X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)
Odpowiedz

Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Nynka daj znać. Narazie nie nakrecaj się bo okres może się spóźniać :)
    Na to już za późno😂
    Serce modli sie o cud, rozum wie że nic z tego, kolejny biały test sprowadzil na ziemie...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następnym razem się uda. Nie poddawaj się :)

    Nynka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!
    no i o 15 zawitała do mnie @ :( ale tego się spodziewałam, od kilku dni plamiłam, a temperatura spadała...
    werni wrote:
    Daj znać jak już zrobusz. A skąpe mogą być spowodowane stresem.
    dam znać :) tak też lekarz powiedział, że to ten stres-dlatego teraz staram się odstresowywać ;)

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    NatalkaRut, szybko Ci spadnie tsh po leku, nie martw się.

    Gagatka, póki co wzięłam jedną tabletkę, ale jestem dobrej myśli :) przez 👑korzystam głównie z teleporad, niestety za każdym razem trafiam na innego lekarza, wszystko muszę opowiadać od początku. Na szczęście wszyscy są bardzo mili i rzeczowi. "Stacjonarnie" leczyłam się u dr Levkivskiej, przeszłam do dr Bachanka

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Cześć! :)
    Coraz więcej nas tu:) fajnie, bo na inne wątki ciężko mi się wbić. ..
    Mam nadzieje, że długo tu nie będziemy i przeniesiemy się na wątki dzieciowe ;)
    To my podobnie z długością starań, z tym, że u nas brak dokładnej przyczyny
    Ja obstawiam, że jednak ta laparoskopia w 2009 ma wpływ i mogę mieć zrosty, ew. niedrożność jajowodow
    Miałam torbiel czekoladowa na jajniku, ale nie wiem czy to na 100% endometrioza. ..lekarz mówi, że nie

    Kasia, nie jestem lekarzem, ale mój brat też miał problemy z ciąża, zbadali nasienie okazało się ze ma 3% sprawnych plemników. Miał żylaki na jądrach. Wszystko leczyli na pl. Starynkiewicza.
    My staramy się kilka miesiecy oni byli po 37 r. z. Moj mąż też jest zapisany na te badania na lipiec. Doszliśmy do wniosku, że jego badania będą tańsze niż moje 🤣 on zapłaci 150 za rozszerzone badania a ja za 150 to moze jedno usg zrobię.

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Ja bardzo liczylam na ten cykl, na razie testy negatywne a @ nie ma juz 2 dni...mam dola ale wciąż nadzieje...
    Nynka mi po wakacjach (pierszy cylk staran) spoznial sie chyba 9 dni. Po trzech dniach wykupilam pol apteki i codziennie robilam trzy testy, tak się cieszylam i bylam dumna z męża 🤣 przez kolejne dni robilam testy i nic ani kresek ani okresu. Okazalo sie, ze stres i zmiana klimatu mialy na mnie taki wpływ. Dziubiemy dalej

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatalkaRut wrote:
    Kasia, nie jestem lekarzem, ale mój brat też miał problemy z ciąża, zbadali nasienie okazało się ze ma 3% sprawnych plemników. Miał żylaki na jądrach. Wszystko leczyli na pl. Starynkiewicza.
    My staramy się kilka miesiecy oni byli po 37 r. z. Moj mąż też jest zapisany na te badania na lipiec. Doszliśmy do wniosku, że jego badania będą tańsze niż moje 🤣 on zapłaci 150 za rozszerzone badania a ja za 150 to moze jedno usg zrobię.
    Mój też mówi,że pewnie niedługo trzeba będzie się przejść na badania nasienia, jak trzeba to zrobi
    A powiedz gdzie Twój jest zapisany? tak długo się czeka w kolejce?
    My na szczęście mamy pakiety z pracy w enelmedzie, więc wszelkie usg i dużo badań robię z tego. Tylko za Amh płaciłam

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to prywatnie chodziłam. Muszę sobie poszukać gina na nfz.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Mój też mówi,że pewnie niedługo trzeba będzie się przejść na badania nasienia, jak trzeba to zrobi
    A powiedz gdzie Twój jest zapisany? tak długo się czeka w kolejce?
    My na szczęście mamy pakiety z pracy w enelmedzie, więc wszelkie usg i dużo badań robię z tego. Tylko za Amh płaciłam

    My mamy termin na lipiec, ale będziemy strac sie to przyspieszyć, zapisywalismy sie dwa tygodnie temu. Warto zadzwonic. My jesteśmy zapisani na pl. Starynkiewicza dr Marianowski
    Uczkin.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 22:38

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatalkaRut wrote:
    Nynka mi po wakacjach (pierszy cylk staran) spoznial sie chyba 9 dni. Po trzech dniach wykupilam pol apteki i codziennie robilam trzy testy, tak się cieszylam i bylam dumna z męża 🤣 przez kolejne dni robilam testy i nic ani kresek ani okresu. Okazalo sie, ze stres i zmiana klimatu mialy na mnie taki wpływ. Dziubiemy dalej
    Mam nadzieję, że nie bede tak dlugo czekać...4 dni a mendy nadal nie ma.
    Nie mam pojecia co sie wydarzylo...

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pomyśleć, że człowiek kiedyś modlił się żeby nie wpaść :p A teraz jest odwrotnie :p

    Nynka, OlaNova lubią tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh ot właśnie, teraz oby w tę drugą stronę :)
    ja się dowiedziałam, że moja kuzynka w ciąży-a ledwo co antyki odstawiła...i tak pstryk i jest, a mówiła,że woleliby tak z 2 m-ce jeszcze poczekać...a ja do niej-ciesz się, bo inni nie mają tak łatwo...

    werni lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    heh ot właśnie, teraz oby w tę drugą stronę :)
    ja się dowiedziałam, że moja kuzynka w ciąży-a ledwo co antyki odstawiła...i tak pstryk i jest, a mówiła,że woleliby tak z 2 m-ce jeszcze poczekać...a ja do niej-ciesz się, bo inni nie mają tak łatwo...

    Dokładnie, tak właśnie jest. Najgorzej kiedy w sumie nie ma żadnych medycznych powodów dla, których się nie udaje, a długo nie wychodzi. Jak czasami poczytam wiadomości niektórych dziewczyn to normalnie przykro się robi, kosztuje to tyle energii i stresu.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu na ovu też czytałam przeróżne historie te szczęśliwe i te bardzo przykre. Można powiedzieć jestem tutaj weteranką. Mam sentyment do tej strony.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Tu na ovu też czytałam przeróżne historie te szczęśliwe i te bardzo przykre. Można powiedzieć jestem tutaj weteranką. Mam sentyment do tej strony.

    Właśnie widzę.... 6 lat :) niezły staż. Ja tak na początku bardziej obserwowałam, czytałam i zbierałam informacje, niedawno sama włączyłam się do akcji :p

    werni lubi tę wiadomość

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam forum przypadkiem, dopiero zaczynam tu swoją przygodę
    Mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu ciekawostek zdrowotnych, bo niestety od lekarzy to ciężko. ...

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze się odważyłaś :) dzięki poradom dziewczyn itd dużo badań sama zrobiłam to tylko gince pokazywałam plik badań na początku starań. Lh fsh tsh ft3 ft4 estriadiol itd.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że u nas to było tak, że sie stramy, staramy, co miesiąc robiłam drame i płakałam. Potem nam taka fazę, że odpuszczam, będzie to będzie, zbliża się owulacja to się spinam, tak teraz na bank się uda. Teraz na kwarantannie postanowiłam korzystac z teleporad ile wlezie, bez wychodzenia z domu dostalam skierowania na morfologię , tsh i inne, których nazw nie pamiętam. Zrobiłam badania, otrzymałam je po kilku godzinach, od razu skonsultowałam się z endokrynologiem, kupiłam lek za 5 zl. Mam juz skierowanie na powtórne tsh za miesiąc. Zapisaliśmy się na badanie nasienia. Jakoś to będzie.
    Dużo też wiem od was, za co bardzo dziękuję. Na pewno na rok będziemy spacerować z bejbikami.

    NikaVera, werni, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja mieszkam pod Wawą :) niedlugo bedziemy starac sie o drugiego dzidziusia. Pierwsze bobo udalo sie w 3cs ale w 1cs zaliczyliśmy jeszcze CB. Okres wrocil we wrzesniu, mam nadzieje, ze wszystko jest u mnie OK pod tym względem, nic sie nie zmienilo i bedziemy mogli niedlugo cieszyc sie dwoma kreskami na teście...

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A całą ciążę prowadzona mialam w Unicare :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ