X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 11 września 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)!
    Dziś postanowiłam pierwszy raz odezwać się, ponieważ dotychczas tylko Was czytałam, a zawsze brakło mi odwagi, by coś napisać :).
    Jestem również z rocznika '91 i to jest Nasz 4 cykl starań. Podziwiam Was, że tak wszystko kontrolujecie (czy jak to określić), bo ja już po nieudanym 3cs odpuściłam totalnie, bo stwierdziłam, że to nie jest na moje siły i nerwy.. Kolejna koleżanka w ciąży, ciągłe pytanie "kiedy dziecko, kiedy dziecko, bo już przecież czas, bo już ponad rok po ślubie przecież...". Nie powiem, na początku odkładaliśmy ciąże na odległy termin, bo praca, kupiliśmy działkę i budujemy dom, ale w końcu zdecydowaliśmy się, że już nie ma co odkładać na potem, bo i tak nie wiadomo, jak szybko Nam się uda. Miałam jednak nadzieję, że nie będziemy musieli się długo starać, że do trzech razy i będzie pięknie, a jednak nie.. Liczenie dni płodnych, testy owulacyjne, obserwacja organizmu - to wszystko jest tak angażujące, że naprawdę Was podziwiam :) w tym cyklu nie mam pojęcia nawet, kiedy będzie miesiączka (będę czuła jak będzie miała przyjść na pewno, więc dopiero wtedy odliczę sobie, który to dzień), a już o wystąpieniu dni płodnych nie mówię, bo nie chce znowu się stresować i przeżywać tego.. Zapisałam się nawet na studia podyplomowe mając nadzieję, że otworzą mój kierunek, myślę nad wykończeniem domu i nawet wczoraj miejsce, które miało zajmować łóżeczko w sypialni w Naszym przyszłym domu zastąpiłam w marzeniach ślicznym regałem z Ikei i krzesłem obok. :) i wiem, że mam czas jeszcze, a martwić będę się kiedy indziej, cieszę się z tego co mam i tyle. A za Was mocno, przeogromnie mocno trzymam kciuki! Należą się Wam te dwie magiczne kreseczki za ten cały ból, smutek i przykrości, które są związane z tym wszystkim! :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie mnie boli brzuch...ale brzuch brzuch nie podbrzusze :(

  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 11 września 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia, witaj serdecznie :* I rozgosc sie, złap wirusy i uciekaj na fioletową strone mocy :) Kochana, 4 cykl to jeszcze nic. Staracie sie po odstawieniu tabletek?

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy małą misie :) Frelcia to odpoczywaj sobie :) może przestanie?

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum bardzo mi miło! Właśnie pocieszam się tym, że 4 razy to dopiero dobry rozbieg, zresztą śmieje się do mojego Męża, że Nam rzadko co udaje się od razu, więc i tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość :)) ja tabletki brałam kilka dobrych lat temu jak zaczynałam studia i odstawiłam je po roku, więc już mój cykl dawno się unormował od tego czasu, chociaż zauważyłam, że odkąd zaczęliśmy starania to trochę się rozregulował - to chyba przez ten stres.. A Tobie gratuluje! Dużo zdrówka dla Was obojga :*

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verenica bardzo mi miło :)! widzę, że dopiero też debiutujesz na forum :) powodzenia!

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura mi rośnie! Tylko czy to nie na okres :(

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia mocno trzymam kciuki, by się udało! :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 12 września 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś mam 14 dzień po owulacji, więc testowałam, mija magiczny 10msc i jedna gruba krecha niestety... niby czlowiek się spodziewa, ale jakoś i tak przykro, dodatkowo pogoda dobija

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 14 dzień po mam dopiero w poniedziałek... ale ćmi mnie w brzuchu jak na okres trochę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wykres jak himalaje :D:D:D:D

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 12 września 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    ja dziś mam 14 dzień po owulacji, więc testowałam, mija magiczny 10msc i jedna gruba krecha niestety... niby czlowiek się spodziewa, ale jakoś i tak przykro, dodatkowo pogoda dobija


    A co to za magiczne 10 miesięcy?

    65cs, 30 lat
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 12 września 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Dziewczyny robiła któraś badanie amh? ocena rezerwy jajnikowej. Dzwonię do 3 prywatnej przychodni u mnie w mieścince i n igdzie nie robią... a orientujecie się jakie to są ewentalnie koszta ? :) Mam kilka badan do wykonania i chciałabym wszystko za jednym zamachem zrobić

    Robiłam AMH w Diagnostyce i płaciłam podobnie jak Frelcia 148 zł. Muszę je teraz znowu powtórzyć,żeby zobaczyć jak się zmieniło po zabiegu.


    Witaj mala_misia. Zazdroszczę umiejętności wrzucania na luz :)


    Mam dzisiaj ostatni dzień zwolnienia lekarskiego, jutro wielki powrót do pracy i przyznam,że mi się nie chce :)
    Wczoraj byłam na wizycie pooperacyjnej i jestem pełna nadziei, jak jeszcze nigdy dotąd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 11:49

    65cs, 30 lat
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 12 września 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magiczne hehe bo skoro w pierwszym półroczu się nie udało to już przy magicznej 10 nie wierze w cuda, że samo z siebie "zaskoczy" :'D

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 12 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłaś jeszcze żadnych badań i nie chodziłaś na monitoringi?

    65cs, 30 lat
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    mam wykres jak himalaje :D:D:D:D

    A o co chodzi z tym wykresem? Jeśli mogę spytać :)

    zpbnroeqnmec200u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia wrote:
    A o co chodzi z tym wykresem? Jeśli mogę spytać :)
    rosła temp. do owulacji i teraz od wczoraj znowu rośnie :)

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 12 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Nie robiłaś jeszcze żadnych badań i nie chodziłaś na monitoringi?

    w tamtym miesiącu wybralismy się do kliniki leczenia nieplodnosci, czekam na okres teraz i wtedy ruszam z badaniami któe nam zleciła doktor, no i czeka mnie hsg

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 bardzo mi miło! :)
    Ginekolog powiedział mi jak byłam u niego te cztery miesiące temu, że do roku nie mam się przejmować, więc teraz postanowiłam wziąć sobie jego słowa do serca. Co ma być to będzie, a jak się nie uda to będziemy myśleć :)
    Ale ja wierzę, że Nam wszystkim się uda, jest tyle przykładów, że w końcu się udało, że nie chce się wierzyć, by i w Naszym przypadku było inaczej. :)

    A za Ciebie trzymam kciuki, wierzę, że teraz już pójdzie z górki. Musi być dobrze! :)

    k91 lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 12 września 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    rosła temp. do owulacji i teraz od wczoraj znowu rośnie :)

    O jaaaa, ale super! :)

    k91 lubi tę wiadomość

    zpbnroeqnmec200u.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ