X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstałam i już się czułam okresowo i za przeproszeniem miałam mokro między nogami a tu NIC. 17dzień fazy lutealnej i nic :/

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 21 września 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Blanka nie wolno, bo to są leki przeciwzapalne a owulacja jest dla organizmu stanem zapalnym i możesz nimi zahamować owu.

    Frelcia..no masz :D jak wózek nie to rób jak mala_misia- inwestuj w siebie :D też muszę chyba zacząć

    Dziewczyny a ja się wróżki nie boję ni hu hu, ale wiara mi nie pozwala ufać takim ludziom :D jednak wiara we wróżby i w senniki kłóci się z wiarą w Boga, ale moja babcia dylająca codziennie do kościoła miała kilka senników i zawsze sny sprawdzała :P

    Ja się jednej strony boję, że usłyszę coś, czego jednak bym nie chciała, a ja jestem taka, że mogę aż bardzo wziąć to sobie do serca, a po drugie właśnie wiara w Boga mnie też blokuje, bo to jest sprzeczne. I tak pozostaje mi czekać nie wiadomo ile na realizację marzeń :D ale zrealizuje sobie inne, na które chociaż mogę mieć wpływ :P

    zpbnroeqnmec200u.png
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 21 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale też poszłabym sobie na wesele się wybawić, zrelaksować... A tu ani widu, ani słychu :P

    zpbnroeqnmec200u.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_misia ja wesel mam po korek. Szkoda, że średnio udanych- nie, to nie jest marudzenie ciotki klotki tylko efekt zupełnego ignorowania gości i nastawiania się na hajs niestety :/ .
    Ja też powoli planuję inne sprawy i wyrzucam sobie starania z głowy. Przy okazji się obkupuję, bo tłumaczę sobie, że potem będą ważniejsze wydatki.

    Frelcia u mnie wczoraj były lekkie plamienia dzisiaj cisza. Tak czułam, że odstawienie tabletek w tym cyklu poskutkuje niskim progesteronem i plamieniami :(
    Chyba kupie sobie aparat do usg na własny użytek i będę sobie sprawdzać co się dzieje :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh no jak do jutra nie dostanę to umawiam się szybko do lekarza ;/

    O 12 idę się zrelaksować do kosmetyczki. Może podczas relaksu się zacznie @ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 10:08

  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 21 września 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    mala_misia ja wesel mam po korek. Szkoda, że średnio udanych- nie, to nie jest marudzenie ciotki klotki tylko efekt zupełnego ignorowania gości i nastawiania się na hajs niestety :/ .
    Ja też powoli planuję inne sprawy i wyrzucam sobie starania z głowy. Przy okazji się obkupuję, bo tłumaczę sobie, że potem będą ważniejsze wydatki.

    A to kiepsko.. Nie rozumiem organizowania wesel, gdzie wszystko obraca się wokół kasy, dla Nas liczyło się zadowolenie gości i dobra zabawa :) a to, czy się uzbierało mniej czy więcej to już nieważne.. Jedynie co to modliłam się, by nie było gorąco, bo miałam ciężką suknię i dużo warstw tiulu + halka, ale oczywiście Bóg chciał inaczej i to był jeden z najgorętszych i najduszniejszych dni zeszłego lata :P
    Haha, a myślałam, że tylko ja mam takie myślenie i nie odmawiam sobie kupowania rzeczy teraz, bo póki się nie udaje to chociaż jakąś przyjemność chcę mieć :D

    zpbnroeqnmec200u.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 września 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też póki co nie odmawiam sobie przyjemności :) Mama zawsze mi powtarza, dziecko nie żałuj sobie, przyjdzie czas że będą dzieci i wtedy one będą na pierwszym miejscu ponad Twoimi zachciankami zawsze :)

    Ja się boję wróżek, z jednej strony jestem ciekawa, a z drugiej strony wolę po prostu żyć w słodkiej niewiedzy. Są wróżki które mówią, że o złych rzeczach nie mówią, ale miałam przypadek w bardzo bliskiej rodzinie że wróżka powiedziała ciotce że straci jednego syna...ciotka się poddenerwowała, minęło kilka lat i syn rozbił się w wypadku samochodowym i raz dwa się wróżka wszystkim przypomniała...

    Kupiłam Castagnus, najpierw kupiłam, a potem znalazła o nim wątek na ovu i trochę się cykam. Cykle mam regularne 28-29d, żadnych plamien przed i po, potwierdzone owulacje i boję się że zamiast zbić prolaktyne to rozreguluje mi cykl.

    Jutro idę na hsg, zapytam się jeszcze ordynatora w szpiatlu co myśli :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus raczej nie powinien zaszkodzić. To jest ziółko, które raczej reguluje poziomy hormonów a nie zbija czy podwyższa, czyli jeżeli wszystko jest ok to nie powinien na nic wpłynąć. Tylko..jeżeli nie masz czego regulować, to po co? :)

    mala_misia moje wesele było nie do końca po mojej myśli i nie wspominam go mile. Prawie wcale o nim nie rozmawiam z nikim, nawet z mężem. Udaję, że go nie było, ale najważniejszy dla mnie jest sam ślub a nie wesele... ale co jak co, pogodę mieliśmy piękną ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie dostanę okresu do 20 dnia fazy lutealnej to już jest źle prawda?

    myślę jak zagadać mojego lekarza żebym nie wyszła na hipochondryczkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 11:15

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ja zawsze nad tym myślę, bo za każdym razem mam wrażenie, że przesadzam.
    Skoro miałaś potwierdzoną owu to zapytaj o coś na wywołanie okresu, bo już tyle i tyle dni minęło od owulacji a nadal jest cisza.
    Pokuś się jeszcze na jeden test ciążowy przed wizytą, co by być pewną sytuacji

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 września 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe mam za wysoką prolaktynę, badałam juz dwukronie i za każdym razem wynik ten sam i ją chciałabym unormować . Tylko własnie nie mam objawów takich jak wyżej napisałam

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz łykać na zbicie. Nie zaszkodzi, bo to ziółko a nie bromergon. Lekarz nie chce zbijać prl? U mnie Pani doktor nie chciała, bo uznała, że to właśnie czynnościowa, więc to ze stresu (o dziwo mało się stresuję). Tylko wg mnie przyczyna nie ma znaczenia, bo chodzi o to by obniżyć za wysoki poziom.
    Postanowiłam leczyć się castagnusem, teraz się przerzuciłam na niepokalanek herbapolu bodajże, ale nie wiem czy jest tak samo skuteczny.

    Myślę, że możesz spróbować tą serię 3 cyklową z castagnusem. Nie sądzę by zaszkodził a jak odnotujesz po tych 3 miesiącach jakieś niekorzystne zmiany to do drugiej serii nie podejdziesz i tyle. To jednak jest tylko zioło i w bardzo niskiej dawce.

    lollla7 lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 września 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra ostatnie pytanko, mogę zacząć brać w trakcie cyklu czy trzeba od pierwszego dnia ?:) na ulotce nic nie jest napisane, a natrafiłam na takie sugestie :) Jesteście złote <3

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz teraz, ale myślę że jak zaczniesz w drugiej połowie cyklu to trochę bez sensu i szkoda tabletek. Najlepiej zacząć łykać jakoś tak w pierwszej połowie cyklu aczkolwiek nic się nie stanie jak zaczniesz później czy wcześniej ☺️

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już wszystkie zaciazymy to macie miejsce w moim Żłobku

  • marzi Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 21 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczęłam stosować Castagnus w tym cyklu od pierwszego dnia. Co zauważyłam? 1. Łagodniejszy i krótszy okres, obyło się bez tabletek przeciwbólowych
    2. Owulacja wystąpiła wcześniej!!
    3. Brak ból owulacyjnych i lekkiego krwawienia ( a od dawna tak miałam)
    3. Posucha przez cały cykl

    Dobrze, że mąż się do mnie dobierał wcześniej i mu uległam :D, bo inaczej przegapiłabym owulację...

    Także dziewczyny stosujące castagnus, uważajcie! :)

    17cs
    07.18 endo na jajniku, czekam na laparo:(
    05.18 hsg- oba drozne,histeroskopia- wycięty polip endometrialny
    06.18 15cs Aniołek 5tc[*]
    04.18 12cs Aniołek 4tc[*]
    Mąż- nasienie dużo poniżej normy, brak przyczyny :(
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, owu wystąpiła u mnie punktualnie 14 dc a zawsze jakos tak kolo 20 dc.
    Bóle miesiączkowe miałam zwykle takie, że bałam się o swoją wątrobę - tyle leków brałam. Po casta bez leków jade. Co do śluzu u mnie było go zazwyczaj sporo ale rozciagliwego dawno nie miałam a po castagnusie wrócił ☺️
    Frelcia obawiam się, że musialabym zbyt daleko dojeżdżać ale chętnie bym się zaklepała ☺️

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba zacznę o ten okres modlić :/

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 września 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się dziś pomodlę za Ciebie, mój powoli nadciąga :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • mala_misia Autorytet
    Postów: 594 231

    Wysłany: 21 września 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na okres jak na zbawienie kurde, bo już mam takie wahania nastrojów, że sama z sobą nie mogę wytrzymać :P raz się śmieje, po chwili jestem zła, a za kolejną chwilę chce mi się płakać :D
    jeszcze ciągle boli mnie z prawej strony jajnik, ostatnio przed @ też mnie bolał. Masakra..

    zpbnroeqnmec200u.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ