X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzioszka Jeżeli mogę zapytać, czy miałaś jakiekolwiek "sygnały" na początku, że coś jest nie tak? Bo ja to się doszukuję wszystkiego, żeby móc w porę reagować :D taka jestem niecierpliwa

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wiem, że pytanie nie do mnie,ale się wtrące :P

    Miałam mnóstwo sygnałów, że coś jest nie tak, ale nie umiałam ich interpretować lub niektóre bagatelizowałam. Teraz po przekopaniu połowy internetu już wiem trochę więcej. Zmienna waga, nietolerancja zimna, wzdęcia, problemy z trawieniem niektórych pokarmów, nadmierne owłosienie, nawet bóle stawów udało się powiązać z moimi obecnymi problemami. Tych objawów jest jeszcze więcej ale tyle mi przyszło do głowy tak na szybko.

    A co Ty zaobserwowałaś Madzioszka?

    65cs, 30 lat
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Najlepszego dla mamusiek :)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Jagodowa91 hej, hej :) Powiedz jak tam u Ciebie ze staraniami

    key_b no to się wprawiacie w opiece pewnie, co? :D Ja mam wokół siebie pola, lasy od kilku lat a i tak jeszcze czasem ktoś mnie zaskoczy jakąś miejscówką

    Dzień dobry dziewczyny! Moje starania, na nowo się zaczną... Czekam na kolejny cykl, niestety jestem świeżo po poronieniu. Teraz zaszłam w drugim cyklu, no ale nie wyszło. Miłego dnia!

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa przutulam Cię mocno. Bardzo mi przykro :(

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    65cs, 30 lat
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K dziękuję :* mam nadzieję, że razem osiągniemy cel :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 08:09

    k91 lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 również tule :( znasz przyczynę?
    kurcze, kiedyś nie miałam pojęcia, że poronienia są tak częste. Pewnie dlatego, że zdarzają się tak wcześnie, że nikt się jeszcze nie zdąży pochwalić

    k91 to troszkę mnie pocieszyłaś, bo ja właściwie nie mam żadnych objawów. No może oprócz nieregularnych cykli (teoretycznie 32 dni ale raz na kilka cykli zdarzy się 29 a czasem 38). Gdzie te czasy kiedy @ przychodziła jak w zegarku co 28 dni i to jeszcze zawsze w niedziele :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe no dobrze ze kupiliśmy psa ;D nocne wstawianie i wieczne zachcianki mam już opanowane ;D teraz uczymy się odmawiać hahaha a to wcale nie takie proste jak zrobi te swoje oczka ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Dołączam do grona staraczek z rocznika 91:) testuje 30.05

    k91 lubi tę wiadomość

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie potrzebuję pomocy. Cykle mam nieregularne (nie mogę dojść do siebie po odstawieniu antykoncepcji). Od wtorku 23.05 dziwnie się czuję. Jestem ciągle zmęczona i śpiąca. Mam zawroty głowy, delikatne mdłości, bóle brzucha, tkliwość piersi(niewielka). Jednak coś czuję że wkręcam sobie objawy :/ dziś już nie wytrzymałam i testowałam ale niestety nic, nawet cienia:( niby to dopiero ok 9 dzień po owulacji- ale pewna nie jestem bo 18.05 ginekolog mi powiedziała że albo owulacja dopiero co była albo będzie(chyba sama nie wiedziała). To był mój 34 dzień cyklu! 18.05, 19.05 i 20.05 zrobiłam testy lh. Wyszły dwie kreski ale jedna mimo wszystko ciut jaśniejsza- więc chyba negatywne. Przytulanki były 15.05 i 18.05..Tak bardzo bym chciała żeby to była fasolka ale boję się że znów schizuje. ... Trzymajcie kciuki proszę

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko wydaje mi się, że nawet gdyby się udało, to trochę zbyt wcześnie na objawy ale życzę Ci jak najlepiej i niech się uda :)

    key_b oo tak te oczka są niezwyciężone, ja do tej pory psu nie potrafię odmówić małego kawałeczka czekolady (wiem, że nie można). Mamy mały zwierzyniec w domu i czasem się czuję jak przedszkolanka. Wszędzie pełno zabawek, kuwety na każdym rogu, sprzatanie sto razy dziennie i wstawanie w środku nocy, szok :) ale będziemy najwyżej wprawione w bojach

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, tak też myślałam, ale wciąż się nakręcam i wsłuchuje w swój organizm. Cóż, jeśli to nie fasolka, to mam nadzieje ze przynajmniej nie dzieje się nic co mogłoby stworzeniu fasolki zaszkodzić:)
    P.S. Widzę że jesteśmy nie tylko aktywnymi staraczkami ale również miłośniczkami zwierząt . Piksel<3

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 a no prawda :) pewnie mamy nadmiar miłości i trzeba go na kogoś przelać :D
    Ja na początku maja też się wsłuchiwałam aż nadto (w tym cyklu pewnie będzie tak samo :P ). Nie nakręcaj się, choć wiem, że trudno :)
    Kiedy odstawiłaś tabletki?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Słuchajcie potrzebuję pomocy. Cykle mam nieregularne (nie mogę dojść do siebie po odstawieniu antykoncepcji). Od wtorku 23.05 dziwnie się czuję. Jestem ciągle zmęczona i śpiąca. Mam zawroty głowy, delikatne mdłości, bóle brzucha, tkliwość piersi(niewielka). Jednak coś czuję że wkręcam sobie objawy :/ dziś już nie wytrzymałam i testowałam ale niestety nic, nawet cienia:( niby to dopiero ok 9 dzień po owulacji- ale pewna nie jestem bo 18.05 ginekolog mi powiedziała że albo owulacja dopiero co była albo będzie(chyba sama nie wiedziała). To był mój 34 dzień cyklu! 18.05, 19.05 i 20.05 zrobiłam testy lh. Wyszły dwie kreski ale jedna mimo wszystko ciut jaśniejsza- więc chyba negatywne. Przytulanki były 15.05 i 18.05..Tak bardzo bym chciała żeby to była fasolka ale boję się że znów schizuje. ... Trzymajcie kciuki proszę
    Ja tez odstawiłam tabletki i niestetety moje cykle hmm zostawiają wiele do życzenia:) od 32 do 37 dni .. ale byłam u gina i mam pęcherzyk rósł, w pon ide zobaczyc czy pękł :) ale nie nastawiam się.. ale jak robiłas test i wyszła 2 kreska blada to przecież to jest ciąża! jak zrobisz za 2 dni z porannego moczu test to juz powinna byc ciemniejsza :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa Chnurka ten test ih to owulacyjne ? bo chyba wczesniej zle przeczytalam ;/

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka kciuki! Blada krecha to też pozytyw ;)

    Letitbe dobrze ze ja już sprzątanie mam za sobą;) teraz już z każdym dniem jest lepiej

    Kurcze już chce weekend, a możliwe że jutro do pracy bleeeh...

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie objawy ovulki ?:)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Pisałam ze zrobiłam LH i nie wiem czy wyszły pozytywnie bo jedna kreska była ciut jaśniejsza. (ale ginekolog powiedziała że albo owulacja właśnie była albo bedzie- chyba była). A ciazowy robiłam dzis i nic. Nawet cienia:( Ale nie trace nadziei

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Hej dziewczynki. Pisałam ze zrobiłam LH i nie wiem czy wyszły pozytywnie bo jedna kreska była ciut jaśniejsza. (ale ginekolog powiedziała że albo owulacja właśnie była albo bedzie- chyba była). A ciazowy robiłam dzis i nic. Nawet cienia:( Ale nie trace nadziei
    i bardzo dobrze, jestesmy silne kobiety w końcu zobaczymy 2 krechy WSZYSTKIE :)

    madzioszka lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Letitbe wiem, że pytanie nie do mnie,ale się wtrące :P

    Miałam mnóstwo sygnałów, że coś jest nie tak, ale nie umiałam ich interpretować lub niektóre bagatelizowałam. Teraz po przekopaniu połowy internetu już wiem trochę więcej. Zmienna waga, nietolerancja zimna, wzdęcia, problemy z trawieniem niektórych pokarmów, nadmierne owłosienie, nawet bóle stawów udało się powiązać z moimi obecnymi problemami. Tych objawów jest jeszcze więcej ale tyle mi przyszło do głowy tak na szybko.

    A co Ty zaobserwowałaś Madzioszka?

    U mnie właśnie jedynym objawem były skąpe miesiączki, nic więcej - ani waga, ani nadmierne owłosienie, pomimo (jak się okazało) problemów z tarczycą i PCOS. Warto pójść do lekarza i poprosić o komplet hormonalnych badań do zrobienia, to najbardziej wiarygodne źródło wiedzy na temat tego co się dzieje w naszym ciele. Jestem najlepszym przykładem, że objawów można po prostu nie zauważyć :) Tylko tak jak już wcześniej napisałyśmy, niektórzy lekarze zlewają temat po całości i każą czekać rok, aż zaczną brać problem niepłodności w ogóle pod uwagę.

    Ohhh, te nasze szalone hormony!

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ