X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe co znaczy epi matka?;) sorki za głupie pytanie ale ja nową na forum i nie ogarniam jeszcze

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b osz Ty :O ja o 5 rano nie jestem w stanie oczu otworzyć :D
    Epi od epilepsji. Mam epilepsję wrodzoną ale na tyle nieszkodliwą, że nawet lekarz nie był w stanie stwierdzić, że to padaczka, dopiero badania to udowodniły. Tracę przytomność ale nie jakoś "spektakularnie", po prostu mdleję i to w typowych sytuacjach (stres, przegrzanie, gorączka) i to rzadko, więc wszyscy, włącznie ze mną, zawsze myśleli, że taka moja uroda. Łatwo mdleję i już :D lekarz nie zapisał mi żadnych leków, które zresztą są szkodliwe dla dziecka, bo jestem w stanie przerwać atak. Boję się, że w ciąży może się coś zmienić, ale zobaczymy jak się będę czuła o ile w ogóle do niej dojdzie :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, dobrze ze łagodne i mam nadziejej że się w ciąży nie zmieni, ja też miałam podejrzenie padaczki bo mam bardzo silne migreny aż czasem trafiłam przytomność, ale jednak okazało się że nie ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wyjaśniło się coś w sprawie tych migren?
    Ja mam od jakichś 2 lat okropne bóle głowy a od kilku miesięcy bez tabletek ani rusz, ale się powstrzymuję teraz od brania, co by nie wpłynąć na płodność itp
    W ogóle wydawało mi się, że dość często mnie ten łeb boli ale ostatnio zaczęłam notować i w przeciągu ostatnich 10 dni głowa bolała mnie całe 6 dni

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 27 maja 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hey dziewczyny ;) a moze migreny to cos od plecow ? Mnie ostatnuo z 2 tygodnie bolalaa ale domyslalam sie.ze od.plecow, mam prace przy kompie.. ale po masazu bylo lepiej i.po rozgrzewający zelach ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od momentu owulacji kluje mnie ciagle w podbrzuszu , do okresu pozostalo pare dni . Czy to moze byc objaw ciazy czy poprostu sie nakrecam :(
    Dodam ze nigdy wczesniej tak nie mialam tylko przy owulacji jeden max dwa dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 14:04

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od owulacji zaczyna się mały kocioł w podbrzuszu,póki co konczylo sie to zawsze okresem. Takie objawy są bardzo niespecyficzne. W ktorym dniu cyklu jestes?

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, a test robiłaś? Kłucie może być objawem ciąży, ale nie musi :)

    Ilona od pleców to chyba mnie ine łapie, bo też mam pracę męczącą kręgosłup okrutnie. Jeżeli miałabym na coś zwalić to na...zmiany pogody. Zawsze czuję kiedy pogoda ma się popsuć :D jak się zmienia ciśnienie to i głowa zaczyna a u nas pogoda jak zwykle w kratkę

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym jak napisalam Monice o tych klociach i bolach w brzuchu, zdalam sobie sprawe, ze nic sie jeszcze u mnie nie dzieje. A tu 23 dc. Zwykle PMS i bole pobrzusza na calego tydzien przed @, od dnia owulacji (plus minus) czuję "pracę" w moim podbrzuszu... Nie mowiac juz o tym specyficznym, ale nieopisywalnym uczuciu, kiedy wiesz, ze @ nadchodzi. Pewnie mnie sieknie dwa dni przed okresem, ot coś nowego ze strony mojego ciala.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 23 dc . Test chce zrobic 1.06 o ile @ mnie nie wyprzedzi

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ale wspominałaś ostatnio, że chyba wcześniej zrobisz, tak? :) oczywiście najlepiej poczekać do terminu @ ale wiadomo jak to jest z cierpliwością

    karakorum to dziwne w sumie, ale mnie również się zdarzało jeszcze zanim zaczęliśmy się starać, że np. piersi mnie bolały zaraz przed miesiączką a potem bolały po owu a przed miesiączką nie i po jakimś czasie przestałam zwracać na to uwagę, tak samo na bóle brzucha bo już wiem, że organizm ma różne odstępstwa od normy albo sam sobie tę normę ustala. Oczywiście fajnie by było, gdyby brak objawów na COŚ wskazywał ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 15:01

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korci mnie ;) choc jesli bym byla to dowiedziec sie 1.06 by bylo super

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia który masz dzien po owulacji? Ja 7, to zdecydowanie za wczesnie. Najlepiej od 12dpo. Wczesniej, nawet jak jestes w ciazy, najprawdopodobniej zobaczysz jedną kreske.

    Letitbe, no wlasnie, dlatego to sa glupie paranoje. Jakos nie wierze w ten cykl.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 9 dni po, korci mnie bardzo hehe . Ja to niecierpliwa jestem ale moze wytrwam do tego pierwszego

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wytrzymaj do 1 :) teraz i tak jest za wcześnie a faktycznie "prezent" cudowny.

    karakorum wiesz, wiara się przydaje ale tak jak wspominałam- lepiej być mile zaskoczonym niż się rozczarować. Dzisiaj mężowi powiedziałam, że uda się za miesiąc albo za pół roku, co by się nie nastawiał, a przez to i mnie, na ten cykl.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Aaa, dobrze ze łagodne i mam nadziejej że się w ciąży nie zmieni, ja też miałam podejrzenie padaczki bo mam bardzo silne migreny aż czasem trafiłam przytomność, ale jednak okazało się że nie ;)

    Co do tracenia przytomności, ja mam stwierdzone zaburzenia wazowagalne od 7 roku życia. Też myśleli, że padaczka, albo coś z cukrem nie tak.. A po 5 latach badań okazało się co innego.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się nam forum w końcu ładnie rozkręciło :)

    madzioszka lubi tę wiadomość

    65cs, 30 lat
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Ty tez sie pojawilas, k91 :) Co u Ciebie? Widzialam, ze zaczelas nowy cykl.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam się otrząsnąć po rozczarowaniu z nieudanego cyklu, ale wracam pełna nadziei na nowy -13 cykl :)

    Wypada mi teraz testować w dzień ojca, ale zrobię to dwa dni wcześniej. Co miesiąc mam jakąś okazję: kwiecień - moje urodziny, maj- dzień matki, czerwiec- dzień ojca.
    Takie okazje tylko sprawiają, że się mega nakręcam, a potem rozczarowanie boli podwójnie. Dlatego tym razem wyprzedzę fakty :D

    Karakorum a jak Twoje samopoczucie?

    Madzioszka Ty nie mierzysz temperatury?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 18:13

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 to już chyba każda z nas tak ma z tymi świętami. Ostatnio był Dzień Matki- myślałam, że jak się uda to w tym dniu powiem naszym Mamom a i prezent na Dzień Babci i Dziadka by był. Teraz Dzień Ojca, potem imieniny, urodziny. Ewentualnie liczę, że data urodzenia malucha akurat by się zbiegła z jakimś wydarzeniem. Głupota to straszna, ale kto mówił, żem mądra?
    Najgorzej, że Tobie ta "magiczna" dwunastka stuknęła ale przecież 13 jest szczęśliwą liczbą :)

    jagodowa91 możesz coś szerzej powiedzieć o co chodzi z tymi zaburzeniami? Duży mają wpływ na Twoje codzienne życie?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ