X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu chcecie sprzedać motocykl...? Dziecko nie przeszkasza w tym, by sobie pojezdzic :) Prawdopodobnie pozniej i nieco rzadziej, ale jednak. Ja mam swoje ukochane sportowe autko i tez nie pozwolilam go sprzedac :) Uwielbiam prowadzic, lubie sobie tez od czasu do czasu popruć na autostradzie, a krowiasty pickup mojego faceta sie do tego nie nadaje.

    Key_b zobacz w tym wątku -> https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/marcowe-dzieci-2018,13298,364.html

    Mama dała nawet zdjęcie tej kruszyny.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipnoza albo zapaść w sen zimowy (nie cierpię zimy) i obudzić się już w ciąży.
    Letitbe zawsze marzyłam o motocyklu, zazdroszczę. W sumie o sportowym autko tez. Ja taka trochę szalona jestem, wszyscy mi wróżą że nie umrę że starosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 17:17

    tym_janek, Letitbe lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Sen zimowy to jest coś o czym marzę co zimę... Tez jej nieznoszę, niezależnie jaka temperatura i czy śnieg czy nie, sam brak światła słonecznego jest już dla mnie dobijający. Mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciążę tak aby jej większość przypadła na okres marzec-październik, bo listopad-luty to ja jestem chodząca depresja sezonowa, a nastrój mamy i w związku z tym hormony i nieuroprzekaźniki, które się u niej wydzielają, udzielają się też płodowi i częściowo kształtują jego charakter :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum lece czytac

    Frelcia mnie non stop na początku bolala glowa od prolaktyny chyba...

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key a syfole miałaś tak jak na okres? Bo to jest u mnie objaw zawsze na okres :(

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Ale czemu chcecie sprzedać motocykl...? Dziecko nie przeszkasza w tym, by sobie pojezdzic :) Prawdopodobnie pozniej i nieco rzadziej, ale jednak. Ja mam swoje ukochane sportowe autko i tez nie pozwolilam go sprzedac :) Uwielbiam prowadzic, lubie sobie tez od czasu do czasu popruć na autostradzie, a krowiasty pickup mojego faceta sie do tego nie nadaje.
    Tyle to ja wiem :D ale ostatnio i tak mieliśmy baaardzo mało czasu na przejażdżki a z dzieckiem, to myślę że juz wcale. Zresztą co zrobimy z dzieckiem? Zostawimy w domu same? Dodatkowo jest tak że często jak mamy godzinkę to wyskakujemy pojeździć na spontanie a jeżeli udałoby się nam jakkolwiek dziecko komuś podrzucić, to wiadomo, trzeba je przygotować do wyjścia i godzina idzie sie walic. Dodatkowo dochodzą względy bezpieczeństwa, tyle ostatnio słyszymy o wypadkach. Na motocyklu nie mamy żadnej ochrony właściwie a wiele osób niestety na motocyklach wymusza pierwszeństwo. Jazda w strachu się mija z cielem.
    A tak naprawdę...mąż upatrzył sobie auto-klasyka, w którym będzie sobie grzebał, bo nasze 17 letnie auto chyba jest za młode :D i jak sprzedamy motocykl to akurat starczy na staruszka w dobrym stanie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia no zaczelo mnie wsypywać. A to dziwne bylo bo ja codzien nie mam pryszczy No i spanie mnie meczylo okropnie, taka jalas wyrzuta i wypluta bylam. I jakbym dola miala nie wiadomo czemu, zamkast sie cieszyć to ja dolina.... Jednak w trakcie ciąży cera mi s ie poprawiła ;) na cyckach szukałam pierwszych objawów ciazy. Ale do dzisiaj mam bez zmian(procz ciemiejszych sutkow) ani bolu ani nabrzmialych czy większych, żadnych zylek itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 20:54

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key to Ty ewenement jesteś:p troszkę mnie już cmi jak na okres.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety głowa boli non stop więc żaden to objaw.
    Mam pytanko, jakie są objawy endometriozy? Bo im więcej czytam tym większy mam metlik . Raz brzuch przy @ bardzo boli, raz w ogóle itd więc liczę na Was, że mnie oświecicie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 22:26

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha często żadne i nawet badania laboratoryjne nie są skuteczne w wykrywaniu jej. Jedynie usg/hsg/laparoskopia itp ale to zależy od stopnia zaawansowania.
    Jeżeli już są jakieś objawy to nadmierne krwawienia, bol z tym związany ale sam ból o endometriozie nie świadczy, ból podczas współżycia, krwawienie z innych miejsc niż macica

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo gdzieś przeczytałam że babka miała dłuższe cykle, powyżej 30 dni, bolesne i obfite miesiączki i już podejrzewany endometriozy. A ja tak mam od zawsze i nigdy nie uważałam tego jako schorzenie. Ale teraz zaczęłam się martwić

    f1d9680377.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czytałam gdzieś o dzieczynach, które nie miały większych objawów, a podczas laparo wyszło,że mają endometriozę. Ja się zaczynam nastawiać na laparo. Tylko nie wiem jeszcze gdzie/u kogo :|

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak poza tym to hej wszystkim ;-) bo tak tu wpadam jak gdyby nigdy nic.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej melba :)

    Ci do miesiączek też mam zazwyczaj obfite i bardzo bolesne ale endometriozy CHYBA nie mam. Myślę, że nie ma co patrzeć po objawach :)

    U mnie dzisiaj skok, czyli owu jednak była. Dobrze, że idę dzisiaj do lekarza, ciekawe co powie

    tym_janek lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Hej melba :)

    Ci do miesiączek też mam zazwyczaj obfite i bardzo bolesne ale endometriozy CHYBA nie mam. Myślę, że nie ma co patrzeć po objawach :)

    U mnie dzisiaj skok, czyli owu jednak była. Dobrze, że idę dzisiaj do lekarza, ciekawe co powie

    Ja też dzisiaj miałam skok! I jestem mega szczęśliwa. W 24 dc. Tylko teraz się okaże czy nie mam za krótkiej fazy lutealna. Ale mam nadzieję że nie. Już bym się nie spodziewała tak późno owulki. I od razu na 37 stopni

    tym_janek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź idź na monitoring! oby jeszcze był pęcherzyk. Lepiej dostać zastrzyk na pęknięcie :) wtedy masz 10000% że pęknie i masz wspomaganie dla jajeczka.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa super :) w końcu przyszła ta owulacja a już się martwiłaś

    Frelcia nie wiem czy dostanę zastrzyk, jeżeli będzie pęcherzyk. Może lekarz będzie chcialy sprawdzić czy sam pęka a jeżeli jednak pękł ba co wskazuje skok tempki i całe moje owulacyjne samopoczucie to juz po fakcie. Martwię się tylko tym, że jeżeli owulacja jest teraz to plemniki mogą nie dożyć, bo dzialaliśmy w w nocy/nad ranem z 5 na 6 stycznia czyli jeżeli owulacja była w nocy to 48h minęło, więc luz, jeżeli owulacja będzie np za kilka godzin to juz prawie 3 doby no ale to też nie jest jakaś tragedia. Zobaczymy ;) już sie nie moge doczekać tej 18:00

    PS Frelcia czujesz się ciążowo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 13:29

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwariowałaś? bolą mnie cycki po bokach, ćmi mnie brzuch okresowo i "czuję okres w powietrzu" - dosłownie :/ no i plecy bolą. Zła jestem jak osa...

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeeść Dziewczyny w nowym tygodniu :) Czytam na bieżąco, ale ten weekend miałam taki zakrecony że na udzielanie się czasu brak! Spotkałam się moją pierwszą w życiu przyszłą bratową! Moja mamcia już rozpaczała że braciak lat 31 stary kawaler, a tu bach miłość wielka ;)))) (na własnych doświadczeniach przysięgałam mojemu braciakowi że będę wspaniałą bratową, żę już jego wybrankę kocham) :D

    Malutka Mycha trzymam kciuki :*
    Frelcia który jesteś dzień cyklu? i ile dni jeszcze do bety ?

    Wczoraj mój Mąż poszedł na nocke do pracy, a ja pierwszy raz jak lezałam w łożku i sama siebie głaskałam po brzuchu mówiąc rośnij moja pestko jabłka rośnij ( wielkosc pestki jabłka wg aplikacji na tel ;) ) Nic mi nie dolega nic nie czuję, raz na dwa dni coś mnie tam mocniej zakuje, ale byłabym spokojniejsza gdbym miała jakieś objawy,a tu niiiic :)

    wiem wiem że za wcześnie na objawy aleeeeeeeeeee :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 13:53

    tym_janek, Letitbe lubią tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja do tej pory nie mam objawów. :) i dużo kobiet tak ma. :D

    Frelcia trzymam kciuki ! <3 Też czułam że okres za rogiem. Więc musisz spokojnie dotrwać i nie myśleć o tym.

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ