X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jutro będzie 4 :) ale tak już jest mało że martwię się że 3..
    Cykl bezowulacyjny powoduje, że są skąpsze. Jak miałaś zazwyczaj dłuższe to tak mogło być, bo ogółem 3-4 dni to ok :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszę Cię, że ja mam tylko 2 dni ale za to potem kilka dni plamień upierdliwych :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie nie są skąpe :D wręcz mocno obfite trzy dni i czwarty lagodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ale u mnie nie są skąpe :D wręcz mocno obfite trzy dni i czwarty lagodny
    No to bardzo dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta HCG <0,1 także nie udało się. Czekam z niecierpliwością na kolejny cykl! :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze.. :( madzioszka przykro mi, ale to dopiero początek z owulacją także jest mnóstwo nadziei :)

    madzioszka lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) w tym cyklu mialam mocne postanowienie, ze nie mierze temperatury, nie obserwuje siebie az tak dokladnie, poprostu dzialamy.. Myslalam, ze przestane, az tak skupiac sie na ciazy, ale po owulacji i tak zaczelam namietnie przegladac rozne forma. Mimo tego, ze nie tworzylam wykresu, to wpatrywalam sie w glupie serduszka ;) wszytsko na nic, bo i tak zaraz rozkreci sie @, bo plamienie juz mam. Ale to wszytsko popaprane.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek nie martw się <3 nie teraz, to kiedy indziej ważne, że w końcu wyjdzie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe- tez tak sobie tlumacze ;) ale myslalam, ze wszystko rozkreci sie troche szybciej. Staramy sie w sumie od poczatku roku, a dla mnie to wiecznosc. Jejku, ale to planowanie ciazy uczy cierpliwosci. Musze sie zrelksowac, wlaczam serial, a wieczorem moze jakies piwko, a co.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 lipca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tak, tez za mna piwko chodzi, ale poczekam do @ i wtedy walne sobie :-D
    Od początku roku to jeszcze wcześnie, chociaz ja jestem w 3 cyklu i się denerwuje. Dobrze, ze poszlam do lekarza, utwierdzil mnie, ze wszystko jest ok a ciąża to jest tylko kwestia czasu i Tobie również polecam podstawowe badanie, żeby uspokoić swoje nerwy :-)

    pilik, madzioszka lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dzisiaj juz szukalam dobrego ginekologa. Niby zawsze wszystko bylo z moimi cyklami w porzadku, ale warto sie przebadac. Ja sie juz zaopatrzylam w chipsy, slodkosci i piwko :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 7 lipca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzioszka przykro mi, Olinekka może jeszcze nie wszystko przesądzone.

    U mnie chyba cykl bezowulacyjny, no coż...nikt nie mówił,że będzie łatwo

    65cs, 30 lat
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj Olinek! ;) i co? Umówiłaś się?

    k91 zobaczysz na najbliższej wizycie, nie przejmuj się ;) warto się tak męczyć

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde.... Wczoraj mi się skończył okres..a dzisiaj po stosunku poleciała mi jasna krew :(( co to może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe- jeszcze sie nie umowilam, pojde prywatnie, wiec pewnie szybko mnie przyjma w razie czego ;)

    k91- zawsze sie jeszcze łudzę przez chwile, ale niestety @ na całego

    Frelcia- nie przejmuj się, też tak mialam kilka razy.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia pewnie wewnątrz miałaś jakieś "resztki" i podczas seksu się ujawniły

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam już wyniki badań na różyczkę, tsh i amh...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko mam w normie! :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    mam już wyniki badań na różyczkę, tsh i amh...
    jakie masz amh?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysokie :) ale w normie i siostra mi powiedziała że to bardzo dobrze. Powyżej 6.

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ