X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    A mąż jakoś znosi te wyniki ?

    Ważne że macie szansę. Już chociaż wiecie na czym stoicie. I co robić dalej. ♡

    Znosi. Nie wiem tylko kiedy podejdziemy do procedury. Ale lekarz powiedział że jak żadne kwiatki u mnie nie wyjdą to na 100% się uda. Bo mąż ma dobre wyniki dna i morfologii.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, dacie radę kto was na to pokierował? My nie robiliśmy tego badania bo morfologia już nas wykluczyła. Dobrze, że wiecie co się dzieje. Dawaj znać kiedy będziecie próbować. Mocno trzymamy za Ciebie kciuki!

    Poczekalnia odpoczywaj, aż poszukam tego bo ja przez wymioty nie mam w ogóle ochoty na nic :(

    Betty a robiłaś badania jakieś? Znasz swój cykl, masz owulację itd? W rodzinach to tak jest, że wszyscy zdrowi bo nikt o tym nie mówi.

    malutka_mycha 14 dpo, szyjka zamknięta, nie kusi Cię test? wiem, że pisałaś, że w ty cyklu raczej nie ma szans ale widziałam tu wpisy, ze <3 było na 6 dni przed owulacją :)


    Nie poddajemy się, możemy luzować ale się nie poddajemy. Też bym wyjechała na jakieś wakacje teraz. Planujemy coś dopiero w maju, takie ostatnie samotne wakacje bez dzieci :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a kusi :) Ale te 14 dpo to jest optymistyczna wersja kiedy serduszkowanie było na 3 dni przed owu. A według pesymistycznej wersji jest dopiero 11/12 dpo, kiedy serduszkowanie było 5/6 dni przed owu. Obiecałam sobie że jak do jutra nie będzie @ to zrobie test. Myślałam, że wymiękne bo już wczoraj kupiłam przy okazji ale w sumie los zdecydował za mnie. Obudziłam się nad ranem i ledwo przytomna poszłam do łazienki, nie myślać o próbkach itd. więc dzisiaj przepadło :)

    Ale oczywiście głupia nadal gdzieś tam mam nadzieję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 11:22

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nasz lekarz :) skubany wykrył ekspresowo przyczynę. Za tydzień pytam o procedurę i zaczynamy in vitro

    Marta..a, tym_janek, malutka_mycha, PLPaulina lubią tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia szybko podjęliście decyzję. I bardzo dobrze im wcześniej zaczniecie działać tym lepiej :-) nigdy nie wiadomo ile to potrwa, o pewnie czekają Was jeszcze jakieś badania czy coś (chyba że już masz).

    My dzisiaj świętujemy pierwsze urodziny synka! Aż nie chce mi się wierzyć, że minął już rok :-)

    tym_janek, Marta..a lubią tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety za szybko leci ten cza.

    Ja robię powtórkę z rozrywki, dałam sobie wyciskanie na siłowni, zaraz wypije grzania a później wykorzystam męża. Może @ przyjdzie

    tym_janek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Procedura trwa 3 tygodnie w naszym przypadku. Jak dobrze liczę i się uda to w marcu będę miała dzidziusia w brzuszku

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Niestety za szybko leci ten cza.

    Ja robię powtórkę z rozrywki, dałam sobie wyciskanie na siłowni, zaraz wypije grzania a później wykorzystam męża. Może @ przyjdzie

    A ty nie miałaś jutro testować? Może wstrzymaj się jeszcze z tym grzańcem ;)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj. Nie wytrzymałam. Biało

    Frelcia to już prawie za chwilę! A jakie są prognozy przy tej metodzie? Jaka skuteczność?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 19:22

    f1d9680377.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale z tego co pisałaś to nie był poranny. Może warto zrobić jeszcze jutro z porannego albo betę zrobić?
    No ja bym się wstrzymała jednak z alkoholem dopóki bym nie była pewna na 100%

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze też się zastanawiałam ale już mam takie parcie żeby zacząć nowy cykl (bo jednak prawdopodobieństwo że w tym coś zaskoczyło jest znikome) że chciałam wypróbować wszystkie sztuczki. Ale może faktycznie z tego zrezygnuje. Na betę nie mam po co iść, tylko kasę bez sensu wydam. Jutro powtórzę, ale gdyby miało coś być to pewnie byłby jakiś nikt slad

    A pewna na 100% nie będę, dzisiaj się nacxytalam znowu fantastycznych historii że beta nie wykazała, lekarz nie widział a babka w 7 tyg byla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 19:33

    tym_janek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Icsi jest najskuteczniejsza metoda in vitro:)

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli mogę spytać to jaki jest koszt?

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A jeżeli mogę spytać to jaki jest koszt?
    Łooo..To zależy jakie leki dostanie się i jakie zastrzyki przed i po. Jakie masz schorzenia itp. My liczymy że w 10tys. Się zamkniemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dość potężna kwota..

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ujemny, @ dalej nie ma. A ja się rozłożyłam więc nawet nie wiem na co wskazuje temperatura bo mam ją podwyższoną :(

    f1d9680377.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_mycha, a ty brałaś lutkę albo dupka?
    Teraz skup się na zdrowieniu. @ w leczeniu nie pomaga. A jak sie zdrowotnie ogarniesz to idz do gina po lutkę/dupka na wywołanie. Chyba, ze brałaś to jak po 1 tyg od odstawienie @ nie przyjdzie to zgłoś się do lekarza.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie brałam, chciałam iść do gina ale wtedy dostałam owulacji w 30 dc. I teraz na dniach miałam dostać @. Będę musiała się wybrać do lekarza

    tym_janek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potężna kwota ale zrobię wszystko żeby być Mama.

    Marta..a, malutka_mycha, PLPaulina lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny umieram. Mam 38,5 stopni Celsjusza. Wszystko mnie boli

    f1d9680377.png
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ