X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    U mnie też mówił że za wcześnie na 3D bo dziecko to jak szkieletor. Teraz jest już za późno bo mała tak jest odwrócona tyłkiem i głowa do kamery z tyłu że nie będziemy chyba mieć w ogóle zdjęcia w 3D ani nic. Zobaczymy ja mam teraz 12.07 UsG 3 Trymestru.

    a mówił kiedy można? Bo ja np. czytałam w centrum ginekologicznym, że oni robią np. 3d/4d od 18tc i tam chcemy zrobić filmik, bo oni nagrywają :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedział że sens to ma od 23 tygodnia a najlepsze zdjęcia wychodzą po 27 tygodniu.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Mi powiedział że sens to ma od 23 tygodnia a najlepsze zdjęcia wychodzą po 27 tygodniu.

    hmm... Bo np. na styczniówkach to już nie jedna ma w 3d... Koleżanka robiła w 14tc 3d.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to cały czas jestem zdezorientowana. Dziewczyny ze szkoły rodzenia mają teraz po 34 tygodniu co tydzień ktg u swojego lekarza. Jak ja to zapytałam o ten urlop i do kogo się udać bo to będą aż 3 tygodnie przerwy po 35 tygodniu to on do mnie że dam radę i po co tak często chodzić. W końcu jak powiedziałam że nie dam rady i się będę stresowac to powiedział że to rubisza iść. Ale z tonu wywnioskowałam że po co w ogóle ta wizyta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie śmiałam się jak cholera bo właśnie jak zapytałam go o tego lekarza to mówi że do rubisza albo ewentualnie Curylo bo on z nim od wielu lat współpracuje i to są sprawdzeni lekarze. Tym jego tonem w stylu " pracuje już 30 lat w ginekologii, mam tylleeee doświadczenia i specjalizacje " : D

    Paula_071 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On sam ma jakoś trzydzieści parę :P chyba, że własny poród wlicza :P

    Ehh... No ja Ci powiem, że miałam obawy co do tych prenatalnych. Taki miał jakiś podły nastrój :P prawie nic nie mówił, poważny był jak jeszcze chyba nigdy... USG zaczął z taką powagą i w ogóle jakbym nie wiem co od niego chciała :P ale potem trochę się pośmiał bo my z mężem nie potrafimy się jak ludzie wzruszać tylko sobie dogadywać i hahałam się tam tak, że i brzuchem trzęsło :P i on nie wytrzymał też :P a potem w sumie coś wypisał, jak zapytałam to odpowiedział... ale ogólnie pominął, że ryzyko porodu przedwczesnego mam mega wysokie a zobaczyłam to dopiero na kartce...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo ,ja mam 1:76. Ale nie martw się tym bo ja nie mam pojęcia co on bierze pod uwagę i jak wylicza to ryzyko skoro pappy nie było. A jak zapytałam jak to niby zostało obliczone to sam do końca nie wiedział i mówi no wie Pani czynniki etniczne , środowiskowe...

    On ma 33 lata. Coś mu się ta speca chyba przeciąga bo Rubisz 2 lata starszy i już po wszystkim i doktorat zrobiony i specjalizacje.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mi się obiło o uszy, że tyle ma :P

    Mam tylko nadzieję, że rzeczywiście mam super zdrowego zucha i będzie bez komplikacji. Bo podpytałam go o cc, powiedział, że na dzień dzisiejszy nie mam wskazań, potem mogą się pojawić, różnie bywa i cc po 39 tc... A to by oznaczało grudzień :P i to nawet połowa. Więc wole czekać i liczyć, że będzie ok :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z nim krótko rozmawiałam o porodzie. Powiedział że rodzić naturalnie i nie świrować : D plusów o wiele więcej , nie jest zwolennikiem CC na żądanie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja psychicznie czułabym się lepiej po cc... ale ważniejsze jest dla mnie by urodzić po północy w nowym roku :P znalazłam przypadkiem coś takiego jak aniball i chyba kupię, czas mam na to ale chce ćwiczyć i nie skapcanieć :P mam wysoko łożysko, nie ma problemów, poszukam jakiś sobie zajęć dla kobiet w ciąży :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F. jest "86, a przynajmniej studiowal z tym rocznikiem.
    Specjalizacje czasami sie ciagnal, w tamtym roku moj kolega zrobił specjalizacje majac 37 lat.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 85 na 100 %.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Jest 85 na 100 %.

    No to mial rok w plecy albo przerwe po szkole średniej.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja w pierwszej ciąży przy połówkowych miałam w 19tc ;)

    Później sobie zrobię :P ale już nie zależy mi na samym 3d wydruku ale na tym filmiku :D cena właściwie bardzo podobna.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolejny wynik, SHBG - 98,8 (normy 27,8 - 146,0). Jest ok czy nie?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mam kolejny wynik, SHBG - 98,8 (normy 27,8 - 146,0). Jest ok czy nie?

    Moim zdaniem ok. Mowi sie, ze najlepiej 80- 90, ja mialam.60 a niby za nisko ;p a ciaza jest.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. A mnie dalej boli bok... tak w nocy analizowalam gdzie to dokladnie jest i czuje jakby jakowod. Nie wiem czy on jest unwerwiony ale to idzie od pochwy do jajnika. F. twierdzi, ze na usg wszystko jest ok, ale mnie ciagle boli a ciazy nie ma pomimo wszystkich wynikow ok.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co... mnie tez tak nisko pobolewalo. Nie wiem jak to okreslic. On twierdzil, ze to nie ginekologiczne... wszystko bylo ok. I odkad zaszlam w ciaze to tego bolu nie ma ;p a byl nie do zniesienia...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ma któraś może na wydanie szybką wizytę u dr F? Ginemedica odwołała mi moja bez uprzedzenia......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 10:00

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Hej, ma któraś może na wydanie szybką wizytę u dr F? Ginemedica odwołała mi moja bez uprzedzenia......

    Jak to? Napisz do niego smsa i Ci przywróci. Bo on odwołał czy kto?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ