X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ale pędzisz z tymi pomysłami już się gubię :D

    rosamare ja też trzymam za Ciebie kciuki tak jak za was wszystkie tutaj :)

    madzi ja miałam taki cykl we wrześniu, że wszystko szło pięknie i tuż przed owulacją padły mi zatoki także rozumiem co czujesz.

    Letiitbe trzymam kciuki, żeby spokój który Cię ogarnął był dla Ciebie szczęśliwy jak dla mnie, jak w tym cyklu odebraliśmy wyniki męża i ja w przeciwieństwie do niego czułam że będzie dobrze i sobie poradzimy. Chociaż liczyłam się z długim leczeniem i na pewno nie tak szybkim finałem ale w środku własnie miałam taki spokój ;)

    malutka_mycha teraz jest czas dla Ciebie, a nie na czekanie :D idź do kina, na zakupy, umów się na wino z koleżankami, wyjedźcie na weekend. Baw się jakbyś miała ostatnią okazję przed 9 miesiącami wyrzeczeń i odpoczynku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:12

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatywna jestem buahahaha:D dużo jest dziewczyn z rożnymi problemami a ten śluz tak definitywnie praktycznie eliminuje zapłodnienie. Ale przecież ja już w ciąży na pewno jestem:D

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a bardzo mi się Twoje pomysły podobają. Takiego podejścia jeszcze nie miałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:35

    Marta..a lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta liczę na to,że się kiedyś uda ale jakoś przestało mi sie spieszyć
    Będzie, co ma być :) zobaczymy czy przed @ dalej będę tak spokojna haha

    Frelcia jakie invitro jak ty mi tu zaraz w ciąży będziesz a ja na to tylko czekam, bo jak mi sie sniko, że razem będziemy wpieprzać tort, to razem i koniec kropka :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Letitbus razem jesteśmy w ciazy:D śniło mi się że przez inseminacje zaszłam i mojemu Mężowi się śniło tej samej nocy że urodzilam. Oby to on miał prorocze sny:D

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia jak znajdziemy razem to szyje naszym fasolom takie same "pierwsze" kocyki ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosemare hej :* mam nadzieje ze już swoje odchorowaliscie i teraz tylko Kupki ząbki.... I takie sprawy ;D

    Letitbe jak w mojego męża rzucilam pierwszym testem. To spojrzal udawal ze nie ma kreski. Po czym powoedial "no to audi tt poszlo sie je...bac" hahahah;D bo byliśmy na etapie zmiany samochodu.
    Ale cieszył się nardzo. Na swoj sposób bo on sceptyczny i opanowamy jest i najpierw czekal do serduszka. Później jak poznalismy płeć to w aucie w drodze od poloznej wypil dwa piwa ;D obdzwonil cala rodzinę i kolegów o.O na drugi dzień wydrukowal wielkie zdjęcie usg przykleil ma kratę piwa i w pracy chłopakom postawił zeby pili zdrowie Tymka :-D

    Sam wybierał wozek i łóżeczko
    Większość ciuszlow tez "bo nie moga być pedalskie w misie, tylko stylowe" :mdleje: wiec mamy sweterki, koszule, bodziaki w stosowanych kolorach, buciki conversy i inne takie :D tak jak sie tatus nosi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 07:17

    Letitbe, Szimi lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misie sa pedalskie ? Yyy... misie sa super męskie..silne..opiekuńcze..wrazliwe.. moj Misiek do tego jest cudownym Mezem. krzywdzące stygmatyzowanie misi.

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostając wyniki z labo byłam jeszcze w pracy więc to był taki szok że nie czekałam aż pojadę do domu, tylko raz dwa zamknęłam gabinet i zadzwoniłam z płaczem że się udało, a mąż "taaa? naprawde?????? ale jak to??? " :D cieszył sie bardzo ale jak to stwierdził później jak wróciłam do domu "wiedziałem, że w końcu się uda" i oczy miał czerowne ;). Jechaliśmy do mojej siostry na urodziny w piątek wiec tez jej musiałam powiedzieć bo to też moja przyjaciółka najbliższa i się śmiała że na początku grudnia sypialnie wyremontowaliśmy sobie gruntowanie to i nie wychodziliśmy z niej bo taka przytulna jest odświeżona :)

    Letitbe, tym_janek lubią tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Frelcia cóż za dramatyczna obrona :D haha
    Key rozwaliłaś mnie tym Audi. U nas mąż chciał zmienić na bardziej rodzinne auto ale mu zabroniłam. Stwierdziłam, że kiedyś rodziny wielodzietne maluchami się wozily a naszego auta za nic nie sprzedam, tym bardziej że jeździmy tylko a weekendy i na wakacje.
    Z facetami to tak trochę jest, że dziwnie się cieszą i mają specyficzny sposób okazywania uczuć. Mój ostatnio jak zapytałam w zartach po co mu dziecko, to odpowiedział, że do kochania ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Misie sa pedalskie ? Yyy... misie sa super męskie..silne..opiekuńcze..wrazliwe.. moj Misiek do tego jest cudownym Mezem. krzywdzące stygmatyzowanie misi.
    Ja do mojego tez mowie misiu i tez tsk nie uwazam ;D ale on tam ma swoje

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O lollla ja właśnie najbardziej się zastanawiam czy tak mocno mojego męża ruszy, czy nie da po sobie poznać :D
    Sypialnie mam odświeżona wiec nic tylko dzieci robić :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to z tymi misiami podobnie jak u mnie z dinozaurami.
    Mąż bardzo się ucieszył że mój chrześniak zaczął się interesować tymi stworzeniami, ale załamał się jak Chrzesniak od nas na święta poprosił "domek dla dinusiów bo chciałby żeby mieszkały w domku, bo narazie trzyma je w pudełku po butach" i tutaj załamka męża: dinusie? domek? ja mając 7 lat wiedziałem że dinozaury rozrywały swoimi pazurami i kłami na strzepy przeciwników i mieszkały w jaskniach i dżunglach..............

    taaaakże tak :D Misio a misio, Dinozaur a Dinuś :D

    Letitbe czekamy na relację z reakcji Twojego męża, oby jak najszybciej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 12:30

    Letitbe lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj facet popłakał sie ze szczescia, gdy pokazalam mu testy (elektroniczny i sikańca). Pokazałam mu je przed wypadem na rodzinny obiad do jego rodzicow (był caly dzien tu i tam, dlatego taka akcja "na szybko" ;) Widziałam, ze caly czas jest w szoku i jest przeszczesliwy. Pierwszą osobą, ktorej powiedzial niemal natychmiast o ciazy, byl jego brat. Wieczorem wrocilismy do domu, a ja kupilam sobie pierwsza rzecz dla ciezarnych (herbatke).

    lollla7 lubi tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kiedyś tam wyjdzie mi pozytywna beta to kupie sobie elektroniczny test i taki pokażę Mężusiowi.. ehh kiedy to będzie :/

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe no i dodal "pokocham jak swoje" i dostal w leb :D ale taki dummy chodzil w ten dzien. Banana mial na buzi caly czas :) a koniec koncow pkerwszy raz w zyciu kupilismu nowe auto z salonu.... Przeciez jego syn musi sie bezpiecznie wozic ;-D i fotelik recaro kupił, jak już bedzie siedział :mdleje:

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahahaha dobre :D mój chyba to samo by powiedział ale jeżeli chodzi o gadżety, akcesoria itp to ja zawsze wyszukuje najlepsze a luby tylko płaci, bo on się slabo zna i z dziecięcymi sprawami pewnie bedzie tak samo. Zresztą ja już wiem jaki fotelik i wózek kupimy, bo lubię mieć wszytko zaplanowane, zeby żaden wydatek mnie nie zaskoczył

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki wozek chcesz?? Moj maz wybrał stokke xplory. Wygodny calkiem, tylko malo miejsca jaknym zakupy chciala upchnąć. Jednak mam nadzieje ze się sprawdzi

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie 5 tys. na wózek który przyda się na jakieś 2 lata? wow... Nie lepiej np. założyć konto i odkładać dziecku na jakieś super studia albo kursy albo kiedyś na mieszkanie? To nie jest jakiś zarzut ani nic. Jak kogoś stać to jasne. Pozazdrościć.

    Chyba Mąż mnie zaraził oszczędzaniem :D sorry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:41

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie optycznie Stokke BARDZO podobają, ale nie miałam serca tyle wydac na wozek. Kupiłam ostatecznie Mutsy Evo, a fotelik Cybex Aton 5.
    Jak kogoś stac, to nie ma o czym mowic, bo kto bogatemu zabroni, ale dla "normalnych" ludzi, takich jak np ja i moj facet :P to za duzo kasy.

    Tak btw, pomijajac kwestie tego wozka - w ogole dziewczyny nie dajcie sie wciagnąć w dyskurs pt. "nie wydajesz milionow monet na dziecko?! Co z Ciebie za rodzic?!" Robienie kasy na rodzicach i trosce o dziecko to łatwa kasa, bo bazuje na strachu o potomstwo. Naraze sie na lawine krytyki, ale pionierami w tym są sprzedawcy fotelikow samochodowych. Rodzic, ktory odwazy sie powiedziec, ze nie stac go na najdrozszy model spotyka sie z podejsciem pt. to po co se robiliscie dziecko, skoro was nie stac?
    Wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Nie miejcie wyrzutow sumienia, ze nie wydajecie ostatniego grosza na gadzety dla bobasa, a z tego co widze na fejsbukowych grupach dla ciezarowek, im wiecej wydane na dziecko, tym wiekszy poklask.

    Biedna key_b sprowokowala taką dyskusje swoim wozkiem :D Nie mam nic zlego na mysli. Stokke jest piękny i ja Wam go zazdroszcze. Slyszalam o nim i czytalam same pozytywne opinie. Bedziecie zadowoleni!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ