X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 21 maja 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe nie zakładaj takiego czarnego scenariusza, myśl pozytywnie.

    Madzioszka trzymam kciuki za odpoczynek, wyluzujcie się na maksa :D

    Moniczko jak się czujesz?

    Jestem w 10dpo i zaczyna się stresik. Dzisiaj rano miałam już ochotę testować.

    Karakorum i Ilona co u Was słychać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2017, 13:02

    65cs, 30 lat
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja tez 91 rocznik. Pierwszy miesiac staran. Na poczatku czerwca tescik :) jednego bobasa juz mamy ale przydalaloby sie rodzenstwo

    k91 lubi tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Letitbe nie zakładaj takiego czarnego scenariusza, myśl pozytywnie.

    Zakładałam, że u nas to pewnie za pierwszym razem wyjdzie, ale nie wyszło i niby byłam świadoma, że to nie takie hop siup ale jakieś takie myśli zaczęły do mnie dochodzić, że może będziemy się długo starać, tym bardziej że kiedyś jak badałam hormony i tsh to teoretycznie hormony ok (prolaktyna dość wysoko ale nadal w normie) i tsh 2,23. Niby to niedużo i dawno temu to było ale gdzieś z tyłu głowy lampka mi się pali, że może być pod górkę. Póki co próbujemy bez większych ingerencji, oprócz wiesiołka i termometru ale wolę się nastawiać na gorsze i być mile zaskoczona niż odwrotnie :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 wrote:
    Czesc ja tez 91 rocznik. Pierwszy miesiac staran. Na poczatku czerwca tescik :) jednego bobasa juz mamy ale przydalaloby sie rodzenstwo

    Kurczę, jak sobie pomyślę ile babeczek w moim wieku z forum i w ogóle znajomych ma już dziaciaczki i to nawet dwójkę, to się zastanawiam, czy nie jestem opóźniona :D :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 21 maja 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie akurat nie bylo to planowane ;
    ) synek ma juz 6 latek

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 21 maja 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Zakładałam, że u nas to pewnie za pierwszym razem wyjdzie, ale nie wyszło i niby byłam świadoma, że to nie takie hop siup ale jakieś takie myśli zaczęły do mnie dochodzić, że może będziemy się długo starać, tym bardziej że kiedyś jak badałam hormony i tsh to teoretycznie hormony ok (prolaktyna dość wysoko ale nadal w normie) i tsh 2,23. Niby to niedużo i dawno temu to było ale gdzieś z tyłu głowy lampka mi się pali, że może być pod górkę. Póki co próbujemy bez większych ingerencji, oprócz wiesiołka i termometru ale wolę się nastawiać na gorsze i być mile zaskoczona niż odwrotnie :)


    Plan masz dobry. Próbujcie przez kilka cykli, a jeśli trzeba będzie to za jakiś czas zacznij robić podstawowe badania.

    Chociaż ja żałuję,że czekałam 6 miesięcy zanim uznałam,że mam problem. Mogłam też od razu iść do gina od niepłodności, zamiast do zwykłego, tak jak to zrobiłam

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Plan masz dobry. Próbujcie przez kilka cykli, a jeśli trzeba będzie to za jakiś czas zacznij robić podstawowe badania.

    Chociaż ja żałuję,że czekałam 6 miesięcy zanim uznałam,że mam problem. Mogłam też od razu iść do gina od niepłodności, zamiast do zwykłego, tak jak to zrobiłam

    No niby tak, ale skąd mogłaś na początku wiedzieć, że coś będzie nie tak. Czasem nawet jak się wie, że coś tam się chrzani w organizmie to i tak się człowiek łudzi, że się uda. Kurczę ja teraz i tak mam na głowie za dużo, żeby po lekarzach latać ale dałaś mi do myślenia i jak w 3 cyklach (no może 4 :D ) nic nie wyjdzie to pójdę chociaż zbadać tsh i ftki a potem zobaczymy :D wiesz, trzeba mieć plan :P
    Monia26 wrote:
    U mnie akurat nie bylo to planowane ;
    ) synek ma juz 6 latek

    A to właściwie nie ma żadnego znaczenia. Dziecko to dziecko :) trochę Ci zazdroszczę bo na spokojnie możesz planować rodzeństwo a ja nie wiem czy się wyrobię w czasie z drugim jak jeszcze pierwszego ni widuni słychu :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko troche sie boje bo dlugo bralam tabletki anty... czy to nie wplynie jakos... no fajnie choc zawsze chcialam miec mała roznice tak z 3 lata a bedzie min 7 lat miedzy dziecmi

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe tak właśnie bym to teraz zrobiła jak piszesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2017, 20:26

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 wrote:
    Tylko troche sie boje bo dlugo bralam tabletki anty... czy to nie wplynie jakos... no fajnie choc zawsze chcialam miec mała roznice tak z 3 lata a bedzie min 7 lat miedzy dziecmi

    No wiesz, podobno w kilka cykli po odstawieniu jest właśnie łatwiej zajść, ale jak jest w praktyce nie do końca wiem, choć znajoma zaszła w drugim cyklu bez tabletek po kilku latach brania. Jest nadzieja! :D

    A co do różnicy wieku, moim zdaniem, to nie ma aż takiego znaczenia. Ja mam rodzeństwo w różnych odstępach wiekowych a kłóciłam się i bawiłam z każdym tak samo. W wieku nastoletnim i tak każde z dzieci ma już swoje sprawy a w dorosłości tej różnicy się wcale nie odczuwa :) tak się przynajmniej pocieszam w razie gdyby dzieci się "rozbiegły" w czasie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak, roznica nie jest taka wazna , wazne zeby zajsc w ciaze i zeby zdrowe sie urodzilo :) tescik chce zrobic 1 czerwca , fajnie byloby sie dowiedziec w dzien dziecka ze nosi sie dzieciatko pod sercem :) ale nie nakrecam sie bo to dopiero pierwsze nasze staranie

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczoraj sie rozpisalyscie :)
    Ja jestem po owulacji, zaczyna sie paranoidalny czas dopatrywania sie objawow i CZEKANIA.

    k91 lubi tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Ale wczoraj sie rozpisalyscie :)
    Ja jestem po owulacji, zaczyna sie paranoidalny czas dopatrywania sie objawow i CZEKANIA.

    A myślałam,że to tylko ja tak mam :)

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 wrote:
    W sumie tak, roznica nie jest taka wazna , wazne zeby zajsc w ciaze i zeby zdrowe sie urodzilo :) tescik chce zrobic 1 czerwca , fajnie byloby sie dowiedziec w dzien dziecka ze nosi sie dzieciatko pod sercem :) ale nie nakrecam sie bo to dopiero pierwsze nasze staranie

    Zazdroszczę, że to już niedługo, ale prezencik na Dzień Dziecka byłby idealny, nie ma co. Może i mnie jakoś ta data się przysłuży, bo owulka na 1.06. W każdym razie życzę, żeby Ci się udało i trzymam kciuki :)
    karakorum wrote:
    Ale wczoraj sie rozpisalyscie :)
    Ja jestem po owulacji, zaczyna sie paranoidalny czas dopatrywania sie objawow i CZEKANIA.

    Ooo współczuję :D Zaplanuj sobie może jakieś mocno zajmujące zadania na ten czas. Coś co czeka a się za to zabrać nie możesz. Ja miałam malować meble i tak odkładam to na za 2/3 tygodnie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91, absolutnie nie jestes sama ;)

    Letitbe, ja generalnie jestem zapracowanym i zajętym człowiekiem, mam swoje hobby, mysli o dwoch kreskach ciagle krążą na drugim planie, są, ale nie najwazniejsze w moim zyciu ;)

    Takze Letitbe 01.06 robi dzidziusia a my z k91 widzimy dwie kreski!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam tłustych dwóch kresek :D i żebyście przesłały na mnie swoje dobre fluidy ciążowe

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    k91, absolutnie nie jestes sama ;)

    Letitbe, ja generalnie jestem zapracowanym i zajętym człowiekiem, mam swoje hobby, mysli o dwoch kreskach ciagle krążą na drugim planie, są, ale nie najwazniejsze w moim zyciu ;)

    Takze Letitbe 01.06 robi dzidziusia a my z k91 widzimy dwie kreski!

    Jeśli jutro temperatura nie spadnie u mnie jescze bardziej to zrobie test.
    A jak spadnie, to w środę przyjdzie @ (czują ją już niestety)

    65cs, 30 lat
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;* ja też 91 można dołączyć??:))

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b Pewnie! Widzę, że w podobnym czasie będziemy wyczekiwać :D

    k91 i jak tam Twoje testowanie?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91, zrobilas test? Tempka wzrosla :)

    Ja natomiast przed chwilą odkryłam plamkę krwi na wkładce, dokładnie taką jakie zwiastują u mnie okres :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 11:15

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ