X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loluś mam najgorszy dzień po czylo 9 DPO :P do ewentualnie bety 5 dni. Tak się zastanawiam czy czuję okres w powietrzu czy to jednak pierdziochy mojego psa :D

    Powiem Wam, że z tym niesikaniem to było najlepsze co wymyśliłam, bo jakbym oglądała białe testy to bym płakała a tak to 14 dpo albo okres albo nadzieja na pozytywną betkę.

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaak Frelcia, ja od dwóch cykli nie robiłam sikaczy tylko od razu na bete. za pierwszym razem jak wyszła mniej niż jeden to wiadomo że było przykro, ale byłam pewna że sie nie udało, a takto zrobiłam jeden sikacz a i tak łudziłam się że za wczesnie, robiłam drugi, tez nie wychodził, a w zanadrzu miałam trzeci, ale zanim zdążyłam zrobić to okres zdążył przyjsc :D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żałuję, że robiłam tyle sikaczy. Boże, ile kasy na to poszło. Pare wyszło mi fałszywie pozytywnych, w tym Clearblue z plusem/krzyżykiem.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odpuszczam sikacze. Dziewczyny, muszę chyba się Wam tu poużalać... U mnie cykl bezowulacyjny... i chyba przyjdzie go zakonczyć dupkiem. :/ byłam skonsultować naszą sytucję u profesora, który rzekomo jest andrologiem (i ginem) i tyle z tego wyszło,że na wariata zrobił usg komentując ‚nooo drobne liczne, nie ma co’ , po czym przeanalizował wyniki męża i stwierdził ‚pytanie kiedy chcecie państwo zacząć procedurę...’. A liczyłam na coś ‚odkrywczego’, że warto coś jeszcze zbadać (stwierdził,że od nadmiaru badań można zwariować).
    W ostateczności stwierdził,że jestem młoda to nie musimy się tak spieszyć jak nie mam ‚parcia’ i przepisał mężowi lek, który może coś da, a jak nie to d. Ot, specjalista od męskiej niepłodności :| Pozostaję przy dotychczasowym naprotechnologu.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci, że to najlepszy spróbować- w sensie unikanie nadmiaru badań, bo tak jak mój lekarz mógłby latami dociekać dlaczego nie ma owulki ale woli działać i dal od razu coś na stymulacje bo to tak trochę jest ze tu wyjdzie zly wynik, tan dobry a każdy organizm jest inny i inaczej z na normy reaguje. Ilu mężczyzn, którzy mają słabe wyniki nasienia maja naturalnie poczęte dziecko, a wydawać by się mogło ze juz nie było szans. Ilu mężczyzn ma super wyniki i nic z tego. Lepiej czasem odłożyć te kombinacje z badaniami i działać :)

    Marta..a lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki uraz do pseudonauki zwanej naprotechnologią więc nic w tej kwestii nie mogę powiedzieć...

    Letitbe o 18 trzymać kciuki?

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia myślę, że o 20, bo kolejka jest na kilka osób. Ja nie wiem jak się pytalam czy 18 czy 19 to lekarz mi odpisał, że o 18 a jeszcze czekam :/

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Frelcia myślę, że o 20, bo kolejka jest na kilka osób. Ja nie wiem jak się pytalam czy 18 czy 19 to lekarz mi odpisał, że o 18 a jeszcze czekam :/

    O matko.. u mnie jest tak że dostaję numerek i czekam aż się na monitorku przed gabinetem wyświetli.. zwykle czekam 20-30min. A tu myślisz że aż do 20? ehh no nic. Trzymam kciuki :) bolą mnie tak plecy że musiłam się oprzeć o podusię :/

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U poprzedniego lekarza mialam full wypas z czekaniem, chwilkę tylko, wygodna kanapa, telewizorek u w ogole. Ten nie ma nawet własnego gabinetu tylko przyjmuje w tym samym co na nfz a ma taka wade ze mowi wszystkim pacjentkom, ze na 18 i juz a my sobie ustalamy na zasadzie "kto ostatni?". Echh... 2-3 pacjentki przede mną plus jedna już w gabinecie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie unkażdego lekarza czekają nas luksusy :-) powodzenia, Letitbe :)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny ;)
    Jestem nowa na forum, ale z mężem bez owocnie staramy się już 12 miesiecy, obecnie zastanawiam się czy powinnam iść na monitorowanie cyklu(wcześniej nie miałam) czy nadszedł czas na wizytę w klinice;(

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe i jak tam?

    Czesiowa witamy. Może zacznij od monitorowania, na klinike jeszcze przyjdzie czas a może nie być potrzebna. Po monitorowaniu będziesz wiedziała na czym stoisz

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Część dziewczyny ;)
    Jestem nowa na forum, ale z mężem bez owocnie staramy się już 12 miesiecy, obecnie zastanawiam się czy powinnam iść na monitorowanie cyklu(wcześniej nie miałam) czy nadszedł czas na wizytę w klinice;(

    na początek polecam podstawowe badania: tsh, lh, progesteron, estradiol, testosteron, fsh, DHEA, SHBG, D3, homocysteina, chlamydia, ureaplazma,test PCR, insulina z obciążeniem, FT3, FT4, anty TPO, anty TG, a partner ogólnie badanie spermy, posiew, HBA, fragmentacja DNA, test MAR i morfologia.

    Taka podstawa na początek :) jeśli wyjdzie wszystko w normie to już zabawa z hsg, laparoskopią i immunologią..mutacje MTHFR i inne bajery.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa no i AMH.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa w te pędy do lekarza! :)

    Jestem po, weszłam o 21 i go opierdzielilam i umówiliśmy się na następną wizytę w piątek ale z rana, żebym nie czekała.
    W ogole to cyrk na kółkach. Czuję się poowulacyjnie, skok był, śluzu brak a pęcherzyk nie pękł. Wymiary "4 z kawałkiem na 5 z kawalkiem" jeżeli to mm to chyba coś mało. Było ich w sumie 3 ale wszystkie dość male wiec nie wiadomo jak się one rozwiną i czy tylko jeden peknie czy więcej się uwolni...zobaczymy. W piątek jak będzie duży pęcherzyk, to będzie zastrzyk. Swoją drogą na taka dawke clo tak słabo rosnie? To co było bez stymulacji. Oczywiście za wizytę nie zapłaciłam ani grosza (lekarz powiedzialy, że robi to z pasji a nie dla pieniędzy)

    Płakać mi się chce, bo nie wiem już o co chodzi, czemu objawy mi sie nie pokrywaja z faktyczną sytuacją :( i ten pęcherzyk taki mały a 13 dc już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 22:25

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    na początek polecam podstawowe badania: tsh, lh, progesteron, estradiol, testosteron, fsh, DHEA, SHBG, D3, homocysteina, chlamydia, ureaplazma,test PCR, insulina z obciążeniem, FT3, FT4, anty TPO, anty TG, a partner ogólnie badanie spermy, posiew, HBA, fragmentacja DNA, test MAR i morfologia.

    Taka podstawa na początek :) jeśli wyjdzie wszystko w normie to już zabawa z hsg, laparoskopią i immunologią..mutacje MTHFR i inne bajery.

    Podstawowe badania hormonalne miałam robione pół roku temu i wyszedł mi trochę za niski stosunek lh do FSH, ale moja ginekolog stwierdziła, że to nie ma znaczenia i że jak się nie uda do grudnia to mam przyjsc to zapisze mi progesteron. Wizytę mam umówiona na środę i zobaczę co mi powie. Kilka razy jak u niej byłam w okresie kiedy powinnam mieć owulację to powiedziała mi że na USG nie jest mi w stanie potwierdzić, że owulacja była...

    rosamare lubi tę wiadomość

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa,a TSH jakie?
    A prolaktyna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 21:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesiowa wrote:
    Kilka razy jak u niej byłam w okresie kiedy powinnam mieć owulację to powiedziała mi że na USG nie jest mi w stanie potwierdzić, że owulacja była...

    Ja bym pomyślała o zmianie lekarza :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Ja bym pomyślała o zmianie lekarza :)
    TSH i prolaktyna na szczęście w normie. Właśnie jestem na etapie szukania nowego tylko może to głupie ale nie mogę się przełamać i iść do ginekologa faceta (chociaż podobno są dużo lepsi od kobiet) ;)

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak uwazam, ze jednak facet to facet. Jakoś tak mężczyźni wydaja mi sie bardziej profesjonalni i wydaje mi się że bardziej się temu poświęcają niz kobiety ale to nie tylko w tej dziedzinie. Może to stereotypowe i na pewno uogolniam, bo pewnie jest sporo wyjątków, ale mężczyźni są zazwyczaj bardziej konkretni i starają sie robić wszystko na 100% a kobiety często rozpraszaja się sprawami osobistymi, tym czy kogoś lubią czy nie, problemami, tym ze jej dziecko akurat choruje itp

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ