X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) walcze by rozkrecic laktacje, i tak po 1ml, 2ml zanosze :)
    Wypoczelam w miare, czuje sie dobrze.
    Mam nadzieje, ze Gabrys bedzie przybieral ladnie na wadze i nas wypuszcza.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzwoniłam właśnie do dialabu, czyli tam gdzie zwykle chodzę na pobrania krwi i PAPPA plus wolna beta na kryptorze - 204zł. Także jutro idę zrobić.

    Seli lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F. nawet chyba cos kiedys mowil, ze tam najtaniej ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    A dzwoniłam właśnie do dialabu, czyli tam gdzie zwykle chodzę na pobrania krwi i PAPPA plus wolna beta na kryptorze - 204zł. Także jutro idę zrobić.

    Mi mówili, że można robić dopiero od skończonego 10 tygodnia? Jak masz wizytę za 2 tygodnie to gdzie Ci się śpieszy?:)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Seli przepraszam ja myślałam że Artur coś mi umknęło :)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mi mówili, że można robić dopiero od skończonego 10 tygodnia? Jak masz wizytę za 2 tygodnie to gdzie Ci się śpieszy?:)

    F. powiedział na wizycie, że można od skończonego 8tc.
    Ja nie lubię pobierania krwi, im szybciej z głowy, tym dla mnie lepiej :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    F. nawet chyba cos kiedys mowil, ze tam najtaniej ;p
    ja mam najbliżej do tego :P

    Veri, bo Seli miała długo w opisie Artura, ale chyba plany się zmieniły ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienilismy jakis czas temu na Gabrysia i chyba tez bardziej mu pasuje :)

    veritaserum, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 listopada 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli gratulacje dla Was!! i jaka ładna nózia na avatarku:)

    Seli lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    F. powiedział na wizycie, że można od skończonego 8tc.
    Ja nie lubię pobierania krwi, im szybciej z głowy, tym dla mnie lepiej :P

    Ciekawe, w Diagnistyce nie ma norm dla tak wczesnego tygodnia nawet. Dopytaj się w swoim labolatorium. U mnie jest tak:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/84802ae934ed.png

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz tam zadzwonię i dopytam.
    edit. w dialabie od skończonego 8tc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 12:27

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie mam zadnych wynikow... A i nie wiem co z malym, licze, ze zaraz sie czegos dowiem. Juz obiecala mi pediatra... bo go nie zbadali nawet i nie moglam popatrzec. Tylko mleko zanosilam jedynie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No wlasnie nie mam zadnych wynikow... A i nie wiem co z malym, licze, ze zaraz sie czegos dowiem. Juz obiecala mi pediatra... bo go nie zbadali nawet i nie moglam popatrzec. Tylko mleko zanosilam jedynie.

    Poważnie? Ja bym koczowała przy inkubatorze i siłą by mnie nie zabrali. Jeśli dają go pod lampy pilnuj, żeby okularki mu nie spadły. Sprawdź czy dzisiaj ma dyżur jakaś położna laktacyjna, najlepiej np. Małgosia.

    edit. wydawało mi się, że zawsze rano (w tygodniu) jest obchód i badanie niemowląt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 14:26

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe z tym obchodem to jak ja byłam to raz był raz nie ;p ale noworodki były zabierane codziennie na jakieś badania. Byłam w szoku bo raz jestem na sali i polozna z noworodków zadzwoniła do mnie że mam przywieźć Anię na badanie heh. W sensie tym telefonem byłam zdziwiona ;p
    Śmiać mi się chciało bo wiecznie powtarzali że nie wychodzić z sali bo obchód będzie i tak przez 3h a na końcu nic nie było ;)

    Seli dasz radę to takie standardowe postępowanie bo ja też leżałam z dziewczynami co miały wczesniaki też mleczko zanosiły i wiecznie nikt nic nie wiedział.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra... Dorwalam pediatre to malo co mi powiedziala. Nie jest pod lampami... hm. Wejsc moglam teraz na dluzej, widzialam jak karmia, moze pozwola dotknac przy kolejnym karmieniu. Ogolnie ma zmniejszone wspomaganie oddychania bo sobie swietnie radzi. Mozliwe, ze to niedlugo odlacza, ale co, ile.. jak... jutro ma miec badania i nawet nie wiem jakie :( totalnie nie wiem co z nim robia. Wierze, ze wiedza co i jak i na pewno krzywda mu sie nie dzieje ale fajnie by bylo wiedziec...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja rodziłam 13.08 to położną laktacyjną zobaczyłam godzinę przed wyjściem - 17.08. Teoretycznie powinny być od poniedziałku do piątku. Całe szczęście mi mleko tryskało tak, że mogłabym cały oddział wykarmić.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No masakra... Dorwalam pediatre to malo co mi powiedziala. Nie jest pod lampami... hm. Wejsc moglam teraz na dluzej, widzialam jak karmia, moze pozwola dotknac przy kolejnym karmieniu. Ogolnie ma zmniejszone wspomaganie oddychania bo sobie swietnie radzi. Mozliwe, ze to niedlugo odlacza, ale co, ile.. jak... jutro ma miec badania i nawet nie wiem jakie :( totalnie nie wiem co z nim robia. Wierze, ze wiedza co i jak i na pewno krzywda mu sie nie dzieje ale fajnie by bylo wiedziec...

    chyba bym zeszła na zawał. Kurcze weź tam stań pod pokojem lekarzy i się domagaj informacji:/ nie wiem ale jakoś tak slabo na tych klinikach z przepływem informacji. Sama jak byłam na laparo to gdyby nie F. to mało bym wiedziała..

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też laktacyjnych nie było. Niby na urlopie ale każda położna co innego mówiła o braku ich obecności co innego ;p ja prawie pokarmu nie miałam a i tak jakoś poszło. Dopiero chyba w 5 dobie miałam. Ale w zasadzie nie wiem bo mała wisiała non stop to może coś tam piła ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat pani od laktacji do mnie przyszla i pomogla, idzie mi coraz lepiej. Na razie kroplami ale wiecie, rozbudzam ;)

    Z tym staniem to nie tak latwo. Co chwila maja akcje z jakims bąblem. Ale jak juz zlapiesz to i tak niewiele co powiedza... zaraz zmiana jest to moze cos wiecej od innej sie dowiem ;p a i jutro Szewczuk jest na dyzurze to tez mi cos powie co ze mna :p

    Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no tak to niestety jest tam. Ilu osobowa masz sale ? Dajesz radę ?
    Nie martw się laktacja bo dla Gabrysia to pewnie kropelka wystarczy przecież to malutki zoladek ;) a wszystko się rozchula. Ja się caly czas martwiłam czy będę karmić piersią bo mam małe piersi teraz raptem rozmiar C i daje radę :) niby wiedziałam że rozmiar nie ma znaczenia ale wiecie jak to jest :)

‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ