Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:44

    Seli, Pati88, Simons_cat lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dziewczyny, idę pracować. Odezwę się wieczorem, pokażę Wam test :D
    Liczę na komisyjną ocenę, jak ostatnio :P

    Miłego dnia :) ja zabieram się za sprzątanie i obiad :P i będę popijać sobie lemoniadkę :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - jeszcze by Cię pocieszyć, bo mi się przypomniało, to mojej dalszej znajomej mama jest położną na klinikach. Kobieta niedawno zaszła w ciąże i jej mama mówi " tylko Fabijański" - a jest położną, czyli ma inne spojrzenie na niego, inne doświadczenie. My ciężarne mamy inne odczucia ale jak matka wybiera dla córki - wiadomo jak najlepiej ;) no i pracuje z nim na co dzień, to ona widzi jak zajmuje się pacjentkami, jak dba o nie i prowadzi porody ;)

    nick nieaktualny, Simons_cat lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Seli poprawilas mi humor aż z tej okazji zjem druga kanapkę a co !!
    A tak na poważnie to dzisiaj się budzę, mąż na wyjeździe cały dzień i nie mam co robić. Miałam pakować torbę do szpitala ale jakoś też bez weny ;p

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kromka chleba z majonezem i lemoniada :P sprzątam ale czuje pęcherz dziś znów mocniej... Ale nie dałabym rady spać w skarpetkach w nocy, bo jest mega gorąco...
    Muszę jeszcze odkurzyć, zmyć podłogi... Poprasować rzeczy na wyjazd i mamy gości później.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, to ja Ci powiem, że gdy trafiła z grudniu do szpitala z poronieniem, to F. którego widziałam pierwszy raz na oczy spisał się na medal. Wszystko mi wyjaśnił, powiedział, jakie badania mi radzi zrobić, chociaż NFZ jest innego zdania. Miał dużo empatii, był delikatny. A Murawski? Ochrzanił mnie po łyżeczkowaniu, że za wolno chodzę i kazał mi iść do pracy następnego dnia.
    Chociaż dalej mnie boli i w ciąży nie jestem to uważam, że F. jest najlepszym lekarzem, na jakiego mogłam trafić. Oby nie musiała nigdy zmieniać zdania.

    Co to znaczy zarazić ranę?
    Na cc najlepszy jest Korzeniewski.

    nick nieaktualny, Seli, futuremama lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Verita, to ja Ci powiem, że gdy trafiła z grudniu do szpitala z poronieniem, to F. którego widziałam pierwszy raz na oczy spisał się na medal. Wszystko mi wyjaśnił, powiedział, jakie badania mi radzi zrobić, chociaż NFZ jest innego zdania. Miał dużo empatii, był delikatny. A Murawski? Ochrzanił mnie po łyżeczkowaniu, że za wolno chodzę i kazał mi iść do pracy następnego dnia.
    Chociaż dalej mnie boli i w ciąży nie jestem to uważam, że F. jest najlepszym lekarzem, na jakiego mogłam trafić. Oby nie musiała nigdy zmieniać zdania.

    Co to znaczy zarazić ranę?
    Na cc najlepszy jest Korzeniewski.

    Widziałam to co pisze na FB tamta kobieta... to było 2 lata temu, ale ona pisała, że strasznie ją zszył niby i był ropień, i ciągle ropa szła i pisała w wielu komentarzach o tym, że tak strasznie źle to wyglądało i bolało ją 3 dni. Chyba, że Veri pisze o kimś innym, ale tylko to mi się rzuciło w oczy o nim :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Przepraszam, że przerywam :D


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecb6a6ce13c7.jpg

    :)

    wooow piękne! Gratulacje:)

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:44

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej ja sie Magda nie znam:/

    ja czekam na gastroskopie heh:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja wiem tylko tyle że masz nieciekawa sytuację bo dwie mutacje homo czyli dwa wadliwe geny a nie jeden. Hetero to jeden. Nie wiem do końca co to oznacza ale chyba czeka Cię heparyna. Tylko że kochana nie martw się ! Ważne że wiesz więcej ! Tylko ja zawsze myślałam Że przy takich mutacjach bez problemu się zachodzi tylko problem z utrzymaniem jest ciąży. Nie martw się na zapas. Kolejne rzeczy które zrobiłaś i wiesz dużo więcej. Na pewno i Endo i F. Cię dobrze poprowadzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Magda i ja na Twoim miejscu umowilabym się do hematologa. Koniecznie.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:45

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:46

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no powiem Ci Veri, że mam wrażenie, że jest coraz gorzej...
    wydaje mi się, że ja od owu powinnam brać już jakiś acard, czy coś.
    Całkiem możliwe. A heparynę od bety pozytywnej raczej na 100 %
    Z tego co ja się orientuję.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:46

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Ci polecę Agnieszka szeremet. Mimo stosunkowo młodego wieku posiada wiedzę, jest to wspaniała osoba. Pracuje na hematologii dorosłych na Chałubińskiego w klinice. Ciepła przesympatyczna.

    Potoczka też "znam" i też jest spoko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2018, 18:41

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:46

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, kup w aptece Acard i juz bierz. Witaminy metylowane. I heparyne od bety. Wiecej nic nie zrobisz.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u Kapelko-Slowik, jest ok.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ