X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chnurka91 wrote:
    Słuchajcie potrzebuję pomocy. Cykle mam nieregularne (nie mogę dojść do siebie po odstawieniu antykoncepcji). Od wtorku 23.05 dziwnie się czuję. Jestem ciągle zmęczona i śpiąca. Mam zawroty głowy, delikatne mdłości, bóle brzucha, tkliwość piersi(niewielka). Jednak coś czuję że wkręcam sobie objawy :/ dziś już nie wytrzymałam i testowałam ale niestety nic, nawet cienia:( niby to dopiero ok 9 dzień po owulacji- ale pewna nie jestem bo 18.05 ginekolog mi powiedziała że albo owulacja dopiero co była albo będzie(chyba sama nie wiedziała). To był mój 34 dzień cyklu! 18.05, 19.05 i 20.05 zrobiłam testy lh. Wyszły dwie kreski ale jedna mimo wszystko ciut jaśniejsza- więc chyba negatywne. Przytulanki były 15.05 i 18.05..Tak bardzo bym chciała żeby to była fasolka ale boję się że znów schizuje. ... Trzymajcie kciuki proszę

    Daj znać, jak przetestujesz w dniu spodziewanej miesiączki :) I cierpliwości - wcześniejsze testowanie nic nie da - prawdopodobnie wyjdzie wynik negatywny (prawdziwie albo fałszywie), a Ty będziesz się tylko zadręczała myślami co to znaczy, czy to oby nie fałszywy wynik. Koniec końców i tak prawdopodobnie powtórzysz badanie.
    Ja miałam tak w poprzednim cyklu właśnie, że już byłam niemal pewna, że to TO - udało się (przez właśnie zawroty głowy, mdłości, bóle brzucha), ale okazało się po beta-hcg w dniu spodziewanej miesiączki, że żadnej ciąży nie ma. Chyba właśnie wypatrywałam nieco na siłę objawów ciąży, to je czułam. Rozczarowanie, które się spotyka po takiej 'paranoi' (mówię tu o sobie), kiedy wypatruje się codziennie objawów ciąży, jest jeszcze bardziej bolesne, gdy wyjdzie negatywny wynik testu :(
    Niestety rok mi zajęła nauka, żeby nie wypatrywać objawów na siłę, nie zastanawiać się czy się udało czy nie oraz czekać na testowanie do terminu spodziewanej miesiączki. Jest to ciężkie, gdy się pragnie tego dzieciaczka i robi dla niego wszystko mimo, że go jeszcze nie ma, ale bez tej cierpliwości powariujemy. Dlatego życzę Ci jej bardzo dużo <3 :)

    karakorum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    i bardzo dobrze, jestesmy silne kobiety w końcu zobaczymy 2 krechy WSZYSTKIE :)

    Dokładnie, nie jesteśmy z tym same i prędzej czy później każdej z nas się uda! :)
    I takie nastawienie trzymajmy! :) <3

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 26 maja 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:) Dam znać co wyszło w dniu miesiączki(choć sama nie wiem na 100% kiedy jest ten dzień:P). I trzymam mocno kciuki za Was:)

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko trzymaj, trzymaj i nic nie puszczaj przypadkiem! :)
    Ja tu męża cały czas hamuje, bo on planuje, przygotowuje a przecież nie wiadomo kiedy się uda.

    madzioszka Twoja cierpliwość i opanowanie mi imponuje :D ale rozumiem, że wypracowałaś to z czasem. Po tym cyklu, jeżeli @ przyjdzie pójdę zrobić samo tsh (tak na początek ;) ), bo z poprzednich badań, które robiłam już jakiś czas temu, hormony były w normie oprócz tsh. Dokładnie to robiłam podstawowy komplet oprócz progesteronu, bo to już w inny dzień cyklu trzeba zbadać i z tego co pamiętam to jedynie prolaktyna w górnej granicy (466,4/102-496), SHBG także blisko dolnej granicy co pewnie jest powiązane z lekką niedoczynnością tarczycy no i ewentualnie można by się przyczepić do stosunku LH:FSH. Teoretycznie nie ma się do czego przyczepić ale wolę dmuchać na zimne

    key_b współczuję, ja mam wolny zawód i na szczęście powoli robię sobie "wolne"

    Ilona04 ja właściwie nie mam żadnych ogromnych objawów owulacji. Śluz, skok temperatury i trochę mnie mdli w tym czasie. Aaa i kilka dni przed zaczyna mi się parcie na pęcherz co jest proporcjonalne do poziomu progesteronu ale z owulką niewiele ma wspólnego

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie nie moge doczekac 1.06 zeby zrobic test...te dni sie tak dluza :(

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 ja Ci zazdroszczę, że tak szybko :D ja się owulacji doczekać nie mogę

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pierwszy cykl staran cieszylabym sie jakby sie udalo juz teraz :) pare dni jeszcze i bedzie wiadomo, bo przed data spodziewanej miesiaczki chyba nie mam co robic ?

  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Dziewczyny jakie macie objawy ovulki ?:)
    Klocie w jajniku i śluz jak białko jajka kurzego a prócz tego nic no i niE libido wzrasta ;D

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 z tego co patrzyłam po fotkacch to bladziochy wychodzą wcześniej dość często (tak od 10dpo w górę) i sama robiłam przed terminem @ ale to tylko jeżeli nie szkoda Ci testów. Ja kupiłam z allegro po 1 zł kilka testów, bo znam swoją niecierpliwość i sprawdzałabym już 8dpo :D aczkolwiek wiem jak to wichruje nerwy i jakby nie wyszedł poytywny to i tak dwa dni pozniej robilabym następny :P

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moze sobie i wczesniej jeden zrobie te pare zl to nie majatek a to sie tak dluzy..

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden spróbuj :D a co tam, życzę Ci dwóch kresek, nawet bladych ale dwóch :)
    i koniecznie dawaj znać

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    jagodowa91 również tule :( znasz przyczynę?
    kurcze, kiedyś nie miałam pojęcia, że poronienia są tak częste. Pewnie dlatego, że zdarzają się tak wcześnie, że nikt się jeszcze nie zdąży pochwalić

    k91 to troszkę mnie pocieszyłaś, bo ja właściwie nie mam żadnych objawów. No może oprócz nieregularnych cykli (teoretycznie 32 dni ale raz na kilka cykli zdarzy się 29 a czasem 38). Gdzie te czasy kiedy @ przychodziła jak w zegarku co 28 dni i to jeszcze zawsze w niedziele :D
    Słabe zagnieżdżenie zarodka i obumarcie, najprawdopodobniej przez wysiłek ..

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzioszka, bardzo mądre słowa.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) zapomniałam dzisiaj zmierzyć temp ale co tam w tym miesiącu już się nie spinam, mierze z przyzwyczajenia, ale nie latam, o dni płodne o to o tamto ;) bo mi seks się zbrzydnie a mężowi na pewno ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 27 maja 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze, mam przepiekne zygzaczki od paru dni :( Pewnie nic z tego.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum powiem ci to samo co mój mąż "co ma być to i tak bedzie" jak to nie ten czas to chocbys dmuchala chuchala tupala nogami to nie będzie, a jak masz być w ciąży i będzie ten czas to tak samo, czy będziesz chciała czy nie to zajdziesz ;)

    madzioszka lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, key_b! Nie ma co świrować,już zwłaszcza na samym początku starań. Mój m też podchodzi do tego zdroworozsądkowo, chociaż on chce byc rodzicem jeszcze bardziej niż ja ;) Co ma byc, to bedzie.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też chcę i to bardzo, ale stwierdził że wszystko jest gdzieś zapisane, mówi uda się to się uda jak nie to spróbujemy inseminacji, jak nie to in vitro, a jak nie to stwierdził że może dane jest nam adoptować. Życie samo zweryfikuje, ehh dobrze ze go mam jest moim głosem zdrowego rozsądku;)
    Zresztą to jest takie gdybanie my też dopiero 4 cykl także wszystko przed nami pewnie szybciej będziemy wszystkie mamami niż nam się to wydaje

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to dziewczyny, ja miesiąc temu jakoś się nie spinałam (no może po owulacji :P). Mąż świrował a ja go uspokajałam i mówiłam, co ma być to będzie. Nie udało się i stwierdziłam, że w tym miesiącu się zepnę i postaram ile się da a jak się nie uda to także wrzucam na luz i siupne ewentualnie na jakieś badanie :)
    Trzeba słuchać mądrzejszych koleżanek :D

    I jakoś tak wyszło, że miałam wybór czy dziś wstać o 5 (wyjazd z mężem) czy pospać i zmierzyć temperaturę o prawidłowej godzinie i jednak pojechałam. Temperatura oczywiście mocno odrealniona bo 36.00 ale czego się spodziewać o 5 rano :P

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie badam o 5 rano

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ