X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale laparotomoa to co innego niż laparoskopia. Czytalam że można nawet w tym samym cyklu próbować. Bez sensu. Ja wiem co on sobie myśli. Że zrobi laparo a potem założy że 3miechy mamy próbować. A ja chce monitoring bo moze mi nie pękają pęcherzyki. Bez sensu..

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli taka laparoskopia z oceną drożności rozjedzie mi cykle? no nieźle... kolejne miesiące:/ nie licze godzin i lat to życie mija nie ja la la la...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 20:22

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że coś innego, ale nie wiesz co tam dokładnie znajdą i co zrobią... Może coś natną, wytną, albo wyczyszczą albo nic takiego nie będzie potrzebne. A skoro z nim się dogadałaś to chyba... Tak będzie? Byłby świnią jakby uzgodnił jedno a robił drugie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Pati nie martw się do przodu. Ja miałam laparo dopiero w 13 dniu cyklu i też powinnam okres dostać po 15 dniach ale ale wszystko mi się pokielbasilo. Wyjątkowo bo ja zawsze miałam regularnie. Bywa i tak ale nie zakładaj że tak będzie u Ciebie od razu.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Nie :) Ale ja póki co odpukać nie miałam problemów ginekologicznych czy hormonalnych a przynajmniej o niczym takim nie wiem :D
    Ale dobrze, że piszecie o terminach bo odkryłam że można online tam się zapisać na wizytę :D Bo chyba połówkowe o swojego zrobie.
    Z tamtego byłam zadowolona z prenatalnych jak prowadził mi ciążę. Teraz po usg mam jakiś niesmak.
    Seli kciuki za jutro :)

    Jak online? :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A :) To tak :P No my prenatalne 300 i każda wizyta 190... Mogłoby być odrobinę mniej no ale trudno... Nadal mam mętlik w głowie, na razie ciąża wygląda książkowo i myślę tylko o konsultacjach w późniejszym terminie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli będzie Ci wychodzić więcej niż 190 bo to wymaz z szyjki Ci pobierze a to z pochwy itp. ja dzisiaj wymaz z pochwy i 230 zł :/ żadnych dolegliwości nie mam..robią pro forma :/

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli będzie Ci wychodzić więcej niż 190 bo to wymaz z szyjki Ci pobierze a to z pochwy itp. ja dzisiaj wymaz z pochwy i 230 zł :/ żadnych dolegliwości nie mam..robią pro forma :/

    O... To mnie pocieszyłaś :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wiem, że coś innego, ale nie wiesz co tam dokładnie znajdą i co zrobią... Może coś natną, wytną, albo wyczyszczą albo nic takiego nie będzie potrzebne. A skoro z nim się dogadałaś to chyba... Tak będzie? Byłby świnią jakby uzgodnił jedno a robił drugie.

    Nie no on sam nie wie co tam zastanie. Cel jest skontrolować jak wygląda wszystko po 11 latach od operacji jelit. No i sprawdzić drożność i ten przyrośnięty prawy jajnik. Stąd może zakłada, że będzie coś prostował itp. Póki co kinder niespodzianka. No zobaczymy jak to będzie. Ale mógłby mj napisać dlaczego mi odwołuje tak bez żadnej podkladki. Mógłby mi odwołać po laparo...

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Nie no on sam nie wie co tam zastanie. Cel jest skontrolować jak wygląda wszystko po 11 latach od operacji jelit. No i sprawdzić drożność i ten przyrośnięty prawy jajnik. Stąd może zakłada, że będzie coś prostował itp. Póki co kinder niespodzianka. No zobaczymy jak to będzie. Ale mógłby mj napisać dlaczego mi odwołuje tak bez żadnej podkladki. Mógłby mi odwołać po laparo...

    A moze po laparo da Ci termin? On ma wiecej godzin niz te na znanym lekarzu. Bo jak ja bylam na pierwszej ciazowej to on mi wyznaczyl kolejna w krotkim terminie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, A co to znaczy ze Ci odwołał? Napisal Ci, ze masz nie przychodzic do niego przez kolejne miesiace?

    Verita, bardzo dobre wiesci po wizycie :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Pati, A co to znaczy ze Ci odwołał? Napisal Ci, ze masz nie przychodzic do niego przez kolejne miesiace?

    Verita, bardzo dobre wiesci po wizycie :)

    Przyszedł mi sms ze znanego lekarza oraz z i-gabinetu że lekarz odwołał Twoją wizytę bla bla bla.. No chyba, że zakłada monitoring i umowi mi wizyty pomiędzy gdzieś jak już cykl się unormuje po laparo. Mam tylko nadzieje że nie powie mi ok niech Pani przyjdzie tak we wrześniu i bedzoemy działać. Bo on juz z tych dotychczasowych wizyt wie że mam przerośnięte pęcherzyki i wyższą prolaktynę w 3dc..

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moze ustawilas wizyte jak on ma urlop? Szczerze to wątpię, ze on analizuje liste umowionych pacjentek na miesiac do przodu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta była 9 sierpnia.... i nadal jest dostępna:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... nie wiem co napisac :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo mi sie upolowac wizyte na piatek do F. Zwalniam poniedzialkowa na 9:00. Ktoras chetna?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prenatalnych :D mam małego dzikusa - skakał tak, że normalnie trampoliny nie potrzeba :P ryzyka bardzo malutkie, wszystko w porządku :)

    Paula_071, Simons_cat, Magda - mbc, futuremama, Izoleccc, veritaserum, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, super :)

    Seli lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko F. powiedział, ze na usg 3D jest za wcześnie i nie mamy takiego ładnego wydruku całego ciała :P no ale maleństwu nie odpowiadało dziś fotografowanie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też mówił że za wcześnie na 3D bo dziecko to jak szkieletor. Teraz jest już za późno bo mała tak jest odwrócona tyłkiem i głowa do kamery z tyłu że nie będziemy chyba mieć w ogóle zdjęcia w 3D ani nic. Zobaczymy ja mam teraz 12.07 UsG 3 Trymestru.

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ