X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)
    My wczoraj byliśmy na warsztatach Psychologicznych bylo bardzo fajnie ;-)

    Cordy super :-)

    Co do badan to wiesz powinny byc oj ale tez po wizytach w szpitalu jednak cos tam moze sue dziac ;-)
    Choc po histeroskopii wszystko było ok :-)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) polecicie mi jakiegoś ginekologa z Kielce, u którego mogłabym zrobić monitoring? Byłam u jednego, ale on przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu (i to nie zawsze), więc to trochę za mało. Fajnie byłoby gdyby koszty nie były zbyt wygórowane ;)

    Rita1371 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 24 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr lepiarczyk i dr Wegrzycki przyjmują prywatnie trzy razy w tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 20:32

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 24 marca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asa i dr Lewandowski ma też dobre opinie.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 29 marca 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Sylwia wrote:
    Hej Dziewczyny :) polecicie mi jakiegoś ginekologa z Kielce, u którego mogłabym zrobić monitoring? Byłam u jednego, ale on przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu (i to nie zawsze), więc to trochę za mało. Fajnie byłoby gdyby koszty nie były zbyt wygórowane ;)

    Do Lepiarczyka polecam się umawiać na monitoring do Poradni Leczenia Niepłodności przy szpitalu na Kościuszki. Jest tam codziennie od 8 do 14. Wizytę można praktycznie z dnia na dzień umówić, nie ma kolejek i nie czeka się długo.
    W jego prywatnym gabinecie trzeba czekać jakieś 3 tyg na wolny termin, przyjmuje tylko popołudniami i są spore opóźnienia.

    Koszt jest ten sam, 150zł za wizytę.

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje:)

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja cały czas jestem i walczymy już 10 cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 22:38

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny cos ostanio forum ucichło ale moze jednak ktos tu jeszcze zagląda. Jestem mama cudownego 3 latka. Przed pierwszą ciąza zdiagnozowano u mnie PCO oczywiscie tylko na podstawie USG- zaskakujące bylo to ze kilku lekarzy tylko po ugs oznajmili- to napewno PCO ( dodam ze moje miesiączki wystepowały co około poł roku )dostalam hormony na wyregulowanie miesiaczki. Po odstawieniu hormonow zaszlam w ciąze odrazu. Teraz z męzem podjelismy decyzje o 2 dzieciątku, oczywiscie pomyslalam ze jak sie raz udalo to i za drugim razem bedzie takze ok. no i coz po odstawieniu hormonow pierwszy cykl jak w zegarku a drugi... ehh miesiaczki brak , ciaza wykluczona , ostanio bylismy na prostej u dr . Wojnera , skierowal mnie na drożność jajowodów ( jako pierwsze badanie , oczywiscie maz dostal skierowanie na badanie nasienia) osobiscie bardzo boje sie tego badania bo czytam ze bol maskaryczny. Wiem ze to wczesnie ale ja juz takze wiem ze miesiaczka zanikla i oczekiwanie na nia to kilka miesiecy dlatego podjelam tak szybko decyzje. Doardzcie czy to badanie na niedrożnośc wykonywalyscie jako pierwsze. Jesli jajowody beda drożne to kolejny krok to wywolanie okresu no i inseminacja. Czy dr Wojner trafnie podejmuje decyzje ;) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też się dołączę ;) Cześć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama synusia wrote:
    hej dziewczyny cos ostanio forum ucichło ale moze jednak ktos tu jeszcze zagląda. Jestem mama cudownego 3 latka. Przed pierwszą ciąza zdiagnozowano u mnie PCO oczywiscie tylko na podstawie USG- zaskakujące bylo to ze kilku lekarzy tylko po ugs oznajmili- to napewno PCO ( dodam ze moje miesiączki wystepowały co około poł roku )dostalam hormony na wyregulowanie miesiaczki. Po odstawieniu hormonow zaszlam w ciąze odrazu. Teraz z męzem podjelismy decyzje o 2 dzieciątku, oczywiscie pomyslalam ze jak sie raz udalo to i za drugim razem bedzie takze ok. no i coz po odstawieniu hormonow pierwszy cykl jak w zegarku a drugi... ehh miesiaczki brak , ciaza wykluczona , ostanio bylismy na prostej u dr . Wojnera , skierowal mnie na drożność jajowodów ( jako pierwsze badanie , oczywiscie maz dostal skierowanie na badanie nasienia) osobiscie bardzo boje sie tego badania bo czytam ze bol maskaryczny. Wiem ze to wczesnie ale ja juz takze wiem ze miesiaczka zanikla i oczekiwanie na nia to kilka miesiecy dlatego podjelam tak szybko decyzje. Doardzcie czy to badanie na niedrożnośc wykonywalyscie jako pierwsze. Jesli jajowody beda drożne to kolejny krok to wywolanie okresu no i inseminacja. Czy dr Wojner trafnie podejmuje decyzje ;) ?
    Kochana powiedź mi coś na temat Wojnera. Bo dostałam od swojego nieudolnego ginekologa skierowanie do Poradni Niepłodności i właśnie jest tam ten Wojner, ale jak czytałam opinie o nim to szczerze odechciało mi się iść. Niby też mam PCOS, ale to "niby". Rok i nadal nic u nas.

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:54

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hym no to teraz ja mam mieszane uczucia bo wczoraj wyszlam stamtad dosc spokojna i zadowlona z rozmowy z tym lekarzem, byl naparwde mily i konkretny. widze ze idzie jednym schematem , u mnie droznosc niedlugo potem wywolanie miesiaczki i inseminacja ... tylko teraz tak mysle czy nie warto wywolac miesiaczki i sporbowac naturalnie ... ranyy nie wiem co robic
    M.J.G widzisz niewiele moge powiedziec bo wczoraj pierwsza wizyta... wydal mi sie konkretny ale liczy sie efekt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka mozesz zdradzic co to za lekarz? z jednej strony mysle sobie ze nieplodnosc powinien leczyc specjalista a z drugiej strony jak czytam to wszystko to zastanawiam sie czy Wojner pomogł komukolwiek ...

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:54

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:54

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Mama nie wiem czy pomógł, może i pomógł, kto wie :/
    Chodziłam do tej poradni ze względu na finanse, bo wizyty za darmo, badania itd...ale postanowiliśmy z mężem dać sobie szansę u innego lekarza i nie liczyć się z kosztami, i się opłaciło ;)
    mój obecny lekarz to Marek Walczyk - cudowny, ciepły lekarz :)

    to teraz mam zarąbisty mętlik w głowie ... aaaaaaaaa wlasnie chodzi tu tez o kase bo boje sie ze np naturlanie nie przejdzie a jak zajrzalam w cennik prytwanych klinik to az sie przestraszyłam ...

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:54

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Mama nie jest tak źle ;)
    Ja za każdą wizytę płacę zawsze 150 zł, niezależnie od tego czy z cytologią, czy z usg, czy dłużej, krócej itd...
    No pewnie za badania będziesz musiała więcej zapłacić, bo pewnie i tarczycowe i progesteron, prolaktyna itd...
    hmm, ja na Twoim miejscu zrobiłabym to hsg i wyciągnęła jak najwięcej skierowań na badania, a potem pomyślisz czy lekarz Ci odpowiada i chcesz inseminację czy wolisz powalczyć naturalnie ;)

    dziekuje kochana , w sumie masz racje, zrobie komplet badań i wtedy moge się tez skonsultować z innym lekarzem. Dziekuje Ci za opisanie Twojej sytuacji bede bardziej czujna i napewno skosultuje się tez co do podanych ilosci leków.
    Kurcze To takie niesprawiedliwe, te co niechca maja a te co pragną musza tak walczyć :(

    Milka1991, M.J.G lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Synusia ja miałam HSG na prostej .. generlanie nie wspominam tego badania złe .moze dlatgeo ze mialam drozne jajowody - bardziej bolał mnie zastrzyk w tyłek ;) hahah :)

    niestety leczenie niepłodności w Kielcach leży i kwiczy :/

    stad my uciekliśmy do Warszawy

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedz. Pójść pójdę żeby zrobić badania ale co dalej to już sama nie wiem. Zaczynam mieć mętlik w głowie. Mama synusia daj znać co i jak dalej w leczeniu. Może razniej mi będzie :)

‹‹ 85 86 87 88 89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ