X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ale pędzisz z tymi pomysłami już się gubię :D

    rosamare ja też trzymam za Ciebie kciuki tak jak za was wszystkie tutaj :)

    madzi ja miałam taki cykl we wrześniu, że wszystko szło pięknie i tuż przed owulacją padły mi zatoki także rozumiem co czujesz.

    Letiitbe trzymam kciuki, żeby spokój który Cię ogarnął był dla Ciebie szczęśliwy jak dla mnie, jak w tym cyklu odebraliśmy wyniki męża i ja w przeciwieństwie do niego czułam że będzie dobrze i sobie poradzimy. Chociaż liczyłam się z długim leczeniem i na pewno nie tak szybkim finałem ale w środku własnie miałam taki spokój ;)

    malutka_mycha teraz jest czas dla Ciebie, a nie na czekanie :D idź do kina, na zakupy, umów się na wino z koleżankami, wyjedźcie na weekend. Baw się jakbyś miała ostatnią okazję przed 9 miesiącami wyrzeczeń i odpoczynku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:12

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatywna jestem buahahaha:D dużo jest dziewczyn z rożnymi problemami a ten śluz tak definitywnie praktycznie eliminuje zapłodnienie. Ale przecież ja już w ciąży na pewno jestem:D

    Marta..a lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a bardzo mi się Twoje pomysły podobają. Takiego podejścia jeszcze nie miałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:35

    Marta..a lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta liczę na to,że się kiedyś uda ale jakoś przestało mi sie spieszyć
    Będzie, co ma być :) zobaczymy czy przed @ dalej będę tak spokojna haha

    Frelcia jakie invitro jak ty mi tu zaraz w ciąży będziesz a ja na to tylko czekam, bo jak mi sie sniko, że razem będziemy wpieprzać tort, to razem i koniec kropka :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Letitbus razem jesteśmy w ciazy:D śniło mi się że przez inseminacje zaszłam i mojemu Mężowi się śniło tej samej nocy że urodzilam. Oby to on miał prorocze sny:D

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia jak znajdziemy razem to szyje naszym fasolom takie same "pierwsze" kocyki ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosemare hej :* mam nadzieje ze już swoje odchorowaliscie i teraz tylko Kupki ząbki.... I takie sprawy ;D

    Letitbe jak w mojego męża rzucilam pierwszym testem. To spojrzal udawal ze nie ma kreski. Po czym powoedial "no to audi tt poszlo sie je...bac" hahahah;D bo byliśmy na etapie zmiany samochodu.
    Ale cieszył się nardzo. Na swoj sposób bo on sceptyczny i opanowamy jest i najpierw czekal do serduszka. Później jak poznalismy płeć to w aucie w drodze od poloznej wypil dwa piwa ;D obdzwonil cala rodzinę i kolegów o.O na drugi dzień wydrukowal wielkie zdjęcie usg przykleil ma kratę piwa i w pracy chłopakom postawił zeby pili zdrowie Tymka :-D

    Sam wybierał wozek i łóżeczko
    Większość ciuszlow tez "bo nie moga być pedalskie w misie, tylko stylowe" :mdleje: wiec mamy sweterki, koszule, bodziaki w stosowanych kolorach, buciki conversy i inne takie :D tak jak sie tatus nosi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 07:17

    Letitbe, Szimi lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misie sa pedalskie ? Yyy... misie sa super męskie..silne..opiekuńcze..wrazliwe.. moj Misiek do tego jest cudownym Mezem. krzywdzące stygmatyzowanie misi.

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostając wyniki z labo byłam jeszcze w pracy więc to był taki szok że nie czekałam aż pojadę do domu, tylko raz dwa zamknęłam gabinet i zadzwoniłam z płaczem że się udało, a mąż "taaa? naprawde?????? ale jak to??? " :D cieszył sie bardzo ale jak to stwierdził później jak wróciłam do domu "wiedziałem, że w końcu się uda" i oczy miał czerowne ;). Jechaliśmy do mojej siostry na urodziny w piątek wiec tez jej musiałam powiedzieć bo to też moja przyjaciółka najbliższa i się śmiała że na początku grudnia sypialnie wyremontowaliśmy sobie gruntowanie to i nie wychodziliśmy z niej bo taka przytulna jest odświeżona :)

    Letitbe, tym_janek lubią tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Frelcia cóż za dramatyczna obrona :D haha
    Key rozwaliłaś mnie tym Audi. U nas mąż chciał zmienić na bardziej rodzinne auto ale mu zabroniłam. Stwierdziłam, że kiedyś rodziny wielodzietne maluchami się wozily a naszego auta za nic nie sprzedam, tym bardziej że jeździmy tylko a weekendy i na wakacje.
    Z facetami to tak trochę jest, że dziwnie się cieszą i mają specyficzny sposób okazywania uczuć. Mój ostatnio jak zapytałam w zartach po co mu dziecko, to odpowiedział, że do kochania ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Misie sa pedalskie ? Yyy... misie sa super męskie..silne..opiekuńcze..wrazliwe.. moj Misiek do tego jest cudownym Mezem. krzywdzące stygmatyzowanie misi.
    Ja do mojego tez mowie misiu i tez tsk nie uwazam ;D ale on tam ma swoje

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O lollla ja właśnie najbardziej się zastanawiam czy tak mocno mojego męża ruszy, czy nie da po sobie poznać :D
    Sypialnie mam odświeżona wiec nic tylko dzieci robić :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to z tymi misiami podobnie jak u mnie z dinozaurami.
    Mąż bardzo się ucieszył że mój chrześniak zaczął się interesować tymi stworzeniami, ale załamał się jak Chrzesniak od nas na święta poprosił "domek dla dinusiów bo chciałby żeby mieszkały w domku, bo narazie trzyma je w pudełku po butach" i tutaj załamka męża: dinusie? domek? ja mając 7 lat wiedziałem że dinozaury rozrywały swoimi pazurami i kłami na strzepy przeciwników i mieszkały w jaskniach i dżunglach..............

    taaaakże tak :D Misio a misio, Dinozaur a Dinuś :D

    Letitbe czekamy na relację z reakcji Twojego męża, oby jak najszybciej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 12:30

    Letitbe lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj facet popłakał sie ze szczescia, gdy pokazalam mu testy (elektroniczny i sikańca). Pokazałam mu je przed wypadem na rodzinny obiad do jego rodzicow (był caly dzien tu i tam, dlatego taka akcja "na szybko" ;) Widziałam, ze caly czas jest w szoku i jest przeszczesliwy. Pierwszą osobą, ktorej powiedzial niemal natychmiast o ciazy, byl jego brat. Wieczorem wrocilismy do domu, a ja kupilam sobie pierwsza rzecz dla ciezarnych (herbatke).

    lollla7 lubi tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kiedyś tam wyjdzie mi pozytywna beta to kupie sobie elektroniczny test i taki pokażę Mężusiowi.. ehh kiedy to będzie :/

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe no i dodal "pokocham jak swoje" i dostal w leb :D ale taki dummy chodzil w ten dzien. Banana mial na buzi caly czas :) a koniec koncow pkerwszy raz w zyciu kupilismu nowe auto z salonu.... Przeciez jego syn musi sie bezpiecznie wozic ;-D i fotelik recaro kupił, jak już bedzie siedział :mdleje:

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahahaha dobre :D mój chyba to samo by powiedział ale jeżeli chodzi o gadżety, akcesoria itp to ja zawsze wyszukuje najlepsze a luby tylko płaci, bo on się slabo zna i z dziecięcymi sprawami pewnie bedzie tak samo. Zresztą ja już wiem jaki fotelik i wózek kupimy, bo lubię mieć wszytko zaplanowane, zeby żaden wydatek mnie nie zaskoczył

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki wozek chcesz?? Moj maz wybrał stokke xplory. Wygodny calkiem, tylko malo miejsca jaknym zakupy chciala upchnąć. Jednak mam nadzieje ze się sprawdzi

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie 5 tys. na wózek który przyda się na jakieś 2 lata? wow... Nie lepiej np. założyć konto i odkładać dziecku na jakieś super studia albo kursy albo kiedyś na mieszkanie? To nie jest jakiś zarzut ani nic. Jak kogoś stać to jasne. Pozazdrościć.

    Chyba Mąż mnie zaraził oszczędzaniem :D sorry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:41

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie optycznie Stokke BARDZO podobają, ale nie miałam serca tyle wydac na wozek. Kupiłam ostatecznie Mutsy Evo, a fotelik Cybex Aton 5.
    Jak kogoś stac, to nie ma o czym mowic, bo kto bogatemu zabroni, ale dla "normalnych" ludzi, takich jak np ja i moj facet :P to za duzo kasy.

    Tak btw, pomijajac kwestie tego wozka - w ogole dziewczyny nie dajcie sie wciagnąć w dyskurs pt. "nie wydajesz milionow monet na dziecko?! Co z Ciebie za rodzic?!" Robienie kasy na rodzicach i trosce o dziecko to łatwa kasa, bo bazuje na strachu o potomstwo. Naraze sie na lawine krytyki, ale pionierami w tym są sprzedawcy fotelikow samochodowych. Rodzic, ktory odwazy sie powiedziec, ze nie stac go na najdrozszy model spotyka sie z podejsciem pt. to po co se robiliscie dziecko, skoro was nie stac?
    Wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Nie miejcie wyrzutow sumienia, ze nie wydajecie ostatniego grosza na gadzety dla bobasa, a z tego co widze na fejsbukowych grupach dla ciezarowek, im wiecej wydane na dziecko, tym wiekszy poklask.

    Biedna key_b sprowokowala taką dyskusje swoim wozkiem :D Nie mam nic zlego na mysli. Stokke jest piękny i ja Wam go zazdroszcze. Slyszalam o nim i czytalam same pozytywne opinie. Bedziecie zadowoleni!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ