 100% pewnością stwierdza owulacje - byłoby mniej niechcianych ciąż i więcej chcianych. Idziemy pod sejm??? :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 18:38

    tym_janek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi niechcianymi to też kiepsko, bo jak będzie współżyc w powiedzmy 10 dc a owulacje pokaze w 14, to może być problem :D
    Ale fakt, przydałoby się coś takiego, ile stresu można zaoszczędzić. Testami się nie sugeruj, mnie w jednym cyklu bie wychodziły, w innym wychodziły a owulacja może jest może nie ma,ale monitoring polecam.
    Ja się umówiłam na 13 dc na podgląd, bo mam coraz bardziej płodny śluz (10dc dzisiaj) więc boję się że przyjdę za późno... Ale jestem ciekawa co tam się dzieje i czy clo działa

    W ogole to przepraszam za moje błędy ale pisze zawsze z telefonu a ten lubi poprawiać po swojemu moje zdania

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj coś jajcory bolą. Ja już bym chciała ta @ bo kompletnie nie mogę rozszyfrować tego mojego cyklu. Myślicie że może przez grypę tak mi się to wszystko poprzestawialo.

    Letitbe za błędy nie przepraszaj. Ja głównie pisze w telefonie. I niby staram się uważać a zawsze jakiś byk się trafi ;-)

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myślę, że może Ci się przestawić, szczególnie jeżeli brałaś leki.
    Mnie też dzisiaj jajniki nawalaja ale mocniej lewy, wczoraj był prawy, śluz mam rozciagliwy. Kurde chyba moja owulacja nie poczeka na wizytę u lekarza, ja pierdziele

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, chill dziewczyno :) Jajniki moga bolec jak rosnie pecherzyk. To ze bola to nie znaczy, ze juz masz owulacje w tej chwili :) Stymulujesz sie to tym bardziej beda cie bolec, nie spinaj sie :) nawet jakby owulka miala nie doczekac usg to jeszcze co najmniej z 2 dni po lekarz powinien widziec, ze byla bo płyn i ciałko żółte widać :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to liczę, że będzie widać. Praca jajników jest dla mnie zrozumiała, tym bardziej po clo ale śluz rozciagliwy mam zawsze tylko jeden dzień i jest właśnie dzisiaj. Właśnie miałam okropny kilkusekundowy ból jajnika, aż mnie wybudził ze snu i oczywiście nie będę mogła już zasnąć, grrr. Zobaczymy, może organizm robi mnie w konia. Nie spinam się, raczej mnie to zwyczajnie zastanawia kiedy co i jak.
    Dzisiaj na dodatek nici z naszych "działań", no ale cóż..co ma być, to będzie ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A będzie dobrze :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angina mnie wykończy :( Muszę wstać o 8 aby iść do gina. Tymczasem gardło mnie tak boli, że totalnie nie mogę spać :( Dochodzi 6 i nie wiem czy jest jeszcze sens leżeć w tym łóżku :(

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ladna masz temp. Zobacz w moim ciazowym cyklu miałam o wiele niższa. Nawet do 37 nie dobilam

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 37 też nie :) no zobaczymy

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu odpuściłem temp, ale dzisiaj akurat sama z siebie obudziłam się o 6 i z ciekawości sprawdziłam. To mój 23 dzień cyklu, 11 dni do @ a ja mam 36,45. Więc albo nie będzie owulacji albo będzie późno i faza lutealna jest za krótka. Jestem autentycznie załamana, odechciało mi się jakichkolwiek obserwacji

    key_b faktycznie lichą miałaś tę temperaturę. Ale u mnie niestety nie ma wzrostu patrząc na temp na początku cyklu. To jest jakaś masakra, ja z moim charakterem i dłuższymi staraniami wyląduje w psychiatryku... Mogłam nie mierzyć tej temperatury, przynajmniej nie wiedziałabym że mam się martwić.

    Frelcia kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 13:32

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testuje. Jak za 7 dni nie przyjdzie @ to idę na bete.

  • Astonia Ekspertka
    Postów: 159 67

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem z 91r. Staramy się z mężem o 2 dzieciątko. Mamy teraz 1 rocznego szkraba. Ale po porodzie nie dostałam jeszcze @ i jestem ciekawa kiedy nam się uda=)

    2nn3vfxmntpmdpv2.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ